Жените не ми се лепят, а хомосексуалните мъже - да
Казват, че като тези, които искаш не те харесват, то трябва да бъдеш с тези, които те харесват. Е аз съм хетеро мъж, но ме харесват повече гейовете. За жените съм почти невидим, може би защото съм кльощав, а те гледат мускули, ама пусти мързел. Но колкото и да има интерес от тяхна страна просто не ми допада. Да, приятно е да знаеш, че някой иска да бъде с теб, дори само заради секса, вдига самочувствието, ама си харесвам жени. Ама те не ме харесват. Дали това е знак да пробвам? Е аз пробвах и то няколко пъти, в смисъл само са ми духали мъже, ама никакви чувства от моя страна, харесвам си женички, но те не ме харесват. Е сам ли да стоя, какво да правя? Нямаше да има драма, ако ми харесваха мъже, но не ми харесват. Но за жените съм невидим.

Коментари

1.   И аз съм така брат,аз също съм много слаб и приличам даже на по малък ,скъсват се да ме свалят мъже,а аз искам момиче за гадже,но момичетата си търсят по големи и по яки типове ,а мен не ме вземат насериозно.Знам колко е зле,но освен да се стегнем и да направим някакъв релеф да изглеждаме по мъжкарски не виждам друг начин!
Алекс

2.   "в смисъл само са ми духали мъже" хахахахаха. За 32 годишния ми живот в момента се сещам за двама гея, които са ми намекнали. Така съм ги изгледал, че на мига са им се изпарили мераците.
Не е до телосложение - слаб съм натурално и в периоди когато не съм тренирал пак съм имал внимание от жени.
Приеми, че си гей и бисексуален. Или си бил в затвора.

4.   Като се появи следващия гей ухажор, седни с него и му разказвай какво ти се прави с една жена! Максимаааално детайлно, дори може да му нарисуваш нещо! Можеш дори да го попиташ как е бил първия му път с жена. Ако издържат на това, заслужават уважение за търпението си. Ако не издържат, уважението отпада, но поне чрез системата Клю-клю ще придобиеш лоша слава сред гейовете и ще спрат да ти се лепят.

А за жените каквото и да кажа, все ще бъде малко. Пропускат подходящите и после реват как милото си имал любовница, милото бил грубиян, милото се бил отпуснал и я вземал за даденост и т. н.

5.   Щом си позволил на мъж да ти духа, значи имаш хомосексуални наклонности, според мен. Може би и жените го усещат.. и "мъжете". Не е до това дали си кльощав, по-важно е как се държиш. Може би поведението ти е такова. Това е само предположение, разбира се. Ако си убеден, че харесваш жени, бъди по-настоятелен и самоуверен. Попринцип жените не се "лепят", а дават подсказки. Иначе и на моя приятел гейовете много му се лепят, може би те самите имат някакви типични предпочитания, на които отговаряш. Но това, че си дал на мъж да ти духа.. не знам как да го тълкувам. Или все още не си осъзнал, че си гей. Или просто си по-податлив, а както каза-те ти се лепят. Но все пак... не знам. Би трябвало да те отврати идеята, ако не си гей.