Бременна и самотна
Здравейте, на 23 години съм... Имам връзка с мъж на 29 години и живеем на семейни начела при техните, от 3 години от начало преди да се съберем, как да кажа като се зарибявахме бешеее прекрасно, имах чуството че мога да излея душата си пред този човек и я изливах... Казваах му всичкоо не зависимо какво е беше ми най-добрия приятел изслушваше ме прегръщашеме целуваше ме, показваше мии чуствата си, прекрасно беше.... Събрахме се и още на 2 рия месец от официално започнатата нк връзка малко по-малко започнах да си нося неща в тях и да оставам да спя там, с майка му сме големи приятелки много се харесваме с баща му също абеее със всички сме в прекраани отношения. И такааа изминаха първите ни 2 години прекраснооо... Нооо изнинаха.... някак си отношенията ни охладняха, не правихме секс, не се държахме както преди, но имаше и хубави дни в който си говорехме как ще живеем заедно как ще имаме дете, еее този човек много искаше дете.. поне така изглеждаше и звучеше, ии си мислех че тези наши отношения са някакав период.... Еее не е период явно не знам какво е! Бременна съм! Като му казах изглеждаше радостен! Мислех че отношението му ще се промени, отново ще ме целува прегръща, ще си говорим за бебето, ще говори на бебето ще тръпне в очакване кога ще ритне, ще ме пита как съм, ще му бъде интересно дали ще е момче или момичее... Еее не няма такова нещо питала съм го какво искаш да е той все казва каквото и да е няма значениее еднакво ще го обичам, много рядко ме целува по корема или изразява радоста си.... Това обикновенно е като пийне малко което е рядкост, всички казват че трябва да съм щастлива и спокойна.... Щастлива съм че ще стаавам майка ноо простоо мъжа миии не ме кара да се чуствам щастлива с малките неща! По едно време отивах врях му се така да се изкажа целувах го исках да се гушкаме не ми е отказвал.... Ноо вече реших да спра вечер си лягам и не търся ното целувки нито прегръдки чакам той да се сети... Емии не се сеща... Секс от къкто съм бременна не праввим.... Вече съм 4 ти месец доктора каза че няма проблем... Но той ми отказва.... Някой ще каже че си има любовница но не няма в това съм 100000%сигурна.... Други ще кажат ми поговорете.... Казвала съм му.... Няма промяна... Много исках да споделя с някого но не исках да са мойте приятелки.... Тежко ми е мъчно ми е за това опитвам се даа не мисля за това ми за друго.... Защото бебчо усеща мойте емоций и не искам да му ги предавам... Искам да е щастливо бебчее аз лично съм дете на разведени бях на 16 като се разведаха ноо баща ми не ме обичаше много отдавна и откаккто се разяедоха не ме е търсел даже по улицата ако се видим не си говорим подминаваме се... Аз искам моето дете да има 2 ма родители който са щастливи и да го обичат еднакво да го подкрепят и да са винаги до него!!! Дано мойчкия се вземе в ръце и дааа започне да ми показва че ме обича и желаае! Дайте съвети как да се справя в тази ситуация и как да бъда щастлива докато той не се промени.... Знам че моето най- голямо щастие ще е като родя... Но и докато съм бременна трябва да съм дайте идей мноогооо благодаря

Коментари

1.   О аз съм като теб, само че не искам деца, точно заради тези причини дето изреди ти!

2.   Той не те обича. Живота с него ще е в мъгла. Ти не го ли виждаш СЕГА. Защо питаш за неща които ги знаеш. Отговорите ти се крият в написаното от теб.

3.   Аз съм мъж, разбирам приятеля ти много добре. Типично по женски, подпомогнато от хормоните, изпадаш в истерии и правиш от мухата слон.
Остави го човека на мира, дай му малко повече свобода. Така го задушаваш. Колкото и да те обича, в един момент ще му писнеш ако продължаваш така. За него това е превратен момент в живота, ще става баща. За един мъж това е огромна отговорност, трябва му време да свикне с мисълта. Има време да правите секс като родиш.

4.   Така като гледам няма сериозен проблем, а просто така става с времето. Не може да е както в началото, когато сте луди влюбени. Проблемът е само в това, че не правите секс. Аз бих му говорила нон стоп за това, докато не започне. Не знам колко пъти си го обсъждала с него, но аз си казвам всичко и мъжът трябва да е наясно колко е важно за теб. Освен с комуникация няма как да се оправят нещата. Няма за какво да се разделяте. Според мене само ти виждаш някакъв проблем, а той не. Това че му е все тая за пола на бебето, значи, че. ще се радва и на двете.

5.   Абе доста си е трудно с децата... Просто не обича да показва емоции.. Няма какво да направиш, мислим си че като носим дете, ще ни опсипват с внимание, но не е така с всеки мъж, дори може да не отиде до магазина да ти купи нещи, което ти се яде много...

6.   Ееее пишеш мноогоо досаднооо

По темата-най-ветоятно се е стреснал от голямата отговорност която идва с детето.
На първо място материалната. Всичко е скъпо, а необходимо и явно приятелят ти го тормозят тези неща и за това е охладнял. Има хора -не обичат да споделят а ти явно трябва да го предразположиш да видиш какво му е в главата.
Иначе за да се почувства добре му давай примери с щастливи семейства които са отишли на весела почивка. Явно мисли че семейство е синоним на бедност, проблеми и скандали.
Ти се поддържай за да се убеждава ежедневно, че е направил най-добрия избор на жена и да се прибира в къщи с кеф при мириса на прясно изпечен кекс или любимата му храна.

7.   Не е нормално да живеете с родителите му. Това не е добре за никого, още повече за младо семейство

8.   Съветвам те да си оправиш правописа!!

9.   здравейте, аз съм авторката... не съм изпадала в истерии държа се напълно нормално, наскоро баба му и дядо му си взеха гарсониера и оставиха къщата на нас, и сега мъжа ми я ремонтира, а техните са много хубави хора и абсолютно никога не съм имала проблеми с тях. Но просто е време да се отделим и да заживеем като семейство, а за това дали ме обича съм сигурна че ме обича, и че си няма друга но просто не знам на какво се дължи това захладняване на чувствата, което се случи още преди да забременея, и си мислех че когато съм бременна това охлаждане м/у нас ще изчезне и ще бъдем по щастливи от преди но уви! вече става близо 5 месеца не сме правили секс, все казва искам да съм сигурен че всичко е на ред бяхме на доктор доктора каза че всичко е перфектно ноо той не отново не ме е пожелал а на мен ми писна да се правя на клоун, все пак е мъж и 5 месеца да кара на чикии малко страмно.... ще почакам още малко и пак ще говоря с него този път малко по сериозно че то не се издържа

10.   До номер 3.. Живи да ги ожалиш тези мъже, според теб, видиш ли, горките, много притеснените, че ще стават бащи. А жената, дето тялото и се променя всеки ден, дето я чака раждане, възстановяване, грижи, въпроси от сорта - дали ще се справи, на нея нищо не и е! Разберете накрая, че именно в този период жените са много чувствителни, изнервени и т. н, и имат силна нужда от любов и подкрепа, дори да ви подлудяват от време на време, не ги оставяйте сами и нещастни, защото те ви даряват със семейство. Авторке, на теб ще пожелая леко раждане, и говори открито за емоциите си с твоя мъж, не мисли за дреболии и битовизми.

Ж 26

11.   Аз на н3 и н6 искам да кажа, че който не иска такава отговорност просто не прави бебета - елементарно е.

Авторката не е като да е забременяла изневиделица, непланирано. Те отпреди са си говори, че искат дете и са се изяснили, че и двамата са семейно-ориентирани хора.

А и на всичкото отгоре е момче на мама си и тате си тоя, хич няма какво да го жалите само при тоя факт дори. Кекс да му правила.. точно обратното даже трябва да е - той трябва да ѝ прави кекс на нея и да ѝ го носи в леглото с прясно изтискан портокалов сок, и поне краката да ѝ масажира всяка вечер като не иска секс да ѝ дава... ами да! Ако иска жена му да се убеди в това, че е направила най - правилния избор за мъж.. защото в момента не е убедена при условие, че ни е писала тука тема със заглавие 'бременна и самотна'.

12.   7 - Да де, ама сметни брутния среден доход, с наема/изплащането на един апартамент или къща, и ако си запознат с родните цени, веднага ти става ясно, защо е пълно с хора, живеещи при родителите си.

13.   Стига се шашка. Човека е параноик и го е страх да не увреди бебето. И сто доктора да му доведеш няма да го успокоиш. Ти по добре му разказвай какво ти се прави след като родиш. хем ще поддържаш сексуалността хем няма да се чувства притиснат. При някои хора секса е втълпен като нещо порочно, а бременността като нещо свято. Не му обърквай понятията. А защо искаш да се държи като... джендър и да пърха и се просълзява при вида на детски чорапчета. Не виждам проблеми при теб. Успокой се