Какво все пак иска тя?
Имам следния казус. Харесвам едно момиче, но тя ми каза, че иска да сме само аверчета. Днес разбрах, че лятото ме е харесвала, сега сме си били приятелчета и така..

Въпросът ми е обаче -- защо постоянно и прекалено напористо иска да излизаме.. иска да караме заедно смени на работа (аз карам и нощна смяна). Как да разбирам поведението й?

Коментари

1.   Никак!

-Йоко

2.   явно е видяла нещо в теб, което другите нямат.

подобна история имам, не спирам да го търся, но през това време се опитвам да си обясна как така ме привлича толкова много харектера му. Аз съм особена, характера ми не съвпада с всеки но когато той е около мен все едно допълва тази частица която липсва в мен като човек. В нашата компания определено си личи, че аз и той сме едно, разликата от всички останали,
все още не спирам да го търся,

3.   Не се занимавай с такива.

4.   Каже ли ти една жена, че иска да сте приятели - бегай далече, други няма да бъдете никога, а е УНИЗИТЕЛНО да ставаш приятел със жена, която те привлича!!!

5.   Тя си е момиче и не знае какво иска. То си е нормално.
Иначе си е твой проблем дали ще се държиш като мъж или приятелка. Ако не знаеш как да различаваш двете - научи се.