Влюбен/Пристастен в проститутка.
Добър ден! Искам да споделя моята история. На 21 години съм момче. Втора година вече съм в чужбина. Първата година работих много извънредно и си събрах пари. Проблема ми ако така мога да го нарека започна с идването тази година. Започнах да посещавам доста често проституки. Бях с унгарки, китайки, румънки и т. н. Но един ден посетих въпросната проститука която всъщност е и сводница със 5 бротела или публични домове. Страхотна жена на възраст от 32 години. Още от първият път усетих че така ще стане защото секса беше невероятен. Изядох я от долу много и хареса. Говорихме си след това и останах с впечетлението че е много Земен човек. Иска семейство и т. н. И така от два месеца я посещавам всяка седмица, подарявам и подаръци последния път и подарих 50 бели рози. Знам ме звучи налудничево и абсурдно но постоянно си мисля за нея. Какво да правя? Дали да спра да я я посещавам. Приемам всякакви съвети.

Коментари

1.   Момче, съжалявам, но трябва да спреш според мен. На проститутката това ѝ е работата - да те очарова, да ти завърти главата и да продължиш да я посещаваш. Явно е добра, щом е успяла. А и това, че се е издигнала до собственик на пет публични домове говори добре за качествата ѝ. Това с 50-те рози не е нормално - и на гаджето си не съм подарявал толкова, докато бяхме заедно. Иначе и аз посещавам една компанионка веднъж месечно. Готина мадама, много ми е приятно с нея. И аз съм ѝ подарявал цвета, но малко букетче за рождения и ден.
Не си пилей парите, не давай за такива удоволствия повече, отколкото можеш да си позволиш. Мадамата ще ти източи парите и по-лошо - чувствата и ще те остави сам и фалирал.
За да не се самообвиняваш ще ти кажа, че се случва често клиент да се влюби в проститутка. Но от теб зависи да прекратиш това, ако не можеш да се контролираш.

2.   Няма шанс да станете семейство. Тая е навътре в бизнеса. Около тая няма щастие със сигурност. Това е мръсна среда. По - добре бягай.

3.   Абе, момче, ти добре ли си? С какъв акъл си тръгнал да правиш орална любов на проститутка? ! Даваш ли си сметка с колко и с какви мъже е правила тя секс? Може да ти лепне всякакви болести. Преди години в нашата преса публикуваха снимки на група проститутки в Гърция, няколко от които бяха българки, заразени със СПИН. Та, в медиите приканваха мъжете, които са ходили при тях да отидат да се изследват за СПИН. Тя, явно си е сложила главата в торбата, щом се занимава с такава високорискова професия, но ти, толкова ли си изпаднал, че на 21 г. не можеш да си намериш свястно момиче, с което да правиш секс? Че и за семейство с проститутка си се замислил. Горките ти родители, ако знаят каква снаха се готвиш да им заведеш!!! Съвсем изпростя и лудна народа - даже е загубил и елементарно чувство за самосъхранение...

4.   Аз бих искал семейство само с девствена жена, от друга страна ако е истинска любов...

5.   Ако иска семейство, защо да не пробваш да я направиш твоя. Просто не знам как ще живееш с факта, че е била чужда много пъти.

6.   Авторе, най-земното на този Свят е една проститутка и сводница да бъде считана за Земна жена от някакъв мъж, считащ себе си за "момче", който е с 1/3 по-млад от нея, плаща ѝ за чукане и се самонавива да вярва на приказките ѝ, че иска да създава сериозно семейство. Готини вицове разказваш и бих си купил сборника ти, когато излезе в тираж. :)

7.   Мъжете сте толкова глупави, стига една жена да знае как да си използва органа-по простата причина че самите вие сте свели всичко до там

8.   Не се занимавай! Тази жена това работи бе човек.. знае как да те погледне, докосне.. а понеже мислим перманентно с оная си работа, знае как и да те влюби в себе си.

9.   Намери си нормално момиче, липсата му те е довела в човешкото депо за боклук. Не оставай там. За сведение, проститутка е състояние на психиката, затова няма бивши такива.

10.   Момче, на проститутките това им е работата - да те омайват и да ти вземат парите, те са професионалистки и подли жени. Не се обиждай, но си глупав, чак орална любов да и правиш - прочети за болестите малко. Те са обиграни и хитри, гледа да ти вземе парите, преценяват мъжа и му говорят каквото иска да чуе. изследвай се за болести и си намери едно нормално момиче, има толкова свестни, които чакат любовта. Не си създавай сам проблеми с криминални типове

11.   Автора
Благодаря за всички съвети!
До коментар 1 : Да ти кажа трудно ми е да се откажа, защото ми праща СМСи и ме обатачва още повече.
До коментар 9: От там идва проблема. Не знам как се оставих така да ми завърти главата попринцип не съм толкова влюбчив.

И до всички мисля да я посетя за последен път идната събота. Нещо трябва да й кажа, че така не става. Не знам как да й обесня, че изпитвам чувства към нея (аз съм сигурен, че тя знае). Благодаря на всички за коментарите!

12.   Абе болен мозък, за нищо на света не ходи повече и не й се обяснявай в любов...разбра ли! Изтрий й номера, не я търси, не й вдигай, ако ти пише - не отговаряй!

14.   Ти наистина ли искаш такава жена?

15.   Ти си като кон с капаци... какво ще ходиш за последно бе човек в ред ли си.... просто спираш. Забравяш я. Игнорираш смс-и и всичко КРАЙ. Хората се опитват да ти обяснят че работата и е ти да си влюбен в нея за да хвърляш пари по нея, той щял да ходи да и обяснява че не може така щото бил влюбен в нея божееее... нали се сещаш че пак ще ти каже 2 приказки и от типа че и тя е влюбена в теб ама не може да си остави работата защото издържа болната си майка и баща... просто се стегни и не пристъпвай там повече нито сте гаджета нито нищо че да и даваш обяснения и да няма да е зле да се пригледаш за болести

16.   Много просто, ако наистина си мисли за семейство, деца и т. н. и имаш чувството, че е привързана към теб и кажи, че отношенията ви трябва да минат на друго ниво, че вече не си и клиент и гледай как ще реагира.

17.   "Да я посетя за последен път",ТИ момче наистина не си добре с главата!
Ако имаше чувства към теб нямаше да ти взима парите повече,нарочно те примамва за да й си редовен клиент,и за да й вдигаш реномето.
Коя проститутка,ще каже: "Работя това,защото така съм пожелала"?! Истината,е че никоя проститутка не работи за да издържа семейството си,а защото това е лесна и древна професия,от която може да се изкарва много добри доходи,без да работи по 8-12 часа.

20.   Шокирана съм от написаното…
А вероятността да направиш от проститутка семейна жена (поне в традиционният смисъл на думата), е нищожно малка. А тук става на въпрос не само за обикновена проститутка, а за сводница.

Black Sabbath

22.   Нищо няма да се получи. Мой приятел (университетски преподавател в момента) навремето и аз не зная как се подлъга да се обвърже с проститутка, за която се ожени и която му роди две деца. Той дори й плащаше таксите за някакво образование, което тя така и не завърши, издържаше изцяло семейството (тя нищо не работеше), но общо взето изглеждаше доволен от живота. Идилията продължи точно шест години, след което на "почтената съпруга" явно и писна от цялата тази работа и го напусна, като му остави децата. Замина някъде в Испания и поднови стария си занаят, въпреки че у дома си имаше покрив над главата, хляб на масата, добър съпруг и две дъщерички. На някои жени проституцията просто им е в кръвта! А моят приятел остана сам мъж с две дечица - на 5 и на 3 годинки и нямаше как да напусне работа, за да се грижи за тях, защото булката му беше отмъкнала всички спестявания. Историята свърши зле. Съседи сигнализираха социалните служби, че децата често остават сами у дома, така че едното момиче го прибра леля му, а другото го настаниха в дом. Минаха години и много съдебни дела, докато моят приятел успее да си вземе децата обратно, защото трябваше да доказва, че е в състояние да ги гледа. Междувременно майката почина от свръхдоза, защото в чужбина беше започнала да взема наркотици. Този човек е развалина в момента. Не ще и да чуе за друга връзка, а и вече прехвърлли 50-те. Така че, авторе, всички сме гледали филма "Хубава жена", но за жалост историята, разказана от мен, не е холивудски сценарий, а истинската драма на един образован, добър и отговорен човек.
Не виждам нищо лошо в това една свободна жена да обича секса и да се забавлява с мъже, които я привличат - ако ще и 100 да са. Но направи разлика между нея и особа, която срещу пари е готова да предостави тялото си да го лигавят разни дебелаци, които я отвращават. Това не е в резултат от така стекли се житейски обстоятелства. Това е съзнателен избор, начин на мислене, личностна деформация. Един на милион са случаите на девойки, които от наивност или пък насилствено са въвлечени в средите на проститутките. И въпреки това и при тях е проблем да се върнат в нормалното общество, просто защото вече имат друго отношение не само към интимните, но и изобщо към човешките взаимоотношения.

23.   Тъжна история, номер 22, но така се получава, когато един мъж не мисли с правилната глава, особено когато си избира съпруга. За жалост са пострадали две деца.