Тормоз
Здравейте,
Години наред все едно и сьщо. Един мьж, който твьрди, че ме обича, не спира да ме льже и тормози психически. Кара ме да се радвам, а после разваля щастието ми. Игнорира личните ми празници, обиди ме на Коледа, сьсипа рожденния ми ден. Не ми дава да излизам с приятелки, кара приятелите си да ме следят, обижда ме постоянно! Не желае да ми се извини по никакьв начин. Има мания, че му изневерявам неоснователно! Моля за сьвет и помощ! Чувствам се пренебрегната и унизена. Опитах се да говоря с него, да се дьржа като него, за да види, че не е приятно, но не спира! Не разбира, мисли си, че нямам достойнство и право да се обиждам! Обеща да се извини за рождения ми ден и пак ме изльга! Не мога да простя, защото това е постоянно! Той е отмьстителен и живея в страх за какво измислено провинение ще ме накара да страдам!

Коментари

1.   Решението е едно и съвсем просто: разкарай го!

2.   Махни се от него.

3.   Зарежи го примерно
- сирения

4.   Раздели се с него.

5.   Този има сериозно психично разстройство. Няма да го промениш, самите психолози/психотерапевти избягват да ги лекуват тея. Напусни го, но ще започне или да се умилква (за кратко), или да те шантажира със самоубийство (блъфирайки, но усведоми родителите му, ако реагира така), може да започне да те заплашва, ако се случи и те е страх - извади си ограничителна заповед и спри всякакъв контакт с него, спри да влизаш известно време и в интернет пространство, където може да те намери. Представяй си го като малко дете на 5 години, това е психическата му зрялост, просто е по-плашещо, защото не се очаква подобно поведение от голям човек. А всъщност е смешно.
Но задължително го разкарай, щото влияе зле на психиката.

6.   Започни да му готвиш по-честичко. Купи си голяма оловна тежест от рибарски магазин и незабелязано я поставяй в неговата чиния да престоява поне по 5-6 минутки, докато яденето е още топло. След това махаш тежестта и му сервираш яденето с много покорство и престорена любов.

Няма мирис, няма вкус, няма цвят. Е, ще ти отнеме поне 4-5 години, но ще го пратиш ефективно на оня свят. А и при аутопсията изобщо няма да се сетят да търсят тежки метали. Ако е пушач, още по-добре за теб, ще решат, че е пукясал от цигарките. В цигарения дим има олово, така че не биха се изненадали, ако открият олово в него... А и да не е пушач, ти си го отрови, шансът да те хванат е около 2-3%.

Симптомите на отравянето са различни. След няколко месеца ще започне да губи сили, ще се чувства слаб и отпаднал. След това вероятно ще му се появи леко сива черта в основата на някой от венците. Може и да не се появи такава черта. Само си трай, слушай го, прави се на покорна и внимавай да не забравиш някой път оловото в ястието и да му го сервираш с оловото вътре. Дори да обиколи всички лекари в България, няма да разберат какво му е. Ще му изпишат куп витамини и хранителни добавки, за да лекуват симптомите, а причината ще я знаеш само ти и Господ. Убий гадното копеле и като го погребеш, можеш да хвърлиш парчето олово в ковчега му, незабелязано, като прощален подарък за оня свят.

Важно уточнение! Ако видиш, че слабее прекалено бързо, забави малко процеса, да не се усети какво става. Примерно пропусни няколко дни, дори цял месец. Оловото НЕ СЕ ИЗЧИСТВА от организма по никакъв начин. Трови го бавно, но сигурно. В древните времена не една и две съпруги са се отървали от разни боклуци така. Жестоко е, но е чисто, ефективно и готино, ще го гледаш как се гърчи като червей. Оловото скапва целия организъм и поразява всички органи. Накрая дори няма да може да те чука, ще му е мек винаги и ще се чуди какво става.

7.   Бягай далеч от такъв човек!