Приятелката ми ще работи в слънчев бряг?
Значи по думите на приятелката ми сестра й и майка й я задължават да ходи да работи с тях в слънчев бряг , тя все ми казва , че това не е нейния тип живот и че не иска да ходи , а отива. Знаете какъв е живота там и предполагам всяко момче на мое място не би се съгласил приятелката му да работи там.. Понякога си мисля , че тя просто го иска да отиде , но не ми казва , няма как насила да отидеш някъде ей така и да работиш , най-странното е , че досега сме пробвали да го правим , но я боли и отлахахме и когато й излезе офертата за сл. бряг ми каза , че вече е готова и иска да го направим , вярно е че ревнувам , но вие какво бихте си помислили и посъветвали? Аз мисля да й кажа , че трябва да се разделим , нещо не ми харесва цялата тая идея има нещо гнило и знам, че ще ди живее живот и ще направи някоя глупост..

Коментари

1.   Ми не знам човек, най - вероятно просто ревнуваш и фантазията ти се е развихрила. Нормалните родители искат децата им да работят и сами да се издържат.
Защо не отидеш и ти да почнеш някаква работа там?
Или пък, ако можеш ѝ намери по - добре заплатена работа във вашия град, тогава със сигурност ще остане и родителите ѝ ще са доволни и спокойни.

3.   Познавам две такива дето ходиха да работят там и бяха на по 17 май, та това бяха най-големите курви и наркоманки. Пълен боклук. Та не знам какво е при вас положението, ама там не е за читави хора, пък и явно си усетил нещо. Мъжете усетим ли нещо значи е така.

4.   Научи се да пишеш, защото почти нищо не ти разбрах. Какво я боли, какво правите? -_-

5.   Същата работа беше и при мен, нова връзка на 3-4 месеца и ми обявява, че иска да ходи да работи на морето. В ясен текст и обявих прав ти път, чувствай се свободна. На морето не се ходи толкова за пари колкото за купона, особено ако работиш в заведение, там атмосферата предразполага за извръщения. По-добре й кажи или морето или ти.

6.   Не е хубаво това, че й нямаш доверие, ала още преди тя да е направила нещо, да мислиш да се разделяш не е добре. Ако толкова прибързано направиш това, може и да съжаляваш. Отиди и ти, все ще си намериш работа там. Тъкмо й подметни, че искаш и ти да пробваш нещо там, ако разбира се, нямаш друга работа, но ще можеш да видиш нейната реакция.

7.   Ако съм на твое място и аз няма да се съглася.
Много хора може да те нападнат, че и нахлуваш в личното пространство, но запомни ще се подлъже и ще изневери. Поставяй ултиматум

11.   Ми, няма да те лъжа, пич. Нещата са мега зле! Или ще преспи с поне 10-20 мъже там /ако е курва по природа/, или ще я изнасили първият по-тежко напил се чуждестранен турист.

Е, има и трети вариант, ама той е само имагинерен, т. е. въображаем. Тя отива там, работи си, честна е с теб и ти е вярна, не спи с други мъже, не се напива вечерите с „приятелки“, които да я набутват при разни ебачи, не друса и т. н. На твое място бих бил много притеснен, сори.

Мъж, 20 Г

12.   Имах гадже при което се случи същото. Не я спрях, защото не исках после да ме обвинява. Даже я подкрепях. Накрая тя направи същото от което ти се страхуваш. Ако има някакво значение за теб, преди да замине връзката ни беше 4-5 месеца.

13.   Здравей. Пише ти момиче, което миналото лято работеше на морето. Преди да замина се разделих с тогавашния ми приятел (разбрах, че ми изневерява, ако има значение). Исках да се оттърся от много неща и да се разсея с нещо. Работата ми помогна донякъде. Имах страшно много работа и работех по 10-12 часа като сервитьорка. След края на работния ден бях страшно изморена и нямах желание за нищо. Исках просто да си почивам в стаята. Излкзах много рядко за по час. Примерно да си взема нещо за ядене или да пия едно кафе с някоя колежка. На плаж отидох точно 3 пъти за цяло лято. Не се оплаквам, все пак отидох да работя, не на почивка. Случвало се е някое момче да се опитва да ме зарибява, но не съм обръщала внимание. Както казах нямах желание за нищо. Ако приятелката ти не е курва и държи на теб едва ли ще ти изневери. Поговори с нея, разкажи и за съмненията си. Не мога да ти дам друг съвет, ти си я познаваш по-добре от коментиращите тук.
Момиче на 18

14.   Опасенията ти са истински. Слънчев бряг е единственото място, на което съм "гледал" секс на открито, пред хора. Развратът там е пълен. Вероятността да не ти изневери е минимална. Според мен се разделете преди да замине.

15.   Разделяй се с нея още отсега. Слънчев бряг си е бардак.

16.   Аз работех миналата година на Слънчев бряг и не изневерих на приятеля си, въпреки че имах много възможности! Всичко си е до човека, ти си я познаваш най-добре!
Ж19