Мъжете и златотърсачките
Здравейте. Аз съм на 23 години и живея в София. Тук всекидневно виждам по моловете, заведенията, парка ако щете дори в социалните мрежи, вълнаа от жени, които прекарват цял ден във фитнеса, след това в мола, и получават всичко на готово от богати мъже. Обяснете ми, понеже явно съм малка и не разбирам, аз уча, работя, развивам се, искам след време когато дойде времето ми за мъж да съм си стъпила на краката, и да съм равностоен партньор. Мисля, че само така един мъж би могъл да уважава една жена. Но съм в потрес как жени, без образование, без абсолютно никакви умения се хващат за някой и той им дава всичко на поднос. Като че ли е нормално ''тя" да не може да си купи и една вода сама от собствен доход. В същото време поне привидно ги уважават и се гордеят с тях.... Моля обяснете ми, аз ли само мисля че една жена трябва да учи и да се развива, или вече е нормално ''цената и '' да се вдига само с прекарване във фитнеса и във фризьорския салон....

Коментари

1.   Всеки ще си прави каквото си поиска, ти гледай себе си.

2.   Мъжете НЕ харесват равностойни жени. (освен мамините синчета може би, които припознават мама в гаджето).
Мъжете дават материалната сигурност и се чувстват горди от това. Това не значи да не правиш нищо, но колкото повече превъзхождаш мъжа си толкова по-вероятно е да го изгубиш. Въпросните "златотърсачки" щом са били във фитнеса и салона значи изглеждат добре. А ти как изглеждаш? Всеизвестен факт е, че мъжете обичат с очите си...

3.   Ами то има и такива мъже, които живеят на гърба на жените си. Това също е тъпо, ама се среща доста често. Не е до пола, а до възпитание и характер.

4.   Това са проститутки. Не ги виждаш да работят, защото работата им е в някоя хотелска стая с отворени крака.

5.   Всеки е различен. Такива жени винаги е имало, има и се умножават.
Такива като теб също-работливи, съвестни и неуморни в стремежи за независимост. Аз самата на твоята възраст разсъждавах като теб.
Но след 15 години труд и доказване се уморих. Всички проблеми преборвах сама с рогата напред. Сметките с мъжете делях на половина 'да не ме помисли за използвачка'.
Правех скъпи подаръци за да се доказвам
И към днешна дата се чувствам на 100 години
Гледам към този тип жени на които ти се възмущаваш, как са с хубави поддържани тела, месец след раждането, бутат си количката, качват се в новата кола, а аз приличам на дроб сърма от всичкото бързане, всичките години работа и повярвай ми-не се гордея.
Така че не им се чуди, те са хитри и знаят как да се пазят
Знам че ще ме нападнете, особено моралистите. Но ви съветвам-ще дойдете на моя акъл когато сте съсипани като мен

6.   В епохата на най-стремглавия човешки упадък и на най-чудовищната деградация това е тъжната реалност. Права си, че не е нормално. Но няма да успееш да ги промениш. И аз не мога. Само великата сила на разделящия се атом при ядрена верижна реакция има силата да пречисти света... За пореден път... В древността това се е случвало няколко пъти! Тръмп ще удари Сирия с ядрено оръжие и ще принуди Русия да му отговори... Не се бой, съвсем скоро всички хлебраки, включително и аз и ти, ще изчезнем, къде заради нашите собствени грехове, къде и заради греховете на другите.

Тъжно е, но е така.

7.   красивите жени нямат нужда да работят м35

8.   Споко, и аз мисля като теб- май не сме за този свят :D
Смятам, че жената трябва да си има работа, образование и да не разчита на някой си чичо с пари (и да е с него само, защото той ще й угажда)... който може да я изрита когато си поиска, че после милата трябва да си търси нов, и така докато стане "негодна стока"... демек над 35 примерно
И тяхната не е лесна, но не го осъзнават
И за хейтърите:не, не завиждам и не съм грозна, просто си имам самочувствие и... да... смятам, че съм повече от вас(на които живота им преминава в мола и по кафетата, не познавайки работа и развитие като човек)
Жена около 30те, щастливо омъжена за нормален човек, с който съвместно работим за щастлив живот

9.   Авторке, аз съм мъж на 35 и напълно споделям мнението ти. Лично на мен разни златотърсачки и кифли меко казано не са ми интересни. За съжаление у нас простотията все още си е на мода и е пълно с подобни индивиди. Все пак обаче, има и свестни хора, просто човек трябва да се огледа по-добре около себе си и да ги потърси.

10.   Евалата за разсъжденията, ако наистина са твои а не тролене. Феномена е прост за обяснение една жена, ако има дете 3 години е икономически непродуктивна. Таква е физиологията, и се нуждае от някой, който да и покрива разходите, така че мъжете с пари са за предпочитане. От друга страна мъжете мислят с.... Хващат си някоя заради и когато тя е амортизирана в полово отношение я заменят с друга. Аз също живея в София и наблюдавам този феномен. Моят съвет търси си мъж със ценности, който не филмар. Бъди здраво стъпила на земята. Грижи се за външния си вид без изепки. Имай занят/образование/кариера/инвестиции нещо, което ти осигурява някаква степен на финансова независимост. И недей тръгва по к******кия път

11.   Виж, хора всякакви. Ти виждаш тези, защото са показни. Но кажи ми след като ти не харесваш техния начин на живот, какво ти пука? Не можеш да ги промениш, нито да ги забраниш. Нито някой може, освен пазара така да се каже. За такива има мъже, които са с техния акъл. Искам да те питам ти искаш ли да си с мъжа на някоя от тях? Сигурно не, защото просто няма какво да ви държи заедно. Ниски критерии, демонстрация, повърхностно отношение, въздух под налягане - това се тези жени. Нормалните мъже не харесват такива. Така че - ти нямаш проблем. Нека всеки бяга в своя си коридор. Защото всеки си плаща цената!

12.   Не ме разбирайте погрешно. Не обвинявам никой и не съдя никой. Всеки има правото да живее какъвто живот иска. Въпроса ми беше по скоро психологичен, как мъжете уважават тези жени, какво правят те за да са такива. В крайна сметка богат мъж, като изключим мутрите, а дори и те в някатва степен са умни мъже, поне в определена сфера. Как такива мъже се хващат с такива жени.... Просто ми е интеренна психитата на мъжа, и тактитите на такава жена. Това е. Авторката

13.   номер5 не се е усетила, че човек първо почва работа, но в един момент почва нещо свое... /е Бг имаше соц и е нормално явление/
Може би също доста се е поувлякла в това да се сравнява и доказва на разни хора, щом чак и скъпи подаръци правила, което според мен е напълно излишно, освен ако човека не ти е някой от семейството примерно..

Какво мисля за тези мъже.. ами жал ме е за тях (ама жал казвам в смисъл не с цел подигравка, ами наистина), защото според мен това са мъже, които с годините по ред причини са повярвали в това, че за да си ляга с тях красива жена, то задължително трябва да я осигуряват материално... (и съответно една маса жени/и за тях ме е жал, ама сега за тях е темата/ се възползват от мъже с това мислене, защото както всички знаем - има ли търсене, има и предлагане) Значи един такъв мъж е твърдо убеден, че няма красива, секси, добре поддържана жена, която би била с него заради самия него. Той най - често не вярва в това, че би могъл да я свали без да хвърли маса пари по нея. А понякога дори и няма и идея как би могъл да го направи. Дори не иска да опитва, най - вероятно, защото го е страх от провала, а няма за какво и той сам си го знае.. но въпреки това уви... Не счита себе си за достатъчно чаровен, атрактивен, интересен, красив. Той приема секса, който тя прави с него като нещо, за което трябва да си плати и в същото време омаловажава, изключва, та даже може би не се и замисля за това, че колкото тя му е 'дала' секс, точно толкова и той е 'дал' секс на нея. Той сам обезценява своите ласки, тялото си и като цяло себе си като плаща на тези жени, макар и да го нарича(т) 'помощ', 'помагане', 'поддържане'.. всички знаем, че си е чисто заплащане. Ама секса е нещо Взаимно! както знаем и от тази гледната точно никой не трябва да дава пари на никой за секс.

Аз лично съветвам всички тези мъже, които си плащат за секс да се замислят малко, че техните ласки имат достатъчно висока стойност, която е напълно еквивалентна на ласките които получават от тези жени... от коя да е било жена. Следователно да престанат да пръскат пари по тях, а по - скоро да ги съветват и подканят да се запишат на някой курс я по шиене, я по програмиране и така.

15.   Не им завиждай, гледай си твоя живот. Бъди умна и се поддържай красива без да се вманиачаваш.

Alpha, ж. 29

16.   Kолко li са ми разправяли, че не ги интересуват пари и подаръци, лукс и автомобили? Не е заради оцеляване и сигурност, а за потискане на комплексите им. Бившата ми беше влюбена в мен, но ме заеба заради мъж с който ходеше преди това и го заряза, само защото нямал подход към нея! Върна се заради парите и му търпи гадното поведение. Много са примерите. Тука в БГ само грозничките са скромни. Аз се ориуентирам към чужденки и съветвам и други да го правят. :)

17.   Мило момиче, кифлите, които виждаш в парка, в мола и във фитнеса ги виждаш именно, защото са от тази прослойка... работещите жени не ги виждаш, те са на работа, пазаруват, гледат деца итн.
Навсякъде по света е имало, има и ще има жени, които навреме са осъзнали, че от тях няма да стане лекар, адвокат, инженер итн. За това се иска ум, блъскане, постоянство, лишаване от купони и чалготеки имн. други неща.
А със заплата на продавачка в мола не се живее добре.
Давайки си сметка за това, единственото друго нещо, което би могло да ги извади от кастата на "рабочий клас" е богат мъж и те точно това търсят и намират. Богатият мъж обаче рядко е толкова глупав, че да се ожени за тъпа кифла, радва и се в кревата и и купува това-онова. Какво толкова странно има в цялата работа? В богатите държави просто тези са по-малко процентуално на населението, в бедните държави са повече...

18.   Поработи малко първо. И да те скъсват от работа за 700 лева не е върха. Плюс тва и на мутресите не им е лесно, щото е гадно да спиш с някой чичко. Така че нито техния живот е цвете, нито тоя на средностатистическата българка. Масата българки работят като луди, връщаш се, мият, чистят, готвят, гледат децата. И така им минава целият живот. В събота гледат да отметнат каквото не са успели през седмицата. Някои не случват на мъж и са разведени, други са с импотентни мъже или са им малки... общо взето малко удоволствия, само ангажименти. Мутресите имат по устроен живот, екскурзии, заведения, молове, пак имат деца, пак оставят нещо след себе си и резултатът е един и същи. Въпрос е само на морал. Ти ако беше богата наследница, дали ще се скъсваш от работа. Ще работиш за удоволствие само, най вероятно по 4-5 часа, за да имаш умения и за лично удовлетворение. Аз също искам кариера, но е черноработническо мислене да смяташ, че като бъркаш за 800 лв си постигнала върха и си най стойностният човек на света.

19.   Номер 2, що за коментар? Защо съдиш момичето? Това, че не е златотърсачка не я прави по-зле изглеждаща от въпросните жени. Далеч не всички от тях са красиви - просто са заети по цял ден със себе си, а и не подценявайте магическото действие на грима. :D По темата - няма еднозначен отговор. Ако една жена все пак е такава, е добре да отделя една доза време за четене или учене на език. Така мисля. Не мога да съдя тези момичета, защото във връзките си те веднага слагат картите на масата, което не е лошо. Мъжете им веднага знаят какво горе-долу се очаква от тях. Жена съм, не съм от въпросните, но не мисля, че са проститутки. Избрали са да не работят, щом намират кой да ги издържа - ок. На мен това не ми влиза в работата.

20.   13 - има и друга страна на медала. Той е богат, примерно, и нали се сещаш, че не иска човекът до него да си брои стотинките по скъпите ресторанти, по които той ходи. Има и още нещо. Богатите хора далеч не са толкова алтруистични, каквото мнение се шири у нас. Богат и хоп, ще ти купи скъпа кола. Те са богати, защото си знаят сметката, и пускат стръв, ама на малки залци. Затова, смятам, че майките на момичета трябва от малки да ги учат, че не е мигът на живота им ако някой баровец ги заведе на безумно скъп ресторант или не знам какво. Това са малките залчета. Ако той е супер богат, това за него е една троха, на която някое бедно момиче се диви и мае.

21.   Аз пък не разбирам защо ученето и развиването изключва автоматично прекарване на време във фитнеса и във фризьорския салон - е, не да се престоява там по цял ден, но поне отвреме на време.
А иначе мнението ми е, че една жена ВИНАГИ, заради собствените си безопасност и спокойствие, трбява да има собствени доходи, в противен случай във всеки един момент може да озове по гол задник на улицата.

22.   Истината е, че на въпросните златотърсачки не им е лесно. Ежедневно трябва да изглеждаш добре, да се съобразяваш с дрехи, грим и какво ядеш нон-стоп. Да не говорим, че половината са толкова изкуствени, че ако им махнеш екстеншъните, силикона и тоновете грим, ще се уплашиш.
Най-лошото е, че имат срок на годност. Богатият чичко иска млади до 25 годишни пиленца. Хайде най-много до 30. Конкуренцията е голяма и винаги ще има по-млади и хубави от теб. Като й бие шута какво ще прави? При следващия, но докога? Няма вечно да е млада.
Да не говорим, че мъжете с пари не искат дърво в леглото, което само да ляга по гръб и да разтваря краката. Искат пълна програма, в повечето случаи. Не знам как го правят тези момичета-има толкова гнусни и противни типове, че ми се повръща само като си представя да ги докосвам и те мен. Мерси за парите и колите им. Също така богатия мъж е повече от ясно, че няма да е само твой.

За себе си мога да кажа, че съм поддържана и модерна жена, не ми липсват ухажори. Могла съм да бъда държанка. Не, благодаря. Имам образование, работя. Не казвам, че печеля отлично, нито съм някаква луда феминистка. Но секс кукла отказвам да бъда. Секса не го приемам като даване. Той ми дава пари и почивки, аз секс. Секса трябва да е удоволствие и наслада и за двамата.

Лина

23.   Миличка, не им завиждай на тези "кухи лейки", защото това няма да трае вечно. Днес са на 20 и няколко, но утре ще на 30 и ще трябва да се конкурират с новите 20 и няколко годишни кифли, така че сега животът им може и да е лесен, чичко-паричко плаща всичко, но утре ще ги сменят за по-млади и по-свежи и ще им стане тъжно. За това ти правилно искаш да си стъпиш на краката, а не цял живот да разчиташ на подаянията на някой мъж, защото ако той е с теб само заради външността ти, това няма да трае вечно. Учи и се развивай, защото времето лети и няма да сме вечно млади и свежи, но това, което сме постигнали и имаме в главите си никой няма да ни го отнеме. Ако намериш човекът, който те обича и те цени и като личност, а не само заради тялото и есктеншъните, той ще те цени и обича и на 30 и на 40 и на 80, ако обаче някой е с теб само заради външността ти... сещаш се, че каквото и да правиш няма как да изглеждаш като на 20 вечно. За това, момиче, учи, намери си работа и се гордей с това, което си. Защото стойностните мъже търсят стойностни жени, а не празни черупки, пък ако ще и облечени с най-модерните дрехи.

24.   22, на златотърсачките не им е лесно, но на повечето от нас също им се налага да внимават какво ядат нон стоп, да тренират, да не са дървета в леглото и т. н. И плюс всичко това да изпълняват нормалните ежедневни дейности като учене, работене, грижа за дом, деца и семейство.
Тъй че май на нас по не ни е лесно, ама квото такова.

25.   Откъде знаеш, че въпросните жени са ЦЯЛ ДЕН във фитнеса, мола и тн? Да не би да ги следиш?

Има златотърсачки, които са се уредили с мъже-касички, но те, колкото и невероятно да звучи, всъщност са малко на брой. Повечето жени по моловете са от работническата или средна класа с професии.

Номер 5 явно е живяла за други, а не за себе си. Най-вероятно е следвала родителите си, вместо да открие себе си и своите интереси и нужди. Масата от хора така правят (дори т. нар. златотърсачки живеят според моделите, заложени им от мама и тате).

26.   Авторке, не съм богат все още, работя в международна фирма за 1500 евро в чужбина. Но харесвам лъскавите жени пред обикновените вероятно защото израстнах донякъде с телевизия Планета. Какво пречи да си учиш, работиш и да си умна, но да изглеждаш като тях? Защо ученето задължително да върви със семпли дрехи и малко грим?

27.   Ами вече все по-често за замислям как някои жени постигат нещата в живота си с лекота, особено когато се касае до отношенията с мъжете. Ето какъв пример ще дам със себе си - смятам се за интелигентен човек, с добра професия, изглеждам добре, държа се винаги добре с всички, винаги гледам да помагам на всеки с каквото мога. Отделно от това съм добра домакиня, поддържам дома си в ред, готвя много добре и какво се оказва, когато имам нужда от някаква помощ няма никой насреща, защото всички смятат че явно мога да се оправям и сама и не си дават труд за да ми направят някаква услуга. Не знам в мен ли е вината, в такава среда ли съм попадна/ла, но ето например вчера помолих няколко от колегите си мъже/да ми направят елементарна услуга и никой не се нае. А после казват, че на хубава жена не се отказва. Явно факта, че не съм някаква мрънкаща лигла, която предизвиква да я закрилят си оказва влияние. Понякога усещам как дори предизвиквам конкурентност в мъжете, да св правят на по-големи мъже от мен. Силните жени си носят кръста. Повечето мъже се страхуват, макар че не знам защо - няма жена която да иска да бъде повече мъж от мъжете, но когато видят жена, която е уверена в собствените си качества се страхуват от нея, което говори за големи комплекси. Нямам друго обяснение

28.   То и за доста мъже жена, която изведат и се очаква да я почерпят 1 кафе и сок е златотърсачка. Те все се оправдават за скръндзалъка си с нас жените.

29.   Виж скъпа. Златотърсачките са умните жени. За това са и уважавани. То си е дарба природа и прочие. На умните хора не им се налага да работят или да полагат много усилия за да постигат облаги в живота. На тъпанарките им се подхвърля че са много морални и умни и те опъват каиша докато не пукнат. А това че са много гот и е правилно им го втълпяват разни комплексирани мъжлета. Които на по 30 и нагоре години още търсят от къде да сучат. Казвам ти го като поддържана, жена вечно в лишения за добър външен вид, работеща до откат и с хронично безработен търтей за полата

30.   Драги читатели. По мои наблюдения от живота досега ще ви кажа, че няма никакво значение дали си жена, дето си скъсва задника да работи от сутрин до вечер, защото дори накрая да си купиш най-яката кола със собствени пари примерно, пак на някой светофар ще те загледа селяндур/селяндурка и ще си каже " гледай я тая с к'ва кола е.. кой знае с кого спи. А на онези жени ти им се чудиш примерно как така се продават, ходят цял ден по фитнеси и т. н, те пък се чудят на друга жена, как мие и чисти, готви, работи, и какво ли още не.. И грозната истина е такава и явно златотърсачките са я осъзнали отдавна- че да ходят с богатия, дето му харчат парите, а той ги използва само сексуално е по-добре от това да живеят с мъжа си, дето също ги използва, но за миене, чистене, готвене, гледане на деца и секс, а накрая и бедността му търпят и неуважението.. Е, не им се чуди повече.
Ж 26

31.   До номер 27 И аз се имам за силна жена, но на мен колегите ми мъже/пък и всякакви мъже/ услуги не ми отказват, даже сами ми ги предлагат - да ми оправят фара на колата, да ми носят чантата, да ме закарат донякъде... от този сорт неща. Така че замисли се къде бъркаш в отношението съ към мъжете.

32.   29 - Ти си представител на всички, което е сбъркано в съвременнато ни общество!

33.   Ето как върви - На 19 са изтривалка на разни мутри и бизнесмени, на 25 почват да се усещат, че няма вечно, да я карат така и се почва с продупчените презервативи, и други трикове, а на 27-8, ако не са се хванали с някой, който може да им купува нива кола веднъж годишно, то ще е някое застреляно восокоплатено адвокатче, програмистче или докторче, което поне ще осигури хубав дом и ще се живее, без да се ходеше на работа.

34.   Аз съм от бачкащите жени. Приятелките ми също. На шега някой път си мечтаем някой мюсюлманин да ни пороби. Да си живеем в харем, няма да излизаме на улицата, обаче пък ще ни хранят и обличат, а ние по цял ден ще ядем баклава и ще дебелеем. Но това си го приказваме на майтап, разбира се, след като са ни скъсали нервите в работата. Иначе, аз познавам една-единствена златотърсачка. За нея това си е професия и то от петнайсетина години. Е, не искам нейния живот! Навремето работихме заедно, не се бяхме виждали от години и веднъж тя се обажда да се срещнем на питие. Хубаво, казвам, отивам, сядаме в скъпо заведение, приказваме си. По едно време идва някакъв 75-годишен старец, тя го целува, представя го като "голямата ми любов" и вечерта продължава. После старецът си тръгва, след като ни е платил сметката. Тя се качва в джипа си и казва: скачай, ще те закарам. Тъкмо стигаме до моя блок и на нея й звъни телефонът. Човекът отсреща - очевидно официалният й любовник - й вдига бесен скандал защо още не се е прибрала в дома си, къде е, с кой е и така нататък. До пет минути - казва - ако не си направиш снимка как си си в къщи, идвам и те пребивам. Тя се разплака (явно това се е случвало вече). Наложи се аз да говоря с идиота, за да обясня, че ето на - двете сме, няма други хора, закарала ме е до вкъщи и това е. После й викам: Цвети, това живот ли е твоето? Тя казва: Ами какво да правя, ето онзи старец ми купи джипа, този пък серсем ми е наел жилището и всеки от тях иска да съм му на разположение по 24 часа, не ме питай как успявам да лавирам. Това ми беше последната среща с тази жена. Просто не бях подготвена за това, че дотам е изпаднала. А навремето беше отличен репортер, няма да кажа къде, защото сайтът е анонимен, пък и не искам да я излагам. Авторке, на тези жени не им е никак лесно, но те това са си избрали. Аз бих се самоубила на втория ден, ако ми се наложи да целувам старци и да се обяснявам на разни тъпаци къде съм в седем вечерта. Но всеки си избира! Не им завиждай, авторке, защото тези клети създания не са за завиждане. Ние с теб сме самостоятелни и независими жени, които държат съдбата в ръцете си. Може днес да имаме филия хляб и чиния леща, но сме свободни. А онези момичета всеки ден зависят от настроението на някой чичко. Ако му е кеф, ще я погали, ако е ядосан - ще я срита, и тя няма думата.
Друг случай. Обичам да преглеждам един сайт за вещи втора употреба. Попадам на обявата на жена, продаваща чисто нови маркови обувки за 40 лева (реалната им цена е 350 лв. ) Срещаме се, купувам ги. После същата дама пуска нова оферта - продава рокля на Версаче за 30 лв. После - костюм на Ралф Лорън за 35 лв. Напълних си гардероба с глезотии! И всичките с етикет, необличани! И защото се виждахме, за да ми предаде вещите и вече, така да се каже, се познавахме, при поредната покупка направо я попитах: "Абе, миличка, ти нали знаеш, че тая рокля, която ей сега ми я продаде за 20 лева, струва минимум 1000 евро". Тя казва: не, 1600 евро струва! И какво се оказва? Нейният любовник й дал кредитна карта с неограничен лимит, тя може да пазарува откъдето си ще и каквото си поиска, но не й дава пари в брой. И следи всяка покупка. Ако са парцали - добре. Но тя няма право на пари кеш, за да не може да ходи никъде. А жената има болна майка в Пловдив и просто няма техническата възможност нито да отиде да я види, нито да й прати пари за лечение. Така че пазарува на корем с кредитната карта на любовника си, а после продава дрехите, чантите и обувките на безценица, за да има въобще някакви налични пари. Това ми го каза самата тя през сълзи. Искаш ли, авторке, този живот? Би ли го понесла?

35.   До номер 34-Очевидно е, че лъжеш. Първо, когато имаш карта можеш да отидеш до банкомат и да си изтеглиш колкото кеш ти е нужен. За да пазаруваш с картата трябва да знаеш кода, а щом знаеш кода няма проблем да си изтеглиш просто парите, няма нужда да купуваш неща и след това да ги продаваш. Аз съм само на 18 и съм по-умна от теб. И за каква свобода говориш когато ти целият си живот го даваш, за да робуваш на шефа си. Ти се бъхтиш като магаре, а той взима голямата печалба и на теб и всички останали роби дава трохички. И спреш ли да работиш ти няма как да оцелееш, не плащаш сметките и оставаш на улицата. Мислите се за хитри, но хитри са всъщност красивите жени. Те са манипулативни и знаят как да си уредят целият живот с лекота. Знаят как да постигнат лукс по бърз и лесен начин. И не всички богати мъже са каквито вие си мислите. Повечето от тях са грижовни, щедри, много интелигентни, джентълмени и боготворят красивата си жена и се държат с нея като с принцеса и никога не биха и посегнали. Но ти няма как да го разбереш това нещо, защото не си красива. Ако беше красива нямаше да ти се налага да ходиш да се “трепеш” на работа, а животът ти щеше да е лесен. Аз не бих ти завиждала. Предпочитам да съм красива, макар и не особено умна и да живея лесен и луксозен живот наготово без да си мърдам пръста, вместо цял живот да се мъча и в крайна сметка да съм си пак бедна и да нямам време за нищо, защото целият си живот съм си го дала в работа за минимална заплата, за да правя някой друг богат.