Самота
Здравейте тъй като съм говорил по темата с приятели и др. и предполагам на никой не му се слуша хленчене реших да го изразя тук и да не го тая в себе си. Казвам се Даниел на 26 години от Русе от заглавието се разбира проблема ми та в това положение съм от близо 2 години мисля че изглеждам добре работя добър човек съм умея да говоря с жени/момичета не съм твърде срамежлив и т. н. абе на кратко мисля че всичко ми е в ред а не намирам момиче за мен и това доста ме гризе всеки ден особено сега в този сезон гледам двойките хванати за ръце след работа и т. н. и ми е много гадно исках просто да си го излея знам че няма да ми се реши проблема че съм го написал тук но се надявам да се почувствам по-добре и на всички с този проблем успех не се предавайте хубава вечер.

Коментари

1.   Какво ви става бе хора? Защо толкова всички бързате да се гаджосате, пък като си намерите приятели/приятелки почвате да се ревнувате или да скъсвате с тях (е не всички, но доста). Спокойно за всичко си има време. Не могат всички да бъдат обвързани, същото е и за теб, че няма да си винаги необвързан я. Само потърпи малко

2.   Всъщност, много хора са в твоето положение. Много се чувстват самотни и недооценени и доста такива пишат тук. Чак се учудвам, защото и аз като изляза, все виждам разни влюбени двойки.

Black Sabbath

3.   до 1: Аз съм на 30 и от 8 години съм необвързан и съм се отказал да търся жена отдавна. Към която жена съм си заявявал интереса, обикновено са ме отхвърляли. Свикнах да съм сам и не ми се занимава. Ходех на проститутки отвреме-навреме, но вече и там спрях да ходя. Иначе си работя, живея отделно от нашите и имам социален живот с приятели. Ходим насам-натам, не съм мега аутсайдер. И да мастурбирам съм спрял отдавна, като цяло имах много силна сексуалност някъде до 23-тата си година, после като жените ме режеха се затворих и потиснах и не съм сексуален. Познавам още много хора като мен.

Та, исках да кажа, че ако човек свикне продължително време да си е сам и самодостатъчен, после нуждата от обвързване лека-полека изчезва и в един момент даже обвързването става нежелано. Затова не подтиквайте, моля, другите хора към самота чрез одобрението на изолацията.

4.   Който търси - намира.

Поискай си и започвай да търсиш - навсякъде.
Било то чрез Интернет или някъде навън. Запознавай се с нови хора, започни да правиш различни неща. Това ще доведе до нови запознанства. Регистрирай се в някой форум и като започнеш да пишеш по някоя тема... все ще се намери някоя г-ца дето да ти отговори и това е като начало на нещо... каквото и да е то.

Както се вика... почуай на 10 врати и все на една ще ти бъде отворена.

5.   Здравей, Даниел на 26 години.

"Ще настъпи хубаво време, за този който умее да чака".
Радвай се, че виждаш влюбени двойки, това трябва да те зарежда с позитивизъм, а не да те разтройва.
Споменал си, че от близо 2 години нямаш момиче до себе си, но замисли се, че някои хора на твоите години, все още не са били с противоположния пол.
Сигурно, трябва да си прережат вените, моля те, не ставай смешен, а се стягай.

-Elizabeth, 20

6.   Човече, да ти имам проблема... Аз съм на другата крайност, която си мисля, че е много по-лоша.. Желаят ме за сериозна връзка, но аз не ги желая, защото съм празен отвътре, не мога да им дам нищо. Миналата година отрязах около 5 хубави жени за сериозна връзка, тази почти не се бях занимавал въобще, обещах на една, че ще отидем на среща, но я отмених уж заради възпрепятстване.
Всеки с проблема си... Сещам се за един цитат на Буковски

"... и изведнъж ми хрумна, че всички страдат през цялото време - дори онези, които се преструват, че всичко им е наред... "