Не изпитвам оргазъм
Здравейте имам следния проблем -жена на 32 г. съм, а досега никога не съм изпитвала оргазъм повреме на секс. Сама достигам като стимулирам с подвижния душ, понякога дори на сън, но въпреки че съм имала 10-ина сексуални партньора, просто не се получава. Пробвала съм всичко почти, но пак не става. В момента имам сериозна връзка, но дори понякога не ми се прави секс, защото след това ако много се възбудя започва да ме боли главата.
Не съм ползвала сексуални играчки никога и обмисляме да си купя вибратор. Мислите ли че ще има ефект, или имам психичен проблем, който ми пречи да изпитам оргазъм при проникване...

Коментари

1.   Оргазъм при проникване и аз не съм (на 31 съм), но с орална и пръсти почти винаги. С душа мога да свърша за една минута, а с мъж малко повечко, но това не е толкова важно за мен. Харесва ми секса и без да свърша. Пробвала съм сама да се стимулирам вагинално, но не се получава. Клиторният оргазъм напълно си ме удоволетворява. Просто предупреждавам мъжете че харесвам кунилингус и за щастие досега не съм срещнала някой, който не иска да го прави.

2.   Е добре де, от тези 10 един ли нямаше голям патлак, ако са били с 10-12 см трудна работата. Аз съм с 15см и приятелката ми на вечер свършва 1-2 пъти, да имал съм и приятелки, които не са свършвали изобщо, не си обяснявам защо сегашната ми свършва, а някои бивши не, по-тясна ли е, до психиката им ли е, не мога да си го обясня

3.   А лизане и стимулиране с ръка, докато е в теб? Или той да те пипа? !

4.   Здравей, и аз съм като теб и при мен вибраторът работи перфектно :)

5.   Здравейте! Тъй като женското влагалище е в пъти по-бедно на нервни окончания в сравнение с клитора, който изобилства от тях, напълно в реда на нещата е да изпитвате оргазъм само при клиторна стимулация. Всъщност 70% от жените в световен мащаб изпитват само клиторен оргазъм и това далеч не означава, че тялото им не функционира правилно. Ако все пак желаете да разнообразите сексуалния си живот, помолете партньора си да ви стимулира клиторно, след това надградете действието — нека Ви стимулира, докато прониква във Вас с вибратор или с пениса си. Започнете бавно и постепенно, докосвайте се с устни и пръсти, нека възбудата стане почти нетърпима. Не бързайте и нека вагиналният оргазъм не е самоцел. Оставете се на усещането и собствената си интуиция. Нека целта бъде близостта, доверието, вниманието един към друг. Когато спрете да се тревожите за крайния резултат, ще Ви залее вълна от неподозирано удоволствие.

Успех!

6.   По време на секс можеш и ти сама са стимулираш ерогените си зони. Сподели честно с партньора ти. Елиминирайки всички дразнители, телефони.... отпусни се, дайте си време и нещата ще се случат.

9.   Лелее, голям проблем няма що. От бройката е.

10.   Голяма част от жените не могат да свършват вагинално. Аз също съм от тях. Намерихме начин с моя мъж като докато правим секс, аз си търкам клитора с ръка и така свършван :).

11.   От авторката
Не е до размера, била съм и с много надарени мъже, но не ми харесва, защото съм плитка и тясна и изпитвам болка. И да голям проблем е, защото освен с душа или като притискам нещо между краката си / напр възглавничка/ апо никакъв друг начин не мога да стигна.
Не обичам кунилингус...