Девствените момичета - страх ли са за мъжете?
Имам въпрос към мъжете най-вече. Но и жени, които са го изпитвали може да коментират. Вярно ли е, че мъжете изпитват страх да бъдат с девствени момичета? Особено, когато никога не са имали такава? От какво ги е страх? От това, че момичето ще изпита болка, от това да не я разкъса прекалено много или просто ги е гнус от самата кръв, която се появява при някои при самото разкъсване на ципата?

Коментари

1.   Хех, от това, от което подозираш, че може да ги е страх, биха могли да се притесняват само някакви 16-17 годишни пикльовци... за какви "мъже" говориш?
По-зрелите, примерно 25-6 и нагоре, които вече спокойно можем да наречем "мъже" биха странили от девствено момиче само защото ще трябва да ги учат на "а" и "б" от самото начало, а това изисква време, отдаване и внимание, вместо да си хванат някоя отракана кака и директно да се наслаждават на секса с нея.

Иначе това с ципите и кървищата само женска глава може да го роди, че един мъж би се притеснил от него (е освен ако не е някакъв мамин чехльо и джендърче, дето като види спринцовка и припада...).

5.   Аз до скоро бях девствена и правих секс с мъж, който до сега рядко е бил правил секс и нямахме проблем. Ако е само до бройката сигурно тогава ще се откажат.

6.   Човек принципно се страхува от непознатото, а какво по непознато и невиждано в днешно време от девствено момиче...

Сериозно, ако търсиш партньор не просто за секс, а който цениш като личност, не трябва да те притеснява какво мислели "мъжете". Важното е какво той мисли и с него трябва да говориш като се стигне до там. Ако има наистина интимност, то надали има нещо по-интимно от това да ти е първият, и само може да го радва. Ако няма истинска интимност, това наистина може да сепне доста мъже, освен ако не е някой "професионалист" с фетиш към... тази дейност... Масовият случай в днешно време е вторият и от там идват тези притеснения. Ако търсиш интимност във връзката, девствеността е нещо положително, но и двамата трябва да сте подготвени... Т. е. по-добре мъжа да знае по-отрано, защото за всеки в днешно време би било шок да го научи в последния момент...

7.   Не мисля, че мъжете ги е "страх" от някоя жена при каквато и да е ситуация. Това са по-скоро феминистки глупости. Ако говорим за отдръпване и избягване това обикновено се дължи на факта, че те са отблъснати от отношението или вида и или не искат да се забъркват с нея поради някакви утежняващи обстоятелства които тя носи със себе си. Това в никакъв случай не е страх а липса на привлекателност от нейна страна. Относно девствените момичета, лично аз дори го намирам за по-привлекателно, но с едно условие. И то е девственото момиче да не проявява отношение към мен на пазене, бягане, отдръпване, комплексираност, прекалена предпазливост, криене, играене на игри, протакане и всякакви признаци на несигурност, недоверчивост и склонност към отлагане.

8.   Според мен повече ги е страх въпросното момиче да не им се лепне след това и да не могат да се отърват от нея...
Но пък не съм мъж и няма как да знам със сигурност.

9.   Кво? Не бях чувал по-голяма тъпотия. Напротив, всички искаме девствени момичета. Никой не иска втора употреба. Страшното е тези, които не са девствени, защото не знаеш с кого са били, колко му е бил голям и какво я е правил следователно може теб да не те усети ако ти е по-малък и тн.

11.   За какъв страх говориш от девствени момичета. Аз не познавам някой мъж да се е уплашил от подобно нещо. Какво по-хубаво от това да бъдеш първия в секса на едно момиче. Не говоря за някоя 25 годишна жена, защото на такава възраст ако тя е още девствена това ми говори за голяма нейна комплексарщина. С такава не искам да се занимавам. Но от 14 до 16 ако се е запазила още девствена хмм.... това си е доста сладка работа. Много малко са мъжете дето за пръв път са опитали с девствено момиче. Все са имали сефтето с някоя вече отворена. Аз съм имал 4 девствени момичета до сега. Най-малката беше 14, а най-голямата на 18 и всички си ме помнят с добро. Де да съм по-млад, че още да ми се отварят такива. Не че ще им откажа на сегашната ми възраст, но такива вече не се задържат около мен. Ех, ако някое момче още е в пубертета и никога не го е правил може би ще се страхува какво ли може да се случи, но аз тях ги оставям настрани. Не виждам защо мъж трябва да се страхува от девственица.

12.   Девствените момичета ги е страх, не обратното.

13.   От авторката:
Нормално да се изпитва страх от непознато. Просто говоря за това, че не 15 16 год. момченца визирах в случая, ами именно 30 годишен мъж и дори на 32 беше единия, който се изразяваше така: "Тези неща са за тийнейджърите", там да си ги отварят. Аз никога не съм бил с такива и ми е по-добре, защото ще вземе да ми мрънка, че я боли, че не ме иска и пр. ", а другия просто казваше не искам с такива.

14.   Това е пълна глупост че девствените момичета не знаят какво да правят. Много добре знаят, просто време им трябва. Точно 1 месец е необходимо и после почват те да чукат яко. Всичко е до момичето и нейните задръжки.

15.   Незнам да има мъж девствен или недевствен който да го е страх да отвори момиче при положение че може.
Обратното ще е много щастлив че той ще и е първият.
По-скоро ще се притеснява да не се изложи нещо,или ще го е страх да си поеме отговорноста преди и след като я отвори.
Иначе ще внимава до колкото е възможно да не те боли при проникването.
За кръвта която ще има след проникване няма да се изплаши обратното даже ще иска да я види - доказателство че си наистина девствена.
Има и мъже които не искат да са с девици само защото нямат опит в леглото.
Както има различни мъже така има и различни жени на този свят,едни искат едно други друго.
Каквото и да правите го правете с чувства и любов иначе то няма да струва.
Р.

16.   Незнам да има мъж девствен или недевствен който да го е страх да отвори момиче при положение че може.
Обратното ще е много щастлив че той ще и е първият.
По-скоро ще се притеснява да не се изложи нещо, или ще го е страх да си поеме отговорноста преди и след като я отвори.
Иначе ще внимава до колкото е възможно да не те боли при проникването.
За кръвта която ще има след проникване няма да се изплаши обратното даже ще иска да я види - доказателство че си наистина девствена.
Има и мъже които не искат да са с девици само защото нямат опит в леглото.
Както има различни мъже така има и различни жени на този свят, едни искат едно други друго.
Каквото и да правите го правете с чувства и любов иначе то няма да струва.
Р.