Какъв е риска от интимна връзка с омъжена жена?
Здравейте,
Бих искал да получа мнението на читателите на този сайт, поради което моля модераторите да публикуват темата ми.
На 30 г. съм, ерген и имам от седем месеца интимна връзка с колежка на 35 г. Тя е омъжена и има две деца на 7 и 5 г. момчета. Всичко при нас е прекрасно работим заедно, забавляваме се, правим секс и се чувстваме удовлетнорени от връзката си. Проблемът е, че от около 20 дни ме обзема чувство за безпокойство да не ни хванат или по - скоро да не разбере съпруга и. Тя ми е подчертавала, че обича съпруга си и децата си и това между нас е само игра и забавление. Аз също го възприемам като игра, разпускане без допълнителни усложнения с чувства. Проблемът е, че ако се случи нещо и ни разкрият аз не съм готов да поема никаква отговорност към нея и децата и. Това не съм и го споделял, но все пак съм притеснен и ме гложди. Мисля, че и тя не е готова. В началото само и подметнах да не разбере съпругът ти, тя ми каза, че не трябва да разбира и нещата трябва да се правят умно.
Вие какво мислите? Не искам един ден да влизам в някакви мелодрами и други подобни.

Коментари

1.   Да, обичала съпруга си, друг път. Ако ви разкрие, шансът да я изгони не е малък. Ако няма къде да отиде, нищо чудно да висне на теб. Още повече, че сте колеги и могат да тръгнат слухове. Колкото и да сте предпазливи. На работното място това не остава за дълго в тайна.
Какъв съвет искаш? Станалото-станало. От половин година сте любовници. И да спрете, пак може мъжа й да научи. Да не говорим, че в такъв случай един от двамата, ако не и двамата може и без работа да останете.
Или слагате край, или продължавате. Като сте много внимателни. Но цялото това нещо е толкова натоварващо. Но за някои е тръпка...

А ти пък на 30 години вместо с някоя наборка или по-млада, се хванал с омъжената с деца. Гледай обаче да не хлътнеш. Никой не е застрахован, каквото и да твърди.

4.   Ами правете го умно. Все пак целият риск е за нея, ти какво общо имаш с децата ѝ? Тя трябва да си е преценила риска.

5.   Очакваш да ти кажем, че не, никога няма да ви хвата и ще си се забавлявате необпоявано? Не си ли много наивен? Гледай рогоносеца да те ти счупи имната главица.

6.   Просто и го кажи. Виждаш, че и тя не иска. За да си знае от сега и после да не каже, че не си я предупредил.

7.   Човек, ти вече имаш главна роля в теленовела, но още не го знаеш. Подобни връзки винаги крият рискове, не ти е трябвало да се впускаш в това приключение, щом не искаш драма. Мъжът ѝ може да разбере, след това има разправии, разводи, сълзи, обяснения, сърдене, криви погледи, неловко мълчание. Жената ще започне да съжалява, да се вайка, да се притеснява за децата си. Ти, абсолютно неподготвен, ще попаднеш в един неблагоприятен за теб любовен триъгълник. Нито обичаш, нито ти се поема отговорност, нито се чувстваш особено виновен, че се месиш в някакъв брак, ти просто си се забавляваш и в един момент розовите очила се чупят, а ти излизаш лошия герой. Не си толкова черен, любовник си, но не си този, който хвърля брака си на боклука, не ти изневеряваш. Да, но мъжът ѝ няма да вижда нещата по този начин, той ще има нужда да обвини някого и на прицел си ти, а не само жена му. Виновен си, че заставаш между двамата, но вече си го сторил и в евентуална драма, ти не можеш да се криеш като мишка и да обвиняваш само другите, ти си знаел, че тя е омъжена и съзнателно си започнал авантюра. Ясно ми е, че няма да я прибереш с децата при себе си, но всяко действие има реакция и ти трябва да си готов да я понесеш. Няма тайна изневяра без пропуски, все нещо подсказва, все някой разбира, често и някой се влюбва или поне така си мисли. Ако не ти се занимава с глупости, направил си грешен избор преди 7 месеца.

8.   Който го е страх от мечки, не ходи в гората. Като те е страх от драми и усложнения, защо се хващаш с омъжена жена с деца? Като си започнал заигравката трябвало е да си наясно с какво се захващаш, а не сега да трепериш какво ще стане ако мъжът и разбере. Е, ако разбере и двамата ще си понесете последиците! Просто това е цената на забавлението ви и двамата е трябвало да помислите за това още в началото. Не искам да те плаша, но колкото повече време я карате така, толкова по-голям става шансът да ви разкрият, особено след като сте колеги. Някой ваш колега ще забележи нещо, ще тръгнат клюки из офиса... и просто е въпрос на време да стигнат и до мъжа и. За това след като не сте готови да поемете отговорност за действията си, по-добре е да прекратите това преди съвсем да затънете. Да, не се гордея с факта, че и аз съм изневерявала, но просто бях наясно че съм готова да платя цената и да си понеса отговорността. Е, мъжът ми не разбра, но поисках развод и съвестта ми беше чиста. Разбираш ли, няма как хем да се забавляваш, хем да не поемеш отговорност за действията си. За това добре си помисли и ако не искаш усложнения и драми по-добре сложи край.

9.   Който го е страх от мечки да не ходи в гората първо. Второ щом първоначалната уговорка е била за забавление, щом не си подхвърлял обвщания не виждам как се налага отговорност да поемаш. Нито тя има право да го изисква. Според мен единственото на което си длъжен в такава връзка без ангажимент е дискретност!
Жена 39

10.   Ти не струваш, тя също. Дано мъжа и да разбере, че влияние от такава жена над децата му вероятно няма да се отрази добре.

11.   Ако съпруга й е шматка -нямаш дерт но ако е мъжага си в голям филм.севетвам те да се оттеглиш тихомълколм докато е време и са си намериш серозно свободно момиче

12.   Мисля че си паднал много ниско,нали знаеш-на земята няма безплатен обяд,все по някакъв начин ще си платиш гяволъка

13.   Мммм... да. Не са хубави тези неща. И аз съм се изкушавал за подобно нещо, но съм се въздържал или пък не съм знаел как точно да подходя? Тези неща се усещат, съпруга ще разбере какво става и ситуацията може да стане доста кофти а и ти знаеш, че не си прав. Може би е разумно да се измъкнеш от ситуацията докато нещата още не са се вгорчили?

15.   Рискът е тя да дава показания в съда, как мъжа ѝ те е застрелял, когато ви е набарал в крачка.
Дано съм бил полезен.

16.   Не се занимавай, има много необвързани жени! Риска никак не е малък, повярвай ми. Може да платиш и със живота си, ако мъжа й е някой хахо.

17.   Абе пич, като си на 30 години, толкова ли си неспособен да си намериш някое младо 20, 25 годишно момиче ами си започнал интимна връзка с омъжена жена с две деца. Ако на жената не и стига акъла и е тръгнала да си раздава пеперудата на когото си иска, поне ти нямаш ли съвест да кажеш:"извинявам се колежке, но аз със семейни хора интимни отношения не създавам". Остави я тя да си чука главата. И помни, че бумерангът се завръща. Ако един ден ти се ожениш за такава глупава жена, като колежката ти, някой по-млад от теб ще чука жена ти тайно, както ти сега правиш. В моите очи колежката ти е курва, а ти нямаш никаква съвест на истински мъж. Един ден сам ще си ядеш попарата.

19.   Ми, аз си мисля, че си боклук и се надявам някой да разпуска с майката на твоите деца след време.

21.   Едва ли и тя очаква от теб точно ти да поемеш отговорност за нея и децата й. Просто се пазете.
И се наслаждавайте на това, което имате.

22.   Хех.. ти търсиш "на работата лекото и на хляба мекото"...
Не ти ли се струва, чисто логически, че удоволствията и задълженията някак си требва да се балансират? Ако искаш да избегнеш това пък - опираш до риск. В случая риска е по-скоро при нея... ти винаги можеш да си плюеш на петите, ако стане издънка, и ни лук ял ни лук мирисал, но ще те чегърта съвестта много дълго време след това...
Така че "безплатен обяд няма! ". Това, което вършите не е редно, и все някой ще трябва да го плати. Дори и да не ви се наложи да го платите явно, ще сте го платили с това, че през цялото време сте били на тръни и сте носили риска.
А ти защо не си готов за семейство и деца? Издържаш предишно семейство, или просто не искаш да си разваляш рахатеца?
Или пък много добре си знаеш, че ако се стигне до там, ти ще заемеш мястото на мъжа ѝ, а тя ще ходи да се боцка с някой друг? :)

23.   Той номер 17 ти е казал вече, не че и другите не са ти го казали, това което дробиш сега ще го сърбаш в последствие. Преди да започна да чета този сайт не съм допускал, че може да има толкова много изпаднали хора - жени обичащи съпрузите си и забавляващи се с младите си колеги, младежи чукащи жени на възрастта на майка си и т. н. Безотговорност е най-мекото определение за подобно поведение, но това ти сам си го знаеш.

24.   Ами ако се случи тя да забременее от теб и мъжът и научи? ! Най-добре приключвай тази рискована връзка веднага и си търси необвързана жена.

25.   За мен най-големия риск е мъжа и да разбере и да те поотупа. Не е пожелание, просто обяснявам какъв е най-големия риск.

27.   Момче, моят мъж по същия начин се забърка на работата си с една пачавра, такава като твоята. Ние бяхме с едно дете, тя- с две. Станаха за смях пред колегите си и при първия удобен случай ги изгониха от работа-да, и двамата... Увисна ми на шията безработен, милиони пъти пишман стана, но беше вече късно. Не е казана без нищо приказката-където си вадиш хляба, не си вади други работи. Удряй и пръта, не ти трябва и си намери подходящо момиче. Че след време, като се ожениш, някой колега ще чука твоята жена. Няма нищо назаем в този живот, всичко се връща и се плаща.

29.   Не знам как може някои хора да обиждат така тази жена. На всеки може да се случи да изневери. Аз съм жена на 30 с дете и като такава ще ти кажа, че жена изневерява когато иска да накаже мъжа си- дали защото не и обръща внимание или не се старае тя да се чувства желана и харесвана, секси. Малко са жените с деца, които биха рискували семейството си само заради един секс. Също така една жена със семейство залага винаги на сигорното- в смисал такъв ако мъжа и я изгони най- вероятно ще очаква ти да я приютиш при себе си. Тъй като ти не искаш това, тогава е по- добре да прекратиш отношения с нея защото ако мъжа и разбере и я изгони тя ще остане без семейство и без любовник. Щом си писал тук надали ти е безразлична направи нещо хубаво за нея- зарежи я или поне разреди срещите ви докато тя сама не се откаже от теб.

30.   Авторе, ако следиш темата - бягай. И аз, ерген като тебе, имах глупостта преди година са се забъркам с колежка - омъжена с две деца. Нищо не съм и обищавал просто секс. Тъпата гъска обаче се издала по някакъв начин и съпругът и я хвана с мен. Изгони я и задържа децата си при него. Няма да ти обяснявам каква драма и то за едно ебане. Тя живя у дома цели два месеца. Дебнеше едното дете да го види в междучасието в училището, а другото от оградата на детската градина. Нервите ми скъса. Тежък развод за нея. Разбити животи. Пишман станах, че се забърках.

31.   29 - Госпожо, любовникът е просто тъпкач, не е благотворителна организация, нито агенция за закрила на децата, приют , резервно летище, спасителен бряг или авариен изход. Както и сексът не е обещание за женитба. Всеки да мисли ПРЕДИ, а не СЛЕД като стане фалът.

32.   Който каквото сам си направи, никой не може да му направи. Та и ти. Защо зорлем се буташ между шамарите? Като дойде с двете деца да ти реве на прага, какво ще правиш? Или ако мъжа й те пребие - има и такива емоционални рогоносци. Мислете бе, хора, главата ви е дадена за това.

33.   В психологията на българския мъж е, ако му падне безплатен секс да не отказва, а дори и да не мисли за последиците. Този тука поне мисли, но когато мъжът на любовницата му разбере връзката им ще бяга през глава, щото видите ли той нямал друг ангажимент към нея, освен да я чука. Тогава обаче няма да иска и да чука защото но нея няма да и бъде до чукане, а до това как да гледа децата си.
Тъжна картина в празни кратуни.

34.   По офисите се предлага много секс. Който изгърми, изгърми, който оцелее, оцелее. Риск - печели, риск - губи. Ясно е казано.

35.   Ако не ви хванат - за теб риска е, че ще си свириш втора цигулка. Тя поне знае за какво рискува - има си двама, разнообразява се. Ти какво имаш?

36.   Разреди интимните срещи до веднъж месечно, нещо като стрес тест. Провери и телефона на госпожата, с нейно разрешение, да видиш дали изобщо се крие, защото често влюбените до уши дори не си трият съобщенията и не се крият, защото покорният съпруг им "има доверие". Ако всичко е наред, изговори си прите сненията и нека тя да реши, даши иска да продължите или не :)

37.   Рискът е да съсипеш нечие семейство и нечии деца да страдат. Друг риск е ти да пострадаш. Прочети новините да видиш в Дупница какво се е случило. Един добре изглеждащ 40 и няколко годишен ерген се прибрал за 2-3 седмици от Франция и започнал тайна връзка с жената на един спряган за мутра. Е, в момента този 40 и няколко годишния го издирват от почти месец. Ето какви са рисковете.

39.   За такива връзки, прави се еднократен секс и се спира. Не е за всеки. Сега и е добре, но мъжа ако разбере.. Всички искаме разнообразие, но най-добре вкъщи да се разнообразие с нещо.

41.   Всичко е добре, докато не те хванат. После всичко отива нагоре с краката, пък и деца, когато има става съвсем сложно. Хватката е да знаеш кога да спреш, иначе зле.

42.   Аз бих те ликвидирал съвсем спокойно, после те хвърлям в някой кладенец и си до там. Нея я спуквам от бой и я мятам при теб и това не го казвам, за да се правя на здрав и интересен. Аз съм мъж, който мрази мъжки курви като теб и с радост бих те счупил от бой, после един 9 мм в челото и те оставям някъде да гниеш. Не знам кой е по-тъп, тя или ти или и двамата. Както повечето от коментиралите са ти казали по-горе, ще разбиеш семейство, после на теб ще ти разбият главата. Ти си избираш! То е сладко като ебеш чуждо, ама знаеш ли, може и теб да шибаркат ако те гепат с нея.

43.   Браво, №43, така трябва да постъпи всеки истински мъж. Ама си мисля, че за разпоретината трябва да е по-голямо наказанието. Защото автора реално нито изневерява на някого, нито предава някого. Кучка не вирне ли опашка-никой не я закача.

44.   Да си мислел преди да вършиш такива неща. Ще ти е приятно ли ако заради теб се разруши тяхното семейство.
Ако мъжа и разбере със сигурност ще си избърше ръцете с теб, ще каже че ти си я карал или други там измислици, и ще те изкара виновен и може да те уволнят. Моя съвет е по-лека лека се отдръпни за да ти е спокойно. Ако искаш да си правиш кефа бъди яко нащрек, защото после ще се чудиш откъде ти е дошло.
Надявам се разбира се да нямаш проблеми. Пожелавам ти успех.

45.   42, 43, аз пък, например, бих ви ликвидирал по особено жесток начин. Като ви чета малоумщините и ми се повръща. Такива дето се бабанят и тръгват да бият и убиват, защото си мислят, че притежават жена си и живота й заслужават само интимни мигове под душовете в затвора.

46.   Вижте действителността, огледайте се. Не малко предложения за секс идват от омъжени жени, дори най-неочаквано и изненадващо. Дори в повечето случай не е необходимо да ги сваляш и флиртуваше с тях. Просто жените си избират мъжа за секс. Знаете ли какво става по партита и разни фирмени събирания?! Просто си искат...

47.   Голям си ликвидатор бе 42!И каква вина имам аз,че дадена жена(нечия жена)ми е харесала,попитал съм я възпитано и ми е
дала,или пък обратното например.Нали предварително се уговарят нещата и е доброволно?Откъде да знам,че е женена примерно ако крие?!Абе големи сте каубой зад клавиатурата...

48.   Когато усетиш, че всички устои на които се крепи живота ти, рухват, то е напълно нормално човек да стигне до фазата, която описва 42. Естествено това не е стандарт на поведение, но ако наистина обичаш един човек и той е на пиедестал в очите ти и изведнъж разбираш, че си най-долнопробно лъган, ами просто животът ти няма да е същия. И някой би предпочел смъртта и изтреблението пред подобен живот. Ако не си дълбоко влюбен и емоционално заисим, подобни действия са нелогични и невъзможни.

49.   45, защо пишеш глупости, които никъде в моя коментар-№43 съм-не си прочел. Никъде нито твърдя, нито смятам, че една жена е собственост на мъжа си. За твое сведение съм жена, но съм се нагледала на толкова нагли и брутални жени, които сами се предлагат, както пише №46, даже не чакат някой да си поиска от тях. Заради такива понякога се срамувам, че съм жена. А иначе колкото и да не ти се вярва съм много широко скроен човек и смятам, че всеки може да върши каквото иска и да спи с който си ще, при условие че не наранява никого. Ако трябва да призная нещо, това е че семейството за мен е свещено, особено когато има деца. Отгледана съм в здраво семейство, с морални ценности, съпругът ми също е от такова, така сме възпитани и с гордост мога да кажа, че и моето собствено семейство е такова. Ако това е грешно-да, грешна съм. Какво пречи на любовницата на автора да се разведе с мъжа си и се наживее хубаво и на воля. По достойно ли е да мишкува зад гърба му, пред него да се прави на вода ненапита, а зад гърба му да прави свирки на колегите си? Ти ще си щастлив/а ли да си на мястото на тоя човек? Не вярвам. Затова първо помисли, и после пиши такива коментари.