Гадене от притеснение.
Здравейте момче на 17 години съм, от близо 1 година вече от ей така почна да ми се гади, отидох при личния ми лекар няколко пъти исписа ми няколко вида хапчета единия беше деган, но майка ми се кара не ми дава да го пия всеки път, а и аз не искам да завися от някакви лекарства, искам вече да мога да се запознавам с други хора, и да присъствам на събития без гадене и чуството че всеки момент ще издрайфам. Някой казват че е нормално, понеже съм в тийн годините се, казвам ми повече да излизам след хора за да свикна с самия стрес, но така и не мога да го преудолея, винаги отивам в най близкото WC и като повърна ми улеква, страх ме е вече дори и в стола да закусвам че ще ми се догади...

Благодаря Ви предварително

Коментари

1.   И аз бях така, на твоите години. Гадеше ми се в дискотеката, в автобуса и т. н.
Ако изляза с момче, което харесвам, също! Изтървах много хубави моменти. На психическа основа е. Може би си много притеснителна и за това ти се случва това нещо. След време, ми мина и изчезна напълно този проблем. Сега съм на 30 год.

2.   Здравей приятел! Аз съм на 19 и бях с твоя проблем. Дълго време ми се гадеше от притеснение, а сутрин изобщо не можех да ям... накрая от това гадене ми се появи ингвинална херния... след операцията доктора каза, че освен хернията нещо ми е притискало стомаха и това е причината за гаденето. Сега също имам гадене, но при голямо напрежение...
Съветвам те да отидеш при някой специалист да те прегледа и също така много важно е спокойствието. Пии по един валидол и виж дали след приема, гаденето ще спре. Ако спре значи може да бъдеш 100 процента сигурен, че всичко ти е от притеснение.
Успех! Бъди здрав!