Как да постъпя?
Момиче на 18 години съм. Имам приятел от 2 години. Да- обичаме се, но вече я няма тръпката. Малко или много сме си омръзнали. Преди няколко месеца се запознах с едно момче (краят на 2017г. ). Много голям симпатяга. Една година по-голям. Допаднахме си и излязохме 2 пъти. Прекарахме си много добре. Държахме се все едно сме гаджета. Както и да е. Няколко дни след това бях на рожден ден, подпийнах леко и му звъннах. Естествено нямаше кой да ми дигне посред нощ, за това му писах. Казах му, че с него се чувствам различно, че ми допада и че малко или много ми е допаднал като човек. На следващия ден получих отговор, че не било взаимно. Както и да е. 2 разходки лесно се забравят. От тогава 2 пъти се сеща за мен. Последният от които беше онзи ден. И започна да ми пише, държи се с мен много по-добре от колкото преди. Мил е, закача се когато говорим по телефона, шеги, майтапи. Не прекалява. На приятелят ми не му казах. Все още сме заедно. И аз все още съм пред същата дилема- дали наистина харесах това момче или нещата се получиха така, защото ми липсваше тръпката от връзката с приятеля ми в началото.
Каквото и да е... не знам как да постъпя. Ако имате някакви съвети, ще се радвам да ги прочета.
Силно се надявам да няма коментари от рода на "Защо си му изневерила след като обичаш? " и т. н.
Смятам, че много хора са изпадали в подобна на моята ситуация, искат или не, както се случи и при мен.
Надявам се историята ми да се публикува по-бързо. :)

Коментари

1.   Е,какво очакваш да ти кажем?Сама си казваш,че тръпката я няма .Нали не мислиш,че ще прекараш вечно с детската си любов.А, и не виждам да имаш скрупули.Другото момче не се интересува от теб.Само замазва по-грубия си отговор,а и може да е решеил да се възползва,все пак.Защо,не.
Така,че -решението е твое.

2.   Това не е добър път. От тръпка на тръпка ще навъртиш една бройка и ще станеш на възраст в която ще почнеш да усещаш "биологичния часовник" и ще искаш сигурна връзка и някой който да те обича и да ти е верен само, че първо твоя манталитет ще е изменен и ти едва ли ще можеш да си такава за него каквато ти ще искаш той да е за теб и второ едва ли ще има кандидати, защото едва ли някой търси наживели се жени за създаване на семейство. Осъзнавайки това и бидейки свикнала с досегашния си живот ще преживееш една драма в стил "секса ми проваля живота", но после ще приемеш, че нищо не може да се направи и ще си продължиш по-стария начин самооправдавайки се, че за да е щастлива една жена не са и необходими мъж или семейство знаейки обаче, че това са глупости. Още ли искаш да вървиш по този път?

3.   Пак ще е същото с това момче в началото ще сте добре и после пак ще се оплакваш че я няма тръпката. Или не знаеш какво искаш или просто не си имала истински чувства към приятеля си. По добре не крий кофти е, ако ще се виждате занапред с това момче зарежи приятеля си..