Да кажа ли на мъжа и
Здравейте. Историята ми е следната. Имах връзка с женена жена от 4 години от преди една година я хванах да си има още един любовник, който също е женен. Простих и като ми обеща да не се вижда вече с него, но вчера отново ги хванах. С поред вас трябва ли да научат техните семейства. А имахме планове да си имаме детенце и да заживеем заедно...

Коментари

1.   А ти какво правиш с омъжена жена? ! Себе си трябва първо да осъдиш а след това другите. Наглостта на някои хора просто няма мярка!

2.   Значи омъжена и с двама любовници - е, как го прави това нещо, как успява да тъче на всички станове? Семействата им може да научат и без да им казваш, когато му дойде времето, по-добре не се меси, а може и да ги знаят каква стока са. Но със сигурност забрави плановете да живеете заедно, а си запали свещ, че навреме е станала издънката и не си скочил в киреча.
Мечо Пух

3.   Мале-е-е, тая на три стана тъче, изобщо събира ли си краката?
А ти, за собствено отмъстително удовлетворение и ако ще се почувстваш по-добре от това - кажи на мъжа й. Само внимавай той да не е някой як бабанка и да те ступа набързо. А после да ступа и нея, изобщо голямо меле може да стане. Трабва ти план-стратегия, ако мислиш да му казваш.

4.   Е, това не е истина. И какво ще спечелиш от цялата тази работа? Ти, ако си на нейно място, дали ще искаш такъв мъж до себе си? (Визирам теб! ). Мислех, че жените са клюкарки, но явно и мъжете не падат по-долу.

5.   Не прави глупости. Ако жената се усъмни, че ти си я изпортил, ще изпее и теб на мъжа си и света може да ти се стори тесен.

6.   Нагъл си колега, съжелявам но не си по-горе от невярната жена с която правиш, каквото правиш, Нямаш абсолютно никакво право да казваш нещо на когото и да било по обесними причини. Ако имаш малко мозък в главата бъди сериозен и се махай от тази ситуация, пък ако имаш нужда от развлечения, има си и неженени жени.

7.   Вие пък, като казахте "женени жени", все едно заровени в земята... Еми то един подпис нищо не значи, така че, кво като е женена? Нека си ходи по гаджета жената... Ама не казвай на мъжа й де, защото теб те е яд на нея и искаш да си отмъстиш, но нищо не печелиш от това. Ще те намрази, а така по-има шансове да зареже другия и мъжа си и да остане с теб.

8.   Човече, не падай толкова ниско! Не се прави на селска клюкарка, много е просташко. Запази си достойнството.

Борония

9.   Ами ако другия разбере за теб и каже на мъжа и на твоята жена? Това минало ли ти е през главата?

10.   Кажи му. Какво ти пука за нея - ти така или иначе повече нищо общо няма да имаш с тази жена, нищо не й дължиш. А тя се е подиграла с теб като ти е давала напразни надежди, а в същото време е спала с още двама. Поне ще се почувстваш отмъстен и ще ти олекне. А тия глупости - достойноство, селски клюкарки и тем подобни - ги зарежи - от премълчаване на ядовете се хваща язва.

11.   Автора. 9 аз не съм женен точно заради нея наистина се подигра с мен благодаря на всички за съветите.

12.   ами по принцип много нападам фалшивите моралисти, ама това минава и моите морални граници (а те са широки) хе хе (Мечо Пух, в твоя клуб съм)...

Авторе, просто много е грозно, че така те е излъгала! И то многократно - тази жена ми е отвратителна, не заради множеството ? сексуални контакти с всякакви мъже - нейно си е тялото, да го дава да го мачкат, НО ПРОСТО не е честно да лъже така - не само съпруга си, но и теб. Само ти е губила времето, а тя в това време се е хилила и ти се е смяла на будалъка.
Според мен трябва да направиш така, че мъжът и да разбере, но без да се знае, че е от теб.
Нека се чуди от кой и е дошло.
НЕ КАЗВАЙ НА ЖЕНАТА НА ЛЮБОВНИКА ? - той може хал хабер да си няма за обещанията към теб и изобщо, той няма нищо общо - остави го на мира.
Тя те е правила на глупак и е редно някой да и натрие муцуната, защото просто не може да си играе така с хората!!!

13.   тожа търсиш при омъжена жена, това получаваш

14.   А ти какво правиш със женена жена? Айде стига вече с тия изневери, писна ми от хора, които не уважават и обичат половинките си, без значение дали са женени/омъжени за тял или имат сериозни връзки. Не че съм някоя монахиня, имала съм всеки мъж, който съм пожелала, докато не срешнах моя мъж, но никога не съм пипала и нямам намерение да пипам чужд мъж. А за казването на мъжа й, вярно е, че мъжете са по-големи клюкарки от жените. А ти, защото нещо изолиран ли се почуства мислиш да изпортиш положението. Аман от комплексари.

15.   хайде хайде, човекът не е женен, може да си ходи с която и където си иска. Тази конкретна жена обаче върти цял отбор мъже за носовете и е време да я хванат самата нея за дебелия задник и да я изритат едно хубавичко - дано и се отвори повече място, защото не знам как се справя вече с този трафик.

16.   Абе, номер 12, не беше ли точно ти тази, която пусна темата: "Силата на прошката"? Противоречиш си нещо, май...

17.   Аз не бих казал на мъжа и. Курвенско е някакси, ако го направиш. Тя е постъпила като курва, но ти не го прави и не ставай като нея. Независимо колко болно ми е никога не бих направил нищо, което да я уврежда. Ще приема, че така е трябвало да стане и ще си тръгна, за да не гледам и да се ядосвам. За мен е железен принзипът никога да не правя гадни номера на жените, с които съм имал вземане - даване.

18.   16, да прости човек, но какво да правиш, когато човекът ти иска прошка - прощаваш, обещава и пак продължава. Освен това, да каже на мъжа ? не от отмъщение, а да му даде шанс за нормален живот на този човек - с такава жена, как си мислите се живее?

Ок, можеш да се дистанцираш от него и да го оставиш да си живее живота, или можеш да се опиташ да предпазиш другите от него.
Прошката е за направеното към теб, това не значи, че трябва да оставяш да тъпче другите.
Аз мога да простя, че някой ме е бил например, но ако същата личност бие друг на улицата, бих се намесила. В случая мъжът ? по принцип има право да знае. Не е нужно авторът да му казва лично, има си начини и начини.

19.   До 16 от 12:

Това не е негова работа. Човек няма право да си вре носа в чужди отношения и чужди бракове. "Който си има брада си има и гребенче". Мъжът ? да се оправя. Жената си е негова. Аз лично много ще се подразня, ако някой ми се вре в брака. Това са неща между мъжа и жената, не сме на "другарски съд".

20.   Не става въпрос тепърва да се вре в брака им - той вече се е наврял като е спал с нея - става въпрос, че и другата засегната страна има право да знае истината. Иначе тази въртиопашка прави трима мъже на глупаци и ги лъже най-безсрамно. Тя също трябва да види другата страна на медала.

21.   Мъжът ? не е малко дете, може да научи и сам. Той най - добре би трябвало да познава жена си. Аман от "загрижени съседи" и "бдителни граждани". Това си е чисто наклепване, върховна селяния. Тяхно си е семейството, да си решават проблемите сами.

22.   Абе какво се загрижихте за мъжа й. Курвата трябва да си получи заслуженото и наклепването пред мъжа й е най-доброто отмъщение. А той ако е мъж на място ще й тегли един як тупаник и после ще й събере парцалките и "из вратата". Селско било, клюкарско било - че тя да не се е държала като светица. Каквото повикало - такова се обадило. Иначе казано, с простаците се дръж просташки, щото те само това могат да разберат. Какъв е смисълът да се държиш джентълменски с курва - тя нито ще го проумее, нито ще си вземе поука.

23.   Абе човече има толкова много свободни жени, точно тая ли реши да направиш своя съпруга и да ти ражда деца. Не наранявай мъжа и може да е свестен човека и да не заслужава това. Срещни се с другия любовник и му кажи че не е единствен да я зареже и той и си търси някоя свестна жена.

24.   18 много си права истината трябва да се казва

25.   А какъв е смисълът да ? се пада на нивото, ако тя е курва, защо и той да става курва?

26.   25, а нима авторът не е, след като въобще му минават такива мисли през главата?