Съмнение за изневяра, която води до здравословни проблеми
Здравейте! Не знам откъде да започна. От много години имам връзка. Последните няколко години стана много потаен. Постоянно си крие телефона и го заключва. Бях писала преди в една тема, "Дали е изневяра или си въобразявам? ". Може и да ми се присмеете, но наистина не виждам изход. Всичко това с криенето на телефона продължава. Никакво развитие. Аз започнах да пълнея, да погрознявам, да се занемарявам. Нямам живец. Трудно се боря с всичко това. Дори тръгнах по гледачки. Той на моменти се държи много добре, но тайнственост убива всичко. Не зная как да изляза от всичко това. Ходих при една гледачка. (може наистина да съм смешна, но вече полудявам). Нямам сили да си тръгна. Никакви. Много го обичам, а нищо не се променя.

Коментари

1.   Пробвай го, пиши му от чужд профил примерно. Ако телефона не се заключва с код го прегледай през нощта. Ако говори много време с някой мъж, провери да не е жена. Успех, и пиши после какво е станало.

3.   Намери си любовник и си живей живота.

4.   Параноята е страшна болест. Вземи мерки - терапия, автотренинг, медитации. Не само че ще си остаеш сама, но и в гроба може да се вкараш.
Уважавай личното пространство.

Дядо Торбалан

5.   Излишно се затормозяваш, аз също бях във връзка 4 години и се случи същото, просто спря да ми пука и почнах да си живея живота, защо ти да страдаш за нечий чужд кеф. Живота и без това е толкова кратък, че за такива неща да се хващаш пък и така да го възприемаш. Надали ще го зарежеш дори и да те посъветват, но нищо хубаво няма да излезе тъй че си прави изводи. От опит ти го казвам.

6.   И според мен е добра идея да го пробваш, но тайно. Можеш да помолиш твоя добра приятелка да ти съдейства.