Любовница съм
Здравейте. Аз съм на 19, "мъжат до мен" е на 26.
Запознахме се в университета в който уча той беше там по работа, всичко се разви много бързо между нас запознахме се имаше силно привличане между нас, докато един ден не се целувахме и само до там. И на другия ден разбирам че си има сериозна приятелка изпаднах в ужас но той ми каза да не се притеснявам и не било важно... сега той е с нея и аз полудявам след 1 седмица се връща и се чудя какво да направя за да го задържа само за себе си, да му надера гърба ли, целувка по яката, не знам найстина дайте ми съвет не искам да се откажа.

Коментари

3.   Думата 'любовница' сама по себе си означава че ти си му просто за секс икато го задържиш за себе си как ще си сигурна че той след месец, два няма да си намери нова любовница?

5.   Косъм, парфюм, смучка, червило от онова брокатеното или перлено, дето блести и не се маха. Веднага ще бъде разкрит, въпроса е за какво ти е такъв мъж?

6.   Такъв мъж никога няма да е само с една жена. Ти си на 19, студентка за развлечения.
Приятелката му най-вероятно е около неговата възраст, умее да готви и да се грижи за прането и т. н. което за него е идеално.
Дори да ги разделиш ще е с теб изведтно време и когато му омръзнеш ще си намери нова.
Не се занимавай с женкари

7.   Вариант да го задържиш няма. Има вариант да опитваш, но да проработи - едва ли. Щом настоящата не е успяла, защо смяташ че ти ще си по-различна особено като си толкова ревнива.

8.   Оле я го зарежи това лайно. Не осъзнаваш ли, че само му галиш егото и му правиш самочувствието до небето? Чукащ 2 жени, които са влюбенив него.. мечтата на всеки дрисльо. И благодарение на теб той я изживява.
Пълно е с готини момчета/мъже. Не се излагай да си даваш времето и емоционалната енергия на един лайню!

9.   Той/тя номер 5 ти го е казал/а - за какво ти е такъв индивид? Утре ще е с теб, но ще се целува с друга, а ти ще се оглеждаш дали гърбът му не е надран.
НаЙстина ли си студен. ка и сигурна ли си, че мъжАт до теб не е разбрал, че ставаш само за...

10.   До 3 - Авторката се е влюбила в него, не я интересува жена и деца, просто го иска за себе си.

До авторката - Не си прави илюзии, ти си само и единствено за секс, галене на мъжкото его!
Дори и да разбере жена му за вас, няма да падне в обятията ти.
Не си първата, нито последната любовница, която се е взела насериозно.

11.   Не допускай да бъдеш на второ място и да бъдеш използвана. Ужасно е. Защо да доставяш удоволствие и да вдигаш самочувствието на някакъв мухльо на който грам не му пука за теб и не го интересува как си и какво чувстваш. Такива мъже не заслужават дори и секс... Била съм на твоето място и не те съветвам да продължаваш, защото не е здравословно за теб.

12.   Взимайте се, вие сте сродни души! Приятелка му ще удари Джакпота, ако ти стане номера