Лъже ме за всичко.
Имам приятел от 2 години и половина. Лъже ме за всичко, крие си телефона от мен, а моя го взима когато и да е и не му пука дали ще го дам. На Великден се натъкнах на негов чат с момиче. Оправданието беше, че не е писал той, и че не знае коя е тя. В неговия профил да не знае. Държи се тиранично с мен, той казва кога за излизаме и такива.
Какво да правя? Казва, че ме обича и че няма друга, а ме лъже. И също така излизаме, когато той прецени. Моля, Ви, помогнете ми! Не искам да го загубя, но той прекалява!

Коментари

1.   И защо не искаш да го загубиш? Сугурно, много ценен ти се вижда?

2.   От къде сте и защо не повдигнате въпроса

3.   Ее, моля ти се, дръж си го! Щом за две години не си видяла прасето с което си, каксо сега? Хем не щеш да го губиш (сакън недей) хем помощ търсиш. Ние какво? Да си го вземем и да го превъзпитаваме ли? Дръж си го за теб, не го пускай навън, че може да се обърка някое невинно момиче и да загуби цели 20 минути от ценното си време с това същество.
Няма как той да е такъв, а ти да си "цвете" невъзможно е!

4.   Скъсана ви е работата. И на мен така ми прави едно момиче, което уж ми казваше че ме обича, ама след някой месец си тръгна и се хвана с друг. Това днес е много често срещано. Бий му шута и толкова! Ако се уважаваш. Ще видиш, че можеш и без него. По трудно е да си мислиш, че може да си без някой, но когато скъсаш, ще видиш че е по-лесно за психиката. Живота продължава и без този или онзи. Има толкова много хора по света...

5.   В една връзка 2мата сте равни. Няма мъж, няма жена: Има Партньори! Това, че той ти гледа телефона когато поиска, означава, че ти няма доверие (предпоставка номер 1), Н позволява телефона му да бъде в твоите ръце- това би трябвало да буди съмнения (предпоставка 2)
Защо той трябва да казва кога да излизате? Запитай се не си ли ти виновната в случая, че си му се отдала толкова много и един вид си "Удобната" за него? Не смяташ ли, че би могло да го бъде срам или че просто му е некомфортно някак си... Разбери! Най-простия начин: Как се държи с теб, докато сте сами и как се държи докато е с приятели.
Успех! :)
JMCN/19

6.   Вероятно е красив и силен, тоест алфа мъжкар. Те са създадени от природата да доминират. Тираничността върви в комплект с положителните му качества. Приеми го, заслужава си жертвите.

7.   той си търси друга, това е, щом те лъже бягай, ще продължава, не си губи времето

8.   Aвторке много си зле. Има нещо мазохистично в теб. От две и половина години сте гаджета, лъже те за всичко, държи се тиранично с теб, а ти казваш, че не искаш да го загубиш. Ами това което казваш ми говори, че ти му харесваш поведението въпреки, че се оплакваш от него. Едно нормално момиче никога не би продължавало връзка с такъв мъж. Но ти си знаеш де. А пляска ли те често-не само по дупето. Май обичаш груби мъже и груб секс.

9.   А ти защо търпиш? Сега очакваме сълзи и ти как се разтапяш после почват шамарите. Стой си още с него.

10.   Ти вече си го загубила...

11.   Щом се държи така значи не те обича. Зарежи гол

12.   Някой да те е вързал за него? Как да ти помонем ние?! Зарежи го и продължи напред. Има живот и когато не си обвързан, да го е...! Толкова ли ти е кокоши мозъка, за да го проумееш.

13.   Аз съм в същата ситуация. Приятеля мие много привлекателен, но и властен. Успях да го променя. Първо не се опитвай да демонстратираш властност над него, мъжете мразят това. тайничко леко го прави така без той да разбира всичко да става на твоето, а той да си мисли обратното. Започни да се грижиш повече за външността си, купи си нови гримове, дрешки, секси бельо, за да те види в нова светлина. Разнообрази секса. Ето ти един трик, Влез в историята на компютъра (сигурно ти забранява, но все някога ще имаш възможност) Виж какво порно гледа, какво му е интересно.. навярно това са негови несподелени мечти примерно ако гледа както го водят на англ. Bondage, купи мека и нежна материя плат, облечи си бельо което ти подхожда и му предложи да те върже (ето тук пак става на твоето макар и да си мисли че става на неговото) и правете секс доста често за да върнеш интересът му към теб. Изтощавай го на макс, така няма да иска да погледне друга. Той обича да доминира при всички ситуаций, отдаи му се, играйте роли. Ласкай го, за да се чувства желан и искан (навярно има комплекси като всеки човек). Бъди оправна, по знаеща от него. Започни да правиш нещо примерно фитнес, рисуване и се отдавай на това, мъжете обичат сериозни и амбициозни жени :) ох имам още много да пиша.. ако наистина го обичаш толкова много го направи и ти гарантирам че няма да те остави и ще гледа на теб като на божество както моя любим гледа мен :) Мила, ще следя темата ако имаш някакви въпроси и нужда от съвет.

П. С ще споделя в следващ коментар как можеш да се свържеш с мен... дано да одобрят коментара ми

П. С 2: Съжалявам за правописните грешки, клавиетурата ми е гадна :)

Ж19, М. С

15.   Явно за приятелят ти важи, че неговото си е негово, а чуждото - общо. Поне на това ме навежда мисълта, че ти взима телефона, но своят го крие. А щом го крие, значи крие нещо от теб. Вероятно пише не само с това момиче, което си видяла, а и с много други. И не искам да те разстройвам, но има голяма вероятност да е бил интимни с други по време на вашата връзка.

Не виждам какво правиш с човек, който те лъже и се държи тиранично а теб. Той няма уважение към теб като към човешко същество, като партньор и като към жената до него, но се възползва от това, че си наивна и то защото ти си му позволила. И още по- странно ми е че осъзнаваш, че се държи гадно с теб, а се страхуваш да не го изгубиш. Няма какво да губиш, ако си тръгнеш и никога повече не го погледнеш. Има толкова по- качествени мъже от него, които биха те оценили.
И ти вече си изгубила нещо и това са две години и половина от живота си с този елемент.

Black Sabbath

16.   Някой по - горе каза, че тоя си търси друга и аз също мисля, че е така. Освен това те възприема като много глупав и наивен човек. Докато си намери друга ще те държи тебе за да може пред хората да е с гадже. Има такива хора жени, но и мъже, за които е някак си срамно да са без половинка, чувстват се някак си голи пред обществото или нещо такова.
Зарязвай го и спри да контактуваш с него. Само се подготви психически, че големи циркове ще ти разиграе, ако го зарежеш ти, защото за него това ще е голямо унижение. Но го направи, защото го залужава. Пълно е с готини момчета, да не ти пука.

17.   Има нещо в него, което ме кара все още да не съм му била шута. Пред приятелите ни ме гушка, целува ме, просто не иска да ме пусне, естествено ако не сме скарани. Само пред майка му и баща му не го прави, защото според мен им има уважение.
Много пъти сме се карали за най- различни неща, било то че някой минал зад мен, било то, че съм казала нещо, което не трябва. Един път до така степен му се бях ядосала, че му казах в прав текст, ако не може да ме трае, по добре да ме остави, а не да се тормозим взаимно.
Тук идва и един мой проблем. Когато се притесня събирам границите и припадам. Често съм си гълтала и езика. Винаги го хваща страх, когато види, че съм зле, а понякога ми казва нека ти. Не мога да го разбера.
Обичам си го, личи си, че и той мен, въпреки, че е нетърпим понякога.