Харесвам зрели дами
Здравейте! На 29 години съм и бих искал да споделя нещо, което ми се струваше странно преди. От известно време изпитвам силно влечение към по-възрастни жени. Досега съм имал приятелки на моите години, но вече ми се иска да видя как е и със зряла дама.

Има ли и други млади мъже, които си падат по какички? А и обратното - зрели жени да харесват по-млади господа?

Коментари

1-50 от 81

1.   Добре, щом харесваш такива жени, защо не се опиташ да се срещнеш с някоя? В този сайт няма нищо за теб. В крайна сметка, тук само си говорим, а с говорене нещата не се постигат. Истината е проста - който иска, прави.

4.   Много странен вкус на автора на темата. Няма ли предостатъчно момичета на твоята възраст, за да се оглеждаш във възрастни жени? ! Смяташ ли, че е редно да го правиш? ! Такива жени могат да ти бъдат като майки...

5.   Здравей!
Аз съм на 25 и съм в същото положение.
Преди години имах връзка с по-голяма Жена от мен, разликата ни беше 3 години, секса беше супер.
Мечтая да си легна с много по-голяма Жена от мен.

6.   Нещо не ти е наред си мисля, на тия години да ти се иска по-голяма жена. Щях поне малко да те разбера, ако беше на 18-20-22, иди дойди... Ама на 29?? Работиш ли, учиш ли, нямаш ли какво да правиш, та за това се замислил? !
От позицията на жена над 40 нищо не можеш да ми предложиш. ТИ искаш, но какво можеш да дадеш? ! Повечето на 40 и нагоре си имат мъже, това първо. Един гол секс? За повечето жени на каквито и години впрочем, САМО секс не им е нужен. Имат нужда и от приказки, разбиране, нежност. На твоите и по-малки години водещият е нагонът и егоизмът, съжалявам, но е така.
Жените над 40 си имат проблеми, които младите просто нямат. На тия години се грижат за престарели родители, погребват ги, гледат внуци, работят, а и си имат средства. Ти къде се вписваш в картинката? За какво си им пък ти на тях? Да ги развеселиш със секс при болен съпруг или родител??
Намери си млада жена и ни остави нас на мира. Говоря от опит-имах една-единствена връзка с по-млад, който не само че и в секса мислеше само за себе си, ами и нищо не вдяваше от проблемите с възрастната ми майка. След това си извадих поуката никога връзка с по-млад-не ме разбира, че трябва да си остана вкъщи с майка ми, не вдява, че имам дълъг разговор с големия ми син и тн, ами иска само на него да обръщам внимание.
Годините и разликата в поколенията си оказват влияние. Всеки дда си ходи там, където му импонира-като години, интелект, секс и прочие.

7.   До #5, авторът иска да каже жени над 10 години по-големи от него, а не с някакви си незначителни 3 години.

Ти си падаш по твои наборки, а не по зрели жени. ;)

8.   Ти сигурен ли си, че ще замениш гласката изпъната кожа и мириса на чиста млада плът с такава, която е суха, виснала и прекарана хиляда и петстотин пъти преди теб. А ще можеш ли да зарадваш такава жена, която е виждала доста за годините си...

9.   Да, има и други такива. Лично познавам 2-ма. Единият ги търси неангажиращо и води по няколко паралелни неангажиращи връзки, включително със семейни дами, а другият има семейство с по-зряла дама с "чужди" деца. Планират и свое.
Като ти харесват - харесват. Не виждам проблем. Други харесват много по-млади, трети връстнички, а четвърти - както дойде. Всеки с предпочитанията си.
ж30

10.   Какви хора сте вие, младите? Преди нямаше подобни извращения, при което млади мъже да задяват далеч по-възрастни жени!

11.   И аз съм като колегата, отворил темата. На 26 съм и доскоро бях с дама на 49 г. Уникално изживяване беше. Тя го наричаше "съчетание между младост и опит". В секса беше истинска богиня. Нищо общо с младите момичета!

12.   Здрасти и от мен. Конкретно по темата - да, нормално е. Особено в тая епоха дамите на около 35 са по-красиви и по-поддържани от младите пикли на по 18-20. Лично на мен най-голямата ми разлика беше с една какичка на около 50 години (49-52, нещо такова, не съм ѝ гледал личната карта все пак). Когато бях с каката, бях само на 16 години. Ама моето е малко крайност...

Не виждам нищо лошо, след като е ЖЕНА и е на повече от 18 години. Освен това по-старите жени могат да ти стопят лагерите, стига да имаш поне малко хал хабер какво да правиш с тях... Една „стара“ жена на около 40 може да сложи в малкия си джоб цяло малко градче от млади пикли, дето не могат и да си измият ония работи като хората.

М, 20 год.

13.   Къде ги намирате тези дами над 45-50 години, хора? Аз съм мъж на 21 и много искам да си намеря такава жена...

14.   10, как да не е имало извращения? Възрастнен мъж с млада жена си е класическото извращение. Обратното не, че ми допада, но поне няма опасност да се създаде дете, което да е обречено невръстно да загуби стария си родител.

Иначе аз съм жена на 30 и си падам само по мои връстници.

15.   Явно е някаква мода това. Аз съм дама на 55 и имам профил в сайтовете за запознанства. Пишат ми редовно момчета между 20 и 30 години. Дори с едно момче на 22 стигнахме до 4 за една вечер...

16.   До дамата номер 15:

Мисля, че не ти прави чест да задяваш млади момченца в сайтовете за запознанства! Има си достатъчно мъже на твоята възраст!

17.   Тук казвате на жените, прехвърлили 40-те, че не ги е срам да задяват младите момчета, вместо да се ориентират към връстниците си. Длъжна съм да изясня един парадокс. Аз съм на 46. Мъжете в приятелския, колегиалния и въобще социалния ми кръг като цяло са около тази възраст. Но! Те не проявяват никакъв интерес не конкретно към мен, а въобще към жени, спадащи към нашата възрастова група. Заглеждат се по по-млади момичета - около 20 и нещо, търсят в тях изгубената младост и свежестта на усещанията. А и на едно девойче не е трудно да се угоди - подаръче някакво, екскурзия, джунджурйки, дрешки - това е лесно; трудно е да впечатлиш зряла и успяла жена. И сега обратното лице на медала. 20 и няколко годишните момчета пък от своя страна са отегчени от връстничките си и търсят по-зрели жени, защото ние не се лигавим, не чакаме наготово, не искаме подаръци, плащаме си сами сметките и не се правим на безпомощни; можем да се грижим и за себе си, и за партньора си, ако се наложи. Така че уравнението, дами и господа, просто не излиза! Аз самата живея с мъж, който е с 9 години по-млад от мен и съм доволна, че разликата не е повече. Честно казано, предпочитам мъжът ми да беше поне на моите години, защото на моменти усещам как към мен се отправят очаквания като от "мама" - пита ме за всичко, нищо не може да реши сам, праща мен по институции, аз му избирам дрехите, аз му подреждам гардероба и т. н. Не е това идеалният вариант - все пак ми се иска да се почувствам закриляна, покровителствана, по-слабата, по-крехката, но пак казвам - връстниците ми борят кризата на средната възраст в леглата на вчерашни пикли. Това е положението!

18.   До номер 17: И аз се чувствам по същия начин. Дама на 48 години съм, като приятеля ми е на 31 години. Засега връзката ни е чудесна.

19.   Аз съм мъж на 22 години и в момента излизам с дама на 56... Тя има две внучета, но си търси забавление и се хвали пред приятелките си, че има младо гадже. Връзката ни е страхотна.

20.   Такива връзки са най-задоволяващи, просто защото и двамата се радват на времето, през което са заедно, без обичайните драми за деца и семейство.

На възраст до 30 един мъж има нужда преди всичко от самочувствие, което би придобил с опит с по-възрастна жена. Какво могат да му дадат кифлите на 20? Млада кожа - ок, но освен това истерии, претенции, фасони, крънкания за пари и какво ли още не.

21.   Аз съм на дама на 63 години... Не искам да се хваля, но имам любовник на 28 години. Връзката ни е страхотна, няма драми помежду ни.

23.   До дамите, които се хвалят, че имат млади любовници:

Не ви ли е неудобно от този факт? ! Та тези момчета могат да ви бъдат синове, а защо не и внуци... Нямате ли си мъже на вашата възраст, че опряхте до момчета? ! Защо искате да се правите на модерни лелки като тези в Западна Европа? !

Аз съм дама на 40 години и имам съпруг на 42.

24.   Към 23: Защото усещането е невероятно.

25.   А иначе плюем западняците, че били джендъри, че жените им били курви, че още не знам си какво, а у нас какво е - Содом и Гомор. Хората си изневеряват защяло и нещяло, стари лелки и дори бабки се чукат с млади момчета и са горди с това, сиунгърите и отворените бракове вече не са малко, да спиш с 50 човека вече е нещо нормално, а после се чудим къде ни е морала. То, такова понятие вече като морал няма, ценности няма, не съм сигурен вече дали и чувства има между партньорите или просто едно съжителство.
Един приятел ми се хвалеше, как само за една година е изебал седем омъжени жени от неговата фирма по купони, командировки и тийм билдинги, и ми каза, че това било нормално в реда на нещата, защото жените сами си го търсели. В същото време тоя хубостник има жена и едногодишно бебе. Какво да ви кажа общество? !
М29

26.   Млади мъже, какво биха казали майките ви, ако разберат с какви жени се занимавате? Мислите ли, че приятелите ви биха ви завидели, че спите с някоя на 40-50? Мислите ли, че такава жена може да я вземете с вас на дискотека, че ще будува като вас до сутринта, че ще се забавлява като вас? Че няма да предпочите семейния уют пред някакво заведение и чалгата? Какво възбуждащо има в това да спиш с жена, която е раждала и децата и може да са ви връстници? За какво може да си говорите- за това колко е изморена от работа, какъв лош мъж има, как детето и живее с приятелката си, как не се разбира със зетя или снахата, как започва да я болят ставите, как е качила килограми, как има бръчки и с какво се маже, каква диета спазва, какви сериали гледа, какво е готвила, какви проблеми има с възрастните си родители, и други такива неща от ежедневието на жена на такава възраст? Нея няма да я вълнува най-вървежното заведение в града, нито да се шляе в мола, или пък да се гласи чак толкова. За нея ще е важно да се прибере от работа, да си почине, сготви, да обърне внимание на мъжа си, да изгледа някой сериал и да си легне рано. За вас това е крачка назад и затъпяване, защото реално си губите младостта с жена на такава възраст, която може и от умора и проблеми вкъщи даже да не и се прави толкова секс.

27.   Здравейте на всички а съм на 24 години и подкрепям по - горе коментирали те че днешните 18-22 годишни "кифли " се мислят за голямата работа че са много вървежни но са само едни пи*ко трошачки с извинение към всички. До колкото към жените над 30 до към 38-39 са друго нещо едно 70-80% са перфектни стегнати (искам да вметна че срещам много жени и имам професионален контакт с тях ) знаещи какво искат от живота и какво могат да дадат на живота и не съм съгласен с останалите и преди е имало такива връзки и ще продължи да има. Нали вече след 45-50 и на горе да излиза с 25-29 годишен малко не мие приемвливо но всеки е свободен да прави това което иска. Благодаря ви за вниманието

29.   Номер 23 Аз се чудя на друго, тези лелки какво са правили като са били по на 18-20? Не са ли били пикли както със завист плюят младите или са се пръкнали на 40-50 с пет висши, на водеща позиция в международен концерн, осемцифрена банкова сметка и физически данни на Мис Свят. И като са фърст и дъ бест защо на тези години са сами, нямат добри семейства, казвам ДОБРИ, не някакви съквсртиранства без никаква топлина. Познавам такива, на млади години бяха доста оборотни и дашни парчета, изръчка ги кой как можа но никой не се задържа с тях, разбиха колкото семейства можаха. Сега карат пак в стария коловоз, но дишат праха на младите и учат на е-ане момчетиите. Имат се за вечно млади и красиви намацани, гримирани, а истината - вечно недоклатени и неначесани.

30.   № 13 Не са никакви дами, ами увехнали разпоретини които не са могли да задържат никого като млади, вършали са наред и ще го правят и с последния прошляк само да има нещо в гащите. Така и ще си отидат недоклатени. Питай ги тези бабоеб-те тук дали са отишли със старата чанта на дискотека, на парти с приятели, дали са я завели да я представят на родителите си?

31.   4 - този странен вкус от известно време е тенденция. И за мен е странно, но много мъже сега са така. Лично, не мога да съдя, но и не разбирам.

32.   "Млади мъже, какво биха казали майките ви, ако разберат с какви жени се занимавате? "

Ползвай презерватви, миличък, че от това внуци не искам!
А и не мисля, че някой иска да е с мъж, който слуша, какво мама му казва за жените.

" Мислите ли, че приятелите ви биха ви завидели, че спите с някоя на 40-50? "
Избягвам, да се сприятелявам с хора, които "завиждат". Ако не са радостни за мен, защото съм радостен и аз, то не са ми никакви приятели.

"Мислите ли, че такава жена може да я вземете с вас на дискотека, че ще будува като вас до сутринта, че ще се забавлява като вас? Че няма да предпочите семейния уют пред някакво заведение и чалгата? "

Защо автоматчино, трябва да се напия като прасе и да се мятам като червии до сутринта? Това "модерното", да излизаш по цяла вечер е забавно за определени хора. Не всеки е роден, да е "Party Animal". А и пази боже от жена, която предпочита кръчми и чалга, пред каквото и да е.

"Какво възбуждащо има в това да спиш с жена, която е раждала и децата и може да са ви връстници? За какво може да си говорите- за това колко е изморена от работа, какъв лош мъж"

Чалгата ти е промила мозъка, ако смяташ, че е нормално, да излизаш с омъжени жени. А какво си мислш, че няма и 22 годишни, които са женени и са уморени от работа? А иначе какво? Да мисля за децата ѝ? Че кой ще го мисли това?

"как започва да я болят ставите, как е качила килограми, как има бръчки и с какво се маже, каква диета спазва, какви сериали гледа, какво е готвила, какви проблеми има с възрастните си родители, и други такива неща от ежедневието на жена на такава възраст"

О не, съжалявам, но пак ще говоря за 22 годишните, които ползват кремчета, пазят диета, защото кават килограми и имат проблеми с възрастните си родители.

"Нея няма да я вълнува най-вървежното заведение в града, нито да се шляе в мола, или пък да се гласи чак толкова. За нея ще е важно да се прибере от работа, да си почине, сготви, да обърне внимание на мъжа си, да изгледа някой сериал и да си легне рано. "

Съжалявам, че не харесвам някаква празноглава патка, чиито живот се върти около кръчми, молове и чалгата. Повечето млади хора всъщност работя, всъщност са уморени и не се гласят толкова, освен ако не излизат по срещи и всъщност, след лекциите и 8 часовата смяна, пускат Нетфликса и заспиват...

"За вас това е крачка назад и затъпяване" - А ти откъде реши, че аз не съм щастлив, защото ти не би бил щастлив на мое място?

Надявам се, отговорите ми да те задоволяват!

33.   До номер 19: Как не те е срам, млади момко!!! Няма ли момичета на твоята възраст, че си опрял до бабичка на 56 г. с 2 внучета!!! Нямам думи просто. А къде и е морала на тази жена? Особено ако е омъжена... Какво биха казали децата й за младия й любовник? Който сигурно е по-млад от тях... Пълен позор.

34.   Няма нищо странно в подобен вкус. По същия начин по който няма и нищо странно в предпочитанията на зрели мъже към млади момичета или обратното. Всеки човек си има своите различни моменти в развитието си. Изненадан съм да разбера че масовото разбиране за забавление на младите са дискотеките. Нима един млад човек не може да се забавлява като иде на кино, театър, опера, балет или изложба. Нима не е забавление да пътуваш? Да четеш? Всички тези забавления могат да бъдат споделени и с по-зряла жена. В наши дни не-малко зрели жени външно изглеждат и по-добре от 20-25 годишни момичета. Най-малкото защото са естествени и имат вече изграден вкус и естетика. Големият им плюс обаче е че с тях можеш да споделиш всичко това което описах. Те имат знанията които днешните млади нямат. Имат и опита на годините зад гърба им. Имат достатъчно грешки които знаят днес как да избегнат. Всичко това е интересно и полезно за един млад мъж който подобно нещо не може да намери в дискотеката от момичето за което всичко извън света на чалга-културата е непознато. Един подобен досег на младия мъж до такава зряла жена е плюс в живота му. Той научава много неща. Включително и как да обича и как да се държи с истинска жена. Разбира се в повечето случаи подобни връзки са лимитирани във времето и всеки от двамата го знае. Както и това че всеки от тях взема своето и продължават по пътя си. Но вече и двамата по-богати. Така че... няма причина да бъдет съдени.

35.   Към 32
Май засегнах един лелколюбец. Ми сори, ама това си е чисто използваческа работа. Различни поколения, делящи ги 20-30 години разлика какво общо може да имат от един нагон? Общи познати ли, празници? Или криене по ъглите за час-два? Не съм виждала някой 20-30 годишен мъж гордо да развява пред всички жена на възрастта на майка му, обикновено се крие като мишка от срам. Приятелите му навън с приятелките си, а той до полата на леля с вълни и кръвно.

36.   До 33.

От какво да ме е срам? Дамата е просто страхотна. Прави го като за последно всеки път. И е съгласна да правим няколко часови маратони. И ми казва често, че съм най-добрият партньор, който някога е имала. Такава жена се среща веднъж в живота.

37.   Номер 34 И като е толкова готино да си с жена по-стара в някои случаи от майка ти, защо ще продължаваш нататък пътя си? Ами остани при нея, още повече, че тя ще има нужда някой да обгрижва старините и. Или накрая ще споделяш наученото с някоя младичка, с която да имаш семейство и да ти роди дете?

38.   До 35 . Ако избираш жената до себе си за да може гордо да я показваш на всички останали, то аз изпитвам дълбоки съмнения за вашата любов. Истинските чувства нямат нужда от паради ( както го правят педалите например) .

39.   До 37. Защото в живота всеки си има своя път. И много често пътищата на двама души се разделят защото не могат да вървят безкрайно в една посока и с еднаква скорост. Това се отнася и до чувствата. И в това няма нищо лошо. Рядко се случва една двойка да запази чувствата си едни и същи през целия живот до смъртта. Това че някой остават заедно макар че взаимно се ненавиждат и спят в отделни стаи само и само да не кажат нещо лошо за тях другите хора си е чиста проба лицемерие. Към партньора, към останалите хора и към самия себе си.

40.   До 35
Засегна ме с омразата си, а не с нещо друго!
И един мъж, който "развява" и се гордее, без значение пред кого и от кого, не е достоен мъж.

41.   Много ми е интересно дали дамите, които ходят с младоци, биха искали собствените им синове да са с такива жени? Дали ще се радваят и гордеят? А децата им, ако знаят, дали биха приели такава връзка?

42.   До 41

Аз съм разведена дама на 47 години и в момента имам гадже на 25 години. А синът ми е на 28 години. Това проблем ли е?

Аз лично не бих имала нищо против синът ми да излиза с жена на моите години, ако е свестна и си струва.

43.   До 41

Ако синът ми е щастлив с дамата, защо не. Не бих му се месила, ако ходи с жена около моите години. Бих приела такава връзка.

Майка на 43 със син на 22 г.

44.   До 42
Съмнява ме ,че искаш сина ти е е с твоя наборка. Няма да му даде дете. Тя ще е женена, развеждана един път, или пък вдовица. Ще има големи деца, а той ерген. След 2-3 годинки ще чукне 50, а той-в разцвета на силите си, обречен на бездетие. Хайде няма нужда! Да и мери кръвното, разправя с бившия и мъж, децата и-негови набори. Вместо да хване дъщерята- той майка и! Сбъркани мъже раждате!

45.   До 42 и 43. Не бих искал да имам такива майки като Вас, това е сигурно. Това са отвратителни неща... Къде изчезна нормалността?!

46.   до 42/43
Хайде, уточни се на колко години си ти и на колко е синът ти (ако съществува изобщо, в което дълбоко се съмнявам). Смешно е да пишеш коментари, представяйки се за различни хора, дори и в анонимен сайт.

47.   ДО 42-43. В такава връзка жената е по - зряла. Тя трябва да знае, кога да спре, а не пикльото на 22 -24 години, който разсъждава с долната си глава. Вие нито деца искате да раждате на тези млади мъже, нито да се движите в техните компании, а дълбоко в себе си таите такава емоционална дупка и проблем, че самите трудно можете да си го признаете.
Синът ми на 22 години започна връзка с 41 годишна жена и се нанесе да живее при нея. За сведение тогава аз бях на 46 г. С баща му го приехме, скандали и проблеми не сме създавали. Тадявахме се, че всичко е временно. Живяха заедно 11 години. През тези години той загуби много: отказа се от магистратура в чужбина заради нея, по нейно настояване отказа да стане кум на сватбата на брат си, въпреки, че и тя беше поканена за кума, понеже щяла да се чувства неудобно, прекъсна всякакви връзки с компаниите от неговите връстници, излизаха само заедно и то в среда, която на нея е удобно. Годините се нижеха. Брат му, вторият ни син. Завърши и то в чужбина. Ожени се за младо момиче. Родиха им се две деца момчета.
Нашата госпожата с времето започна да става все по чувствителна и ревнива, а на сина ни всичко започна да му дотяга, докато накрая с гръм и трясък не се изнесе. После последваха скандали и други глупости от нейна страна. А всичко можеше да стане по просто. Начешете си крастата уважаеми дами и ги пуснете, разкарайте ги момчетата. Само не ми обяснявайте, че те са пълнолетни и че не сте ги вързали. Вие сте тези с по - големия жизнен опит и вие трябва да кажите стоп, защото само един гол секс не е достатъчен за една връзка. А вие само това предлагате. Ако искате направете си ексеримент откажете три месеца секс на тези момчетапод някакъв предтекст и тогава ще си говорим. Пуснете ги не бъдете егоистки.
Ж57

48.   До 43 от 41
Тук всички са много либерални и на драго сърце биха приели подобна снаха. Само на думи май. Ама реално едва ли ще им е приятно сина им да излиза и да води вкъщи тяхна наборка. Жена, дето ще се е женила, развеждала, живяла с един-двама, и родила поне едно дете. Неговите връстници с млади гаджета по заведения и почивки, а той с жена, която ще се разправя с големи деца, бивш мъж. Жена, която ще е пределно ясно, че не може да забременее, и че връзката им е безперспестивна. Едва ли всички роднини ще се гордеят със снаха, която ще направи момчето бездетно и ще му загуби времето. Ще си кажат-"Така ли не можа да си намериш младо момиче.... Другите как могат... "Но, за да не си влошат отношенията, ще си мълчатПросто това си е живо лицемерие и преструвки. Колкото и да е свястна жената, мястото и не е при млад мъж, който трябва да гради нормална връзка и да има деца. Сексът и бягането от отговорности е до време. Бихте направили огромна грешка, ако поощрите такава връзка.

49.   Към 40 от 35
Аз досега не съм видяла мъж да се ожени за жена на годините на майка си. Ползват ги за секс, това е. Една колежка на работа така бе хлътнала по един младок, дето само я ползва, че направо се съсипа.Обичал я, желаял е и т.н. Той на 24, тя на 52. Аз съм на 30, и се опитах да я освестя, че само ще се разочарова, че не е истинско. Ми не ме послуша. Бяха заедно 4 месеца, наш колега е. Мяташе влюбени погледи на всички колежки, но Х., жената, не повярва. Завиждали сме, той я обичал. Искали сме да ги разделим, той бил мъжа за нея. А въпросният си беше най-обикновен сладкодумен красавец, който я омая. То се гизди за него, готви му, пере го. Интелигентна жена, а стана като ученичка.Маратони правили и я хвалеше .Беше хлътнала и сияше. Е, той прекрати връзката, защото си харесал друга, колкото него. Х. колко ми рева на мен и другите колежки, как го обичала и защо и я оставил. Е, ние като се опитахме да и спестим болката, защо не ни послуша?

50.   Авторе и аз харесвам млади мъже, но само младостта не е критерий, както знаеш. Има млади и хубави, умни, но има млади и грозни, невъзпитани и т. н. Всичко е до човека. Ако двама души си паснат, какъв е проблема? Годините са само цифри.

51.   Такава абсурдна тема не е имало скоро тук. Авторът е много извратен, за да си пада по лелки. Какви общи интереси би имал с доста по-възрастна жена, освен креватните изпълнения?

52.   Също бих приела. Какво значение имат годините, ако синът ми е щастлив? Отминаха времената, когато хората са се събирали за пари и/или за разплод. Що се отнася до морала - ако не пречиш на никого какъв им е проблема на останалите с кого си лягаш?

54.   Много странни вкусове на моите връстници. Аз си харесвам момичета на моята възраст. Какво толкова може да ми даде една възрастна жена, което да не мога да го получа от млада дама? По-добър секс ли?

Мъж на 28

55.   Номера 21, 23, 42, 43, не всички посещаващи този сайт са идиоти. От един компютър пишеш под 4 самоличности. Земи се кротни малко...

1-50 от 81