Жена му го бута на приятелките си
Моля ви се, обяснете ми какво е това нещо.
Имам познат, мъж на над 40 години, женен от около 20 години. Жена му през годините е напълняла доста, но той си я обича, поне така изглежда. Може да се каже, че са от щастливо женените. По неговите думи тя е много ревнива. Ако той иска да излезе на кафе или на по бира с приятели, се правят едни уговорки, пуска го, ама примерно за два часа. Вечерно време да излезе без нея е немислимо. Като е навън, често му звъни по телефона. Обаче в същото време сякаш го бута на приятелките си. Често излизат със семейни приятели, цели компании се събират на заведение, ходят заедно по екскурзии. И тя все го снима ту до една нейна приятелка, ту прегърнат с друга, ту се снимат тя с нейна приятелка и той посредата двете ги е прегърнал.
И образите на ревнивата съпруга и тази, която прави снимки на мъжа си с други жени и сама тагва колкото човека са там на снимката, пишейки че се чувства щастлива - това сякаш са образите на две различни жени. Но е една и ако не бях неволен свидетел на нейни позвънявания докато сме заедно с него, в които през телефона се чува как го разпитва и прави паузи, сякаш се ослушва - щях да помисля, че той само така си говори, че е ревнива.
Едно време имаше жени, които с възрастта са станали непривлекателни и нарочно водят мъжете си по нудистки плажове, побутват ги на събирания да сядат до познати със сексапилни деколтета, и това за да се възбуждат мъжете и после да правят секс с тях повече време, представяйки си гледките от деня. Дали тя не е такъв тип? Защо като е толкова ревнива, все гледа да набута мъжа си при нейните приятелки. Като сме голяма компания на заведение примерно, той все седи между жена си и някоя нейна приятелка. Ако беше една и съща, щях да си помисля нещо, но те са 2-3 дето му ги бута.
Какво прави тая жена, защо го прави?

Коментари

1.   Е, и тебе какво те трови това? Нямаш ли си свой живот, ами ровиш в този на другите? Завиждаш ли на някого от компанията, ревнуваш ли, какво?

2.   Бутайки го на приятелките запазва чувството си а контрол.

3.   Пробва го. Вкъщи го "изяжда", а и себе си от ревност. Мазохизъм от неувереност.
ж

4.   А на теб какво ти влиза това в работата? ! Добре, че не се познаваме, за да не се занимаваш и с моя живот. Имам непоносимост към такива хора. Живей своя живот и не се занимавай с чуждия!

5.   За суингъри не си ли чувал? Имаме ено приятелско семейство такива, все ни убеждават да опитаме и ние, все едно тях описваш :)

6.   Може би просто има доверие на приятелките си, а на мъжа си не. Иначе и аз пред хората се правя на много либерална, ама... вкъщи не съм.

7.   Моментално ти отговарям: жената просто обича мъжа си и се гордее с него. Тя не го "бута", а просто й е приятно да го приобщи към компанията на най-близките си хора - в случая приятелките си. Аз също се смятам за щастлива жена, защото мъжът ми е в отлични отношения с приятелките ми, те понякога дори предпочитат да споделят с него, а не с мен, понеже мъжката гледна точка към нашите женски проблеми е различна и често по-вярна. Той не просто се снима с тях, а често ходи да ги прибира от разни съмнителни места, където са се озовали поради глупост, ремонтира им кухненските уреди, а те му готвят обяд, случвало се е да пренощува на вилата на някоя от тях, за да й помогне там нещо... Аз се радвам, че така добре се разбират. Приятно ми е, когато после някоя приятелка ми каже: "Мъжът ти е страхотен пич, направо не знам как щях да се оправя без него". А най-голямо удоволствие ми доставя, когато му правят комплименти, защото той наистина е красив мъж. Дребните души тук веднага ще кажат: "Ама той така ще започне да ти изневерява". Не, точно обратното. Точно така няма да ми изневерява. Когато човек е сводобен да общува, да изявява себе си и да прави избор, то той го прави. Засега изборът съм аз. Може картината да се промени, няма нищо сигурно в този живот. Но да държа живо човешко същество заключено в килера, само и само да го "притежавам", това ми е под достойнството и в пълен разрез с нравствените ми принципи. Според мен, авторке, твоята приятелка просто е стигнала до същия извод.

8.   От Авторката:
Аз съм любовницата. Движим в една среда, със съпруга ми не сме близки с тяхното семейство, но често сме на една маса или на обща екскурзия. Аз гледайки отстрани как жена му все го побутва тук и там, ревнувам. А тя сякаш нарочно го прави. А после като се забави десет минути от работа, почва да звъни, да се ослушва и да разпитва - защо те задържаха, защо точно ти трябваше да я поемеш тази поръчка, с кой си, къде си, защо не се чува никакъв шум като пътуваш, кога ще се прибереш, добре сега какво правиш и други такива

10.   В такъв случай - някакъв собствен метод на изпитание. Може би наблюдава държанието, изражението му и на всяка, до която го бута. Гузната съвест лесно се издава. Води си записки как се държат другите, защото най-вероятно ще ти го набутаи на теб някой път. Светни го и него. Но нали знаеш - "който търси - намира". Мисля, че е само въпрос на време. Най-добре обсъдете план за тази ситуация.

11.   Обичам го този сайт! Всичко ще си кажеш, авторке! Номер 7 съм. Ами ти с това, че си любовницата на въпросния човек, трябваше да започнеш. А в експозето си твърдиш, че той всъщност обича жена си, въпреки, че е пълничка. Тя пък явно се гордее със съпруга си и харесва неговата популярност. Въпросът е ти какво правиш там, където хората очевидно са си постигнали някакъв баланс в отношенията? А това, че жената звъни на мъжа си като се забави от работа, то и аз го правя. Не за друго, а за да съм наясно към колко часа да наредя масата за вечеря или пък да му поръчам нещо да купи по пътя. Т. е. ти хем през това време, докато жена му го чака, си с него, хем после го ревнуваш от нейните приятелки, докато седиш на масата до своя съпруг, когото лъжеш. Някак много объркани са нещата.

12.   Еха. "Пробутване". Излизате с компания от хора, които са ви приятели от години, всички се познавате. Снимате се заедно в една поредица, която ще се събере не в 1, а в 2 албума! Пробутване е, когато ти си там и мъжа ти седне до теб и до твоя приятелка. Пробутването е да си правите много снимки и между тях да има такива на мъжа ти и близка твоя приятелка. Да. "Пробутване".
Изобщо не е пробутване, това са приятелски снимки, жената присъства през цялото време и има очи, уши. Очевидно, че не се страхува от изневяра в нейно присъствие. Страхува се от това, което се случва, когато нея я няма. Не я притесняват нейните приятелки, притесняват я неговите, на които не вярва.

14.   Ами да, така е, авторке, колко си прозорлива само! Той се възбужда зверски при вида на приятелките на жена си, и като останат насаме, я скъсва от чукане!

15.   Авторке, честно да ти кажа, искрено ти завиждам. Просто си нямаш друга работа и проблеми, и се занимаваш с пълни глупости. Ядосваш се, защото жената на любовника ти го набутва с други приятелки, а не се ли ядосваш на това, че чука жена си.

17.   Много искам и аз да пробутам моя някъде, обаче той упорито се дърпа.
Вкъщи "пълничката" съм аз, даже е меко казано "пълничка", но от известно време се радвам на невероятен мъжки интерес, което е много готино.
Искам и мъжа ми да изпита същото, да види какъв кеф е.

19.   Жена му очевидно си познава стоката и с основание е ревнива.
А как е мъжът на авторката?