Къде са верните мъже?
Много пъти съм писала и не ми е била публикувана историята, надвявам се този път да се получи.

Привет! Къса ми се сърцето и душата затова реших да споделя своята мъка с вас!
Момиче на 22г. съм имам приятел на 29г. Заедно сме от почти 4 години. Обичам го и той мен поне така си мисля.. Работата е там, че той ми изневерява "виртуално" аз като жена го приемам лично. Когато го хвана в крачка той отрича до последно и накрая признава и това за него е нормално, да пише с други момичета за секс, да се сваля с тях нарича ги "хубавице", "много си сладка" и т. н. Защото мъжете все се оплаквате, че нямало свестни жени, всички били леки и т. н, аз например не си пиша с мъже, а единствено с него, защото го уважавам поне такова е моето мислене.
Искам да попитам мъжката аудитория тук, кажете това всички мъже ли го правят или само моят е такъв? Толкова ли е трудно да държиш на жената до себе си и да я уважаваш след като тя го прави? Много ми е болно, когато го хвана и видя подобни писания от негова страна, много пъти съм говорила с него и всеки път празни обещания, че ще се промени. Колкото до секса правим го редовно не е лишен и от това. Е тогава какво би искал един мъж, младо момиче, което го обича и държи на него, което не му изневерява, която е от малкото в днешно време момичета. Защо тези момичета не се оценяват?

Коментари

1.   Не слагай всички мъже под общ знаменател. Действителността е такава - има боклуци сред мъжете, и сред жените. Има стойностни и сред мъжете, и сред жените. Факторите за това на какъв човек човек ще попаднеш са доста - възпитание, средата, в която човек е отраснал, до колко човек е социален и обича да е сред хора, късмет и т. н. Имам доста приятели, някои от тях са двойки и са лудо влюбени(говорим за дългогодишни връзки, както твоята в случая - 4 години не са малко време). Верни мъже ИМА, верни жени ИМА, двойки, които не си изневеряват ИМА, влюбени, които умират един за друг ИМА :)
И още едно нещо: "Колкото до секса правим го редовно НЕ Е ЛИШЕН И ОТ ТОВА" Забелязал съм, че доста жени възприемат секса като нещо, което те дават, като някаква тяхна собствена територия, в която те решават кого да пуснат и кого не. Сексът не е детска играчка, някакво лакомство. Сексът не е само даване, той е даване и получаване от страна и на двамата партньори :)

2.   Неверните мъже са при неверните жени, за да има голям процент неверни мъже, значи има голям процент и неверни жени. В този смисъл въпросът ти е некоректен.

3.   Има верни мъже, но са малко, също както и верните жени са малко. Хубавото е, че веднъж ако си намериш свестен партньор, може повече да не се налага да търсиш.

4.   Не, не го правят всички! Аз съм поддържал връзка от разстояние и не съм изневерявал, макар да съм могъл! Месеци съм стоял без секс, само и само за да съм верен и чист пред съвестта си и пред любимата. Хора всякакви обаче, има такива, които изневеряват дори и жената до тях да ги люби по 2 пъти на ден. Не знам, явно си уцелила мъж с „дефектен“ чип.

Мъж

5.   Ето ти откровен отговор от мъж. Верните са много малко. И мъже и жени! В даден момент на всеки мъж му се иска да преспи с някоя яка мадама. Всеки мъж иска да топне в нещо хубаво, чушлето. На едни им стиска, а на други не. И да го сторят и да си го признаят. А и кой мислиш, че ходи при компаньонки и масажистки, тайно от половинките си. Жените са същите, но при тях, не е само до външния вид на противоположния пол.

6.   Здравейте, аз съм верен мъж, някой да ме е търсил? :)

7.   Заети са. Както и верните и свестни жени.

8.   Ами просто не си си намерила себеподобен!
И, признай си, и ти си се вързала на същите тези бъртвежи и комплименти, с които сваля и останалите...

9.   Моят нещастник е АБСОЛЮТНО същия ама аз не го оставям, за да му го върна.

10.   Просто се закача. Не го приемай лични, щом ти обръща внимание, подарява ти бижута или цветя и те води навсякаде със себе си. Ако мисли за деца от теб.

Ако си търсиш повод да избягаш, не се оправдавай с него, действай. Ако ли не и това е твоят човек му вярвай и не се рови, защото за него това може да е нищо, но ако продължаваш в същия дух можеш да събориш и най-стабилната връзка.

Имам още какво да добавя, но някои неща не са за публични разисквания. Лек ден.

11.   Ще извиняваш, но ще бъда директен. Има много точни и верни мъже, просто вие ги игнорирате. Искате да ходите със "играчи" някой, който е доминантент и интересен. И това, че спи с много жени ви възбужда още повече, щото си мислите, че ще успеете да го култивирате. Е да ама не. Това порно фантазиите на жените. Ако е курвар си е курвар, не си мисли, че ще направиш така, че да те обича. Това са ценности и схващания, които човека има. Сори ама надали, ще го промениш, за мене тов а не е ок.

12.   А ти какво бъдеще очакваш с този човек? Утре като ви налегне ежедневието, проблемите и децата.

13.   Оценяват се, но не от такива като този, с когото си в момента.
Та, така де, ако мислиш, че тези чатове винаги са били само чатове или ще бъдат, лъжеш се.
Не зная защо си с такъв човек.

14.   Къде са верните мъже или жени искаше да напишеш?

16.   Каквото търсиш такова намираш.

17.   Сега остава да кажеш, че ти самата не ползваш фейсбук, инстаграм и т. н да си просиш на свой ред комплименти. С кои жени според теб си пише? Със същите като теб, много от които също са "обвързани"... Това е т. н. модерен живот. Днешният човек е нарцистичен и постоянно се озръща да докаже на себе си, че "все още се котира".

А иначе за наистина верните мъже - като пораснеш повечко и опознаеш/признаеш собствената си природа, ще осъзнаеш, че такива не са привлекателни за жените. Мъжът за една жена е по-долно качество за тях, защото за да е само с една, той не е мъж. Около наистина успелите мъже се въртят много жени. Трябва конкуренция, трябва драма и сапунена опера. Като улучите случайно верен мъж, той ви става скучен. "Романтичната любов" не може да вирее във вярност, а само в драмата по преследване на вярност.

19.   Ами ето ме! В повечето случаи си стоим в топлият дом...
А, аз да попитам - къде са верните жени, къде е истинската любов и чувства, къде е уважението и къде остана смисъла за създаване на истинска, качествена и семейна връзка....

Един мъж на 27г. :)

20.   Е кво толкова

21.   Ми това е, защото вие искате "лошите момчета", а другите са ви само приятели.

22.   А аз ще те запитам, ти верна и разумна жена ли си? Някак си не те приемам да си вярна и почтенна. Интуицията ми подсказва това мнение за теб.

23.   21, лоши момчета искат тъпите кифли и меркантилните жени. Или много младите, които вярват, че ще променят "лошото момче" и ще започне едва ли не да яде от ръката им.
Нормалните жени искат стабилен и улегнал мъж, който може да издържа семейство. Не да чакат всичко на него, но да знаят, че може да им бъде опора. Да е точен, отговорен и забавен.

Проблема е, че мъжете ревете за свестни жени, но като попаднете на такава и се отказвате. Повечето тайно си фантазирате за въпросните силиконови кукли и завиждате на мъжете с които спят.

Аз се приемам за нормална и моногамна жена. Не съм с визия на топ модел, но далеч не съм за изхвърляне. Колкото и нескромно да звучи. Поддържам се, не чакам всичко на мъжа и съм сама. Нито имам някакви свръх високи критерии за човека до мен.

Друг е въпросът, че живеем във време в което верността е нещо трудно и рядко срещано и сред двата пола. Но аз съм на мнение, че намериш ли своя човек е напълно възможна.

25.   Авторке, като си мазохистка и стоиш с тоя тип, какво са ти виновни всички мъже на планетата? Аз съм жена и ще ти кажа следното: той не те обича, това е повече от сигурно, и не защото си пише с разни маци, а защото допуска да го разбереш, вижда, че това те наранява, ама му е през оная работа и продължава да прави каквото му е кеф. Не си пишела с други мъже... ами пиши си, какво чакаш. Аз на твое място вече да съм си направила регистрация в някой и друг сайт за запознанства, макар че и фейсбук ти стига - напоследък там е станало като в "Гепи". Приятелят ти не проявява уважение към теб, защо ти трябва да проявяваш към него такова?
И на финал една много мъдра мисъл ще ти напиша, макар и не моя, добре е да я закачиш на стената в къщи и да си препрочиташ по няколко пъти на ден:
"Не тръгвай с глупака на път - нито си САМ, нито сте ДВАМА".

26.   Боклук е човек, който не те обича, но продължава ''връзката'' със теб, защото в момента така му е удобно по ред причини. Разбира се, през това време, той си прави каквото си иска. За жалост, повчето хора и мъже и жени са - БОКЛУЦИ.