Писна ми от мухльовци
Даже и съвет Не търся, просто се оплаквам. Писна ми от мухльовци. Няма нормален мъж, който в същото време Да търси сериозна връзка. Имам чувството, че само най-големите скапаняци си търсят приятелка, защото Имат големи недостатъци и Не им се получава с жените. Ако Не е грозен, ще е дебел, Ако Не е дебел, ще е с ниско самочувствие, Ако и това е наред, ще е нещо друго. Последният ми опит беше с красив и секси мъж, който като се съблече, ми се дорева - нямаше и 10 см. Ако му беше голям, сигурно пък нямаше Да му става. Знам, че хората Не са идеални, но вече сериозно ми писна. Колкото по- всеотдайно се държи някой и Колкото повече се опитва Да ми се хареса, толкова по сериозни проблеми се оказва, че има. Сякаш Знае за тях и се опитва Да компенсира. Някои от безуспешните ми опити са с мъже с много сериозни здравословни проблеми, един пък ме обиждаше нон стоп. Търся си мъж, който Да изглежда добре, Да е интелигентен и сексът Да е страхотен. Нямам претенции за друго. Явно искам прекалено много от живота.

Коментари

1-50 от 68

1.   Искаш прекалено много от живота.

2.   Пробвай със стотина мъже, все ще се намерят няколко ;)

3.   Аз съм мъж на 49 и напълно те разбирам.
По принцип си права с твоите наблюдения.
Нека ти обясня от моята гледна точка как стоят нещата, дано ти помогне да разбереш защо ти е трудно в намирането на подходящ:
По-простичко казано: споменатите от теб що-годе нормални мъже вече отдавна са заети. Те са рядкост и когато някоя дама намери такъв го задържа веднага.
Има и друг момент - аз самият доказано принадлежа към категорията на нормалните и съответно търсените мъже.
И в момента съм дори необвързан.
Ха сега се постави на мое място: представи си, че се срещнем и се харесаме с теб. Добре, може всичко да е супер, да се разбираме и да имаме бесен секс. Още по-добре..
Замислила ли си се защо ми е на мен тогава, като търсен и желан мъж, финансово независим, да се обвързвам с теб ексклузивно? Да ти давам после обяснения защо съм цяла нощ на купон и къде съм спал? Чии са тези черни/руси/каквито и да било косми по земята вкъщи и по чаршафите? Защо няма да се видим вдругиден итн...
Един нормален, желан и търсен от жените мъж няма нужда да си причинява такива неща. Или си мислиш, че някоя жена може да бъде толкова по-напред с материала от другите, че да може да ме задържи само за себе си? ! Не може...
С една се виждам, защото е забавна. С друга, защото е умна. С трета, защото е хубава, а с четвърта, защото е бясна в кревата. Секс имам с всичките. И някоя нова като се появи, не отказвам.
Вече виждам моралистките и критичките какви злобни отговори ще ми напишат... :-) Голяма работа...
При всичките ми контакти с жени, рано или късно става ясно едно и също: Тя иска връзка, само за себе си ме иска, иска деца, иска да излезне в майчинство после, да си пили ноктите вкъщи, да си бута количката в градинката, да пие кафе с приятелките си, подробно дискутирайки детето на едната какво е изакало а на другата какво е повърнало...
А аз къде съм? Правилно, аз съм на работа, за да финансирам всичко това. Вие жените все равноправие между половете искате, ама нито една не се навива мъжът да си стои вкъщи с детето и да бута количката с каките в градинката, а тя да ходи на работа...
Още Ницше е казал: Жената е една загадка и ключът към нея се нарича бременност. Мъжът е само средство за постигането и.
Така че, ако искаш мъж, който да отговаря на всички критерии за нормален, значи ще бъде и умен, а един умен мъж едва ли ще се хване на гореописаното хоро.
Оттам и трудностите ти по намирането на такъв.

4.   Кой знае колко си противна, че само такива да ти връзват.

5.   Петък явно ви доскучава, та едниственото ви занимание е да пускате фалшиви истории ли? Изтегли си филм, слушай музика, гледай порно, изчисти банята, обади се на майка си. Само простотии в тоя сайт ли да ръсите, ви е интересно?

7.   Според мен си търсиш жиголо. Обикновено когато изискванията не се покриват с възможностите е необходимо доплащане... Не знам защо жените смятат, че само мъжете трябва да си плащат за секс услуги...

Освен това, айде спрете с това "интелигентен". Търсите го да не е тъп като талпа... Демек, да знае от къде се отваря вратата... Последното дето търси една жена е някой да и рецитира Достоевски, Ведите, или пък теорията на струните... Либидото направо се размазва, ама по пода... Не за нещо друго, а знаете ли що младоци обърквате, че жените си падали по "интелигентни" мъже...

8.   Така е. Ние мъжете пък си търсим жена, която да е красива, интелигентна, с големи гърди, и да не ни опява.
Няма пълно щастие :D

9.   А себе си погледна ли? А ти каква си? Мислиш ли, че притежаваш нужните качества, за да бъдеш в такава връзка каквато на теб ти се иска? Ти красива ли си, интелигентна ли си? Имаш ли цели в живота, на теб може ли да се разчита, вярна ли си, можеш ли да бъдеш подкрепа в живота??? Много претенции имаш, а насреща... Хората не са идеални, всеки има хубави и лоши черти и това ще трябва да го приемеш. Ако си избираш гаджетата все едно е кастинг няма да ти се получат нещата.
А тва изречение описва цялата ти същност : " Последният ми опит беше с красив и секси мъж, който като се съблече, ми се дорева - нямаше и 10 см. Ако му беше голям, сигурно пък нямаше Да му става. " Вие жените имате някво грешно впечатление заради порното и големите паламарки в него и си мислите, че всеки мъж трябва да има голям член, тва си е чиста лакомия.
Когато погледнеш себе си и започнеш да приемаш хората такива, каквито са може и да успееш да си намериш приятел. Дотогава ще си стоиш сама, госпожице ПЕРФЕКТНА.

10.   А ти какво даваш, принцесо?

11.   Хахахахах... Като седнеш и се позамислиш ще разбереш смисъла на искам искам искам. От всичко разбрах, че само искаш. С искане не става. А ти каква си. Да не си някаква не земна красавица.

12.   Кой знае пък ти каква си

13.   Номер 3, след като "умният" мъж не ще да се хване на това хоро, то този "умен" мъж няма да предаде гените си нататък.
Ще обезсмисли цялата еволюция, довела до такъв "умен" мъж.
Колко такива "умни" познавам, дето на 45-50 се сещат, че са изтървали влака и вече никоя не ги иска, защото нито са вече млади, нито сексът е "бесен", нито имат силите да тичат след дете, пък и обвързването с такъв по-възрастен "умен" мъж неизбежно след някоя година ще я превърне в болногледачка...
Много умно...

14.   А ти какво предлагаш освен една гола пу***? Проблемът на такива като теб е, че дори да намерят това, което търсят пак ще възникнат претенции за друго, пак ще има недоволство. Угодия няма!

15.   Мъж съм и съм съгласен със авторката, въпреки че малко преекспонира нещата. Негативните коментари предполагам, че са от мъже с комплекси, а такива има много. Доколото размера, тук също не им е много лесно на жените, защото на повечето мъже са малки пишлетата. Правил съм тройки със не малко приятели и в общи линии се убедих, че жените, които са ми казвали, че ми е голем, не са ме четкали. П. П. Моето ''момче'' е 18-19см. В момента съм свободен, но кел файда, защото от близо година не търся връзки. Това, което търсиш от един мъж - никак не е много и е напълно разбираемо. Аз търся подобни качества, и не бих се обвързал за по-малко. Няма шанс да започна връзка със жена, която не ме привлича физически и генетично.
Авторката на колко години е?

16.   Номер 3, разсмяхте ме. Хвалбите Ви биха прилягали на някой 25, 30, 40 годишен. Не се изсилвайте толкова, пазете си здравето - възрастта Ви не е за подценяване...
Авторката заяви, че не желае съвети, но аз все пак ще ѝ дам един, макар че, привидно няма общо с проблема, който така любезно ни сподели. Девойко, измъчих се, докато изчета поста ти, преливащ от главни букви. Разбирам, че искаш да акцентираш върху някакви неща, но е ужасно дразнещо и постигаш обратен ефект. Поведението ти в реалността, със сигурност е аналогично - обсебващо, изискващо, презрително, приповдигнато и самовлюбено. Затова ти вързват само мъже, които нямат други опции.

17.   Кво ревнахте бе. Неземна принцеса трябвало да е за да иска иска нормален мъж. А неземните принцове с ква трябва да се срещат-с междугалактическа принцеса ли? . Виж душко. Такава е ситуацията - в България свестните жени са повече от свестните мъже. Говоря свястна в смисъл -хем не глупава(не казвам гений), хем отговорна хем поддържаща се в хубав вид. И те вече са си взели свестните мъже. Останали са само такива, каквито описваш или такива като номер кой беше, който се мисли за свестен(имал качества), който всъщност е застаряваща кифла. С разсъждения, как няма една единствена за него жена която да му задоволи амбициите. Т. е тип фолкаджийка е и неговата работа. Имах такава връзка преди време, после се лутах като теб и... сега се омъжвам за симпатичен (дори хубав) и мил... чужденец. Не се хаби. БГ мъжът е, като БГ работодателя - много изисквания а накрая... 10 см ;)

18.   Ами да ти кажа много хора в днешно време не се стремим /меко казано/ към обвързване. За това си има много причини, за всеки различни, но сега не е тема.

Все пак ще те съветвам - искаш мъж, който да не е простак, да не е запуснат, да е интелигентен, като цяло да няма някакви големи дефекти ли, проблеми ли как да ги нарека... Просто ще трябва ти да отидеш там, където е по - вероятно да има такива мъже - в големите областни градове. Ти сега, ако си в дълбокия прованс някъде шанса да попаднеш на по - непроблемен мъж е доста малък.
Е по - горе видимо са се поозлобили разни мъже, но са прави, че за да те хареса такъв какъв искаш, то трябва и ти да си по - висока категория човек - не е достатъчно просто да изглеждаш добре, ще трябва да имаш и добра обща култура, интереси.. да можеш да говориш по различни теми, демек, ако искаш хем интелигентен, хем уверен в себе си мъж/нали секса да е страхотен/ то трябва и ти да си такава.
Уверените хора не им е достатъчно да се навият да се обвържат с някой, /ако изобщо искат да се обвържат/ просто защото е навит за секс, гледа мазно, смее се на всички смешки, и умее да изслушва/щото обратното се явява задача с повишена трудност нали/ - тези неща търси неуверения човек.

Жена.

19.   Мухльо е, защото не е достатъчно надарен - това обяснява всичко.
м34

20.   До 49 годишния - търсен, няколко мацки, спри фантастиката.
Объркал си се с едно има-няма 20 години.
Авторке, това е прото период. Просто спри да търсиш, намали критерия до "харесва ми". И - ще се получат нещата. Не форсирай, не прави класации и статистики. Това ще те доведе до самота и три котки, без да броим майка ти, която ти пили на главата.
Не е вярно, че свестните и готинити са вечно заети. Както са заети, така се освобождават и обратно. Всичко в живота е движение и процес. Вярно е също така, че има мъже с повишена самооценка и без огледало вкъщи. Е, това е просто убийствено. И последно - красивите са опасни. Оглеждай се за някой хубав или просто симпатичен и не зацикляй, че нещо му е няколко см повече или по-малко от "нормата". Защото няма такава.

21.   Ми хубаво де, търсиш идеалния, а ти какво предлагаш насреща? Може би си с фигура на модел, може би имаш супер готин характер, може би не мрънкаш, може би в секса си като богиня? Или предлагаш насреща едно вечно недоволно същество с куп недостатъци, с още по-голям куп претенции и в крайна сметка какво става - това което сама си забелязала. Напълно си права, свестните, качествените мъже са заети със също толкова свестни и качествени жени, при което и едните и другите ценят човека до себе си, а не му търсят само кусури. Забелязал съм, че тези които много избират накрая като им мине времето избират най-калпавото или си остават сами на дърти години. Така че това е положението....

22.   Към Авторката - правописът говори достатъчно, проблемът е у теб - дълъг списък с изисквания - с никакъв такъв с предлагане за баланс.
Към номер 3 - Подкрепям казаното, и се усмихвам на онези, които го критикуват - гроздето зад оградата винаги е кисело:) Истината е проста - успелите мъже са в пъти по -малко от красивите жени, а палячовци без лични постижения в животя не се броят за мъже, и жените го знаят. Не става дума за пари - може да е всяко нещо - спорт, музика, да е вдигнал къща, или да е срутил такава с голи ръце, наследените неща не се броят. До номер 16 и 20 - някой от най-вдъхновяващите мъже, които познавам са на тези години, и не могат да е се отърват от женски внимание - и то - от истински жени - красиви, образовани, стилни, с езици и уважавани професии, а не от квартални кифли с вафли в косите.
С две думи - искаш ли висока топка, трябва и ти самата да си такава.

23.   Харесвам много номер 3! Ницше, друже, е казал още едно нещо: "Отиваш ли на среща с жена, не забравяй камшика! ". На което Лу Андреас Саломе - жената на живота му, която така и никога не става негова, отвръща: "Правилно! За да те нашиба с него! " Не съм феминистка и ти си от типа мъже, с които се разбирам отлично. Повечето ми приятели са като теб. Съпругът ми е подобен типаж и на мен и през ум не би ми минало да го ограничавам. Ако си има фантазии, има и пълната свобода да ги изживее, а най-често го правим заедно. Авторката иска нещо много елементарно: относително добре печелещ мъж с прилична визия, хубав секс, внимание и уважение. Всичкото това се постига от една жена само с една проста комбинация от качества: ум - на първо място! , весел нрав, разкрепостеност, изобретателност и трудолюбие. Пак ще цитирам, този път Лиля Брик: "Накарай един мъж да повярва, че е гениален, но другите не го оценяват, а после коприненото бельо и хубавите обувки ще свършат останалото". Мъжете, слава Богу, сте доста непретенциозни същества. А това, че един мъж на 49 години може да изглежда страхотно, го потвърждавам. Моят е на 38 и е красив, но не може да стъпи на малкия пръст на някои мои познати като присъствие и излъчване. Ако Джак Никълсън се материализира ей сега в хола, просто съм негова! Въпреки че е стар и - да си го кажем - грозен спрямо модните стандарти.

24.   Не обръщай внимание на негативните коментари. Забепязала съм, че повечето хора тук са комплексари и предпочитат да критикуват, вместо да помогнат.

Не, не е много да очакваш да срещнеш нормален мъж, с когото да можеш да си кажеш две приказки, и с когото се допълвате сексуално.

Аз съм жена на 38 - искам да се забавлявам, не искам обвързване и деца, но всички мъже, с които досега съм излизала искат да ме превърнат в домакиня и майка, която "да си пили ноктите вкъщи, да си бута количката в градинката, да пие кафе с приятелките си".

Според мен не спирай да търсиш, късметът ще ти се усмихне рано или късно, и не се отчайвай - имай самочувствие и съдбата ще ти се усмихне!

25.   Един мъж на 49 може да изглежда страхотно... докато не го видиш гол.
Може да е магнетичен, но това не означава, че би създала семейство с него, най-малкото защото докато си отгледате първото дете той ще е на 70 и отдавна няма да е толкова магнетичен, нито особено потентен, нито особено жизнен, а може и въобще да не е жив...
А ако ти си се хванала с него на 25 (както сънува нашият номер 3, защото за него на 30 вече си стара), то ти ще си на 45, в разцвета на силите си и ще бъдеш болногледачка, а ако разчиташ на него да те оправя - ще бъдеш и перманентно незадоволена.
На толкова възрастен мъж можеш да родиш дете само и единствено при едно условие - да е богат, та като умре поне да си все още сравнително млада и запазена вдовица с пари и/или да си затваря очите пред изневерите ти, защото когато той е на 70, а ти на 40 - няма да имаш много опции.
Магнетичен бил... ама е магнетичен сега. А семейство се създава като се мисли с 20 години напред.
Дядовците на по 70 в трамвая са мнооогооо магнетични - толкова магнетични, че чак им отстъпвам място...

26.   Не се отказвай. Има и готини мъже, но обикновено са заети.

27.   До #3

Една истинска връзка и семейство могат да ти предложат много неща. Това да имаш човек, който те обича, при когото да се прибираш всяка вечер, да споделяш себе си, да градите общ дом, да отглеждате и възпитавате заедно децата си. Да си помагате, когато сте болни, когато сте изморени. Това е човек, с когото можеш да имаш истинска близост и интимност. Ти може би не виждаш смисъла в тези неща и не ги желаеш. Други хора, като мен, трудно виждат смисъла в другото. Всеки има право да избере какво го прави щастлив. Веднъж видях изражението на лицето на мъж, на когото туко що му се беше родило дете и беше изражение на някакво неземно щастие. Такъв мъж веднага ще ме грабне, с такъв мъж бих градила живота си. Такива като тебе има много, но те нищо не могат да предложат.

28.   Изглежда имаш твърде високи претенции, много сапунени опери гледаш. Всеки си има недостатъци, ако нямахме, нямаше да сме хора, а богове, Недостатъците на мъжете са нищо в сравнение с проблемите и дефектите на жените. Да не споменаваме колко бързо остаряват жените, особено в България. С какво си заслужила по-добър мъж? С какво си заслужила мъж въобще?

29.   Виждам, че доста жени се нахвърлиха на номер 3, но не виждам някоя да оборва логиката му. А логиката му се свежда до следното - жените се мислят за много хитри и за големи използвачки, но за целта явно им трябват хем "успешни" хем глупави мъже което няма как да стане в мнозинството от случаите. За времето за което един мъж ще стане "успешен" той вече ще има достатъчен опит и няма да се влияе от женски хитринки, мнения, желания а ще си гледа собствения интерес. "Успешен" го слагам в кавички, защото мъжкия успех за жените представлява сумата пари които могат да получават от него по един или друг начин и няма нищо общо с истинския успех който означава да си доволен от живота който имаш и да си благодарен. И така жените са станали толкова пресметливи хитруши, толкова добре преценяващи и оценяващи мъжете и толкова придирчиви в своя подбор, че с чакането на подходящия си вкарват автогол. Защо? Защото вместо бързо да изградят едни здрави и хубави отношения с искрен човек който няма нищо и не е постигнал още нищо и да се развиват и подкрепят заедно, те се лакомят за някой който вече е постигнал нещо за да го получат наготово от него, без да се усещат, че такъв човек много ясно ги вижда, че са просто едни алчни използвачки и няма начин той да позволи да се възползват наготово от него. В крайна сметка такива "хитруши" чакайки "подходящия" самите те се оказват изиграни, времето в което са били млади и желани е свършило и сега никой не ги иска.

30.   До #27
След два брака и общо над 24 години семеен живот мисля, че имам идея как стоят нещата.
Огромна част от жените нямат какво да предложат освен една гола пу... , както #14 така хубаво го е казал.
За какво му е на успелия мъж да издържа мързеланата, която смята, че раждането на дете е такъв страхотен принос за Човечеството, че не е нужно да прави нещо друго освен да хубавее?
И да може всеки един миг да си вземе детето и да замени мъжа с някой по-перспективен, чети "по-богат" или с по-голям х...
Жените са със съответния мъж само докогато им изнася, за смяната му нямат никакви скрупули и законът е на тяхна страна.

31.   Не се впрягай остави всичко на течението и за какво ти са мъже вземи си куче и си живей живота защото той е само един

32.   Ако те сърби, купи си един високотехнологичен и многофункционален вибратор. Ще те разбира, мълчаливо ще е съгласен с всичко, което му кажеш. Ще е верен и дискретен. Никога няма да „засече”, ако редовно го зареждаш на зарядното. Винаги ще е отзивчив, размера точен, не свършва преждевременно и не омеква когато не трябва. Гарантирано е, че винаги ще свършиш.
Какъв ти е проблема, че никой не разбра? ! ;)

33.   С това отношение българският мъж няма какво да се сърди, че е избягван.
Ай като сте толкова "еманципирани" мъжете сами си разждайте и гледайте деца.

34.   от #3 и #30 до #29:
-формулирал си го разкошно, точно такава е гледната ми точка, описал си го по-добре от мен...

35.   Много им се засегна егото на някои мъже от тоя откровен пост на авторката. Разбира се, тя поставя всички мъже в едни рамки, което не е обективно, но честно, кажете сами - не е ли пълно с мъже путьовци и мухльовци и жени кифли-курветини?! Има ли ги много? Има ги. Как да не му писне на човек. Просто на авторката й е прекипяло, има такива периоди - нещата винаги вървят наопаки- мухъл след мухъла, все скапаняци...като на парад. Голям шлем на смотаняците.

36.   До №3/30 от №27

Явно си попаднал на такива жени. Както много жени попадат на мъжкия еквивалент. За съжаление е факт, че много хора само изискват, без да се замислят какво предлагат, без да се опитат да се развият, за да могат те самите да отговорят адекватно на някакви критерии. И една жена и един мъж има много какво да предложат в една връзка, неща, заради които си заслужава да се обвържеш до живот. Друга тема е колко такива мъже и жени има, какъв е шансът да се срещнат и да се харесат.

От тук и темата на авторката, от тук и твоят опит с твоето "решение" и "заключение". Но не е проблемът в това, че връзките или жените *нямат* какво да предложат, а в това да намериш някой, който се е развил до там да *може* и да иска да предложи тези неща, а когато го срещнеш, ти да си готов, да му отвърнеш със същото.

37.   Номер 33 каквото повикало такова се обадило. Докато повечето жени гледат на мъжа не като на човешко същество а като на средство и предмет ще е така. Мъжете в днешно време живеят в една социално враждебна към тях среда с тотално увреден обществен имидж и никакво уважение и ролята им е принизена до "provider" или доставчик на материални благинки за жените. Естествено никой не иска да бъде използван и да се държат към него с едно подобно нечовешко и обидно отношение и затова мъжете които никак не са глупави все повече вече гледат на жените, брака, семейството като на заплаха и опасност от които трябва да странят и да се предпазват. И да те светна, че инстинкта и необходимостта за създаване на деца отсъства при мъжа, това са женски инстинкти. Мъжа създава семейство и деца като естествено продължение на любовта която има към жената а не защото има необходимост от това. При такъв използвачески манталитет от страна на жените обаче за каква любов изобщо можем да говорим? Това не е любов а гледане на изгодата и пресметливост. Ти имаш ли представа, че ако мъжете подлагаха жените на същия взискателен и пресметлив анализ отгоре до долу вместо да ги приемат каквито са почти нямаше да има семейства? Да не мислиш, че ние нямаме аналитически способности и логика? Просто ако направим такъв анализ както една жена си позволява да прави на един мъж ще се окаже, че тя няма нищо което може да предложи и същевременно е един огромен товар който ти виси на шията. Именно заради всички тези неща на запад се разраства масово едно движение M. G. T. O. W при което мъжете изобщо не искат да се занимават с жени освен в най-повърхностния смисъл ако изобщо и за това им се занимава и си гледат живота. Просто психологията на съвременната западен тип жена, законодателството в нейна полза, липсата на уважение към мъжете, феминизма и т. н. са толкова скапали ситуацията, че никой не иска да се занимава. Съвременната представа за семейство е толкова изродена и изопачена, че почти нищо от първоначалния смисъл който е вложен не е останал. Съвременната западна представа за семейство отрежда роля на жената като на една малка разглезена принцеса която която има всякакви привилегии и никакви задължения и отговорности към мъжа си а ролята на мъжа като на един "provider", на едно работно добиче, на един роб който бива експлоатиран докато има полза от него и после чао. Така, че този съвет да си раждат и отглеждат сами го дай на тези жени които гледат на мъжете като на предмети които да използват а не на мъжете. Умните мъже са много прави да са предпазливи и да се пазят, просто времето е такова.

38.   Жените от интерес ходят с мухъли, а по природа имат нужда от истински мъже и си ги разпознават. :) Често тръгват с гащници за изгодата, но им изневеряват с истински мъжкари. Парите и кариерното развитие са пречката.

39.   Нали българка го е раждала този български мъж...

40.   Жената просто иска да се оплаче, от своето си равнище и от своя си багаж... Колкото и да е чудно, има жени, които ДЕЙСТВИТЕЛНО са готови да припаднат и да станат мъжемразки, ако членът на мъжа е под десет сантиметра!

41.   Номер 13/25/33, донякъде си права, но особено в третото си мнение в темата (№33) грешиш доста с призива си мъжете да си раждат сами децата, защото тогава болшинството жени ще клекнат в живота, ако трябва сами да си плащат всичко. :) Ние сме мъже и жени неслучайно. Природата си знае работата и няма да промениш нищо, ако я оспорваш.

43.   " Търся си мъж, който Да изглежда добре, Да е интелигентен и сексът Да е страхотен. Нямам претенции за друго. Явно искам прекалено много от живота. "
Да, искаш прекалено много от живота.
Да изглежда добре - предполагам в това влизат коремна преса, ръце по 45 см, перфектна прическа и гардероб от Армани.
Да е интелигентен - предполагам ако няма собствен бизнес, поне да е ръководител на 20-30 човека в някоя фирма, освен това да е компетентен по всички теми, които са ти интересни на теб. Предполагам също, че заедно с интелекта трябва да върви и неразделната "финансова обезпеченост".
Сексът да е страхотен - Колко метра трябва да му е дълъг и колко денонощия трябва да издържа??
Това кото описваш са горните 1% от мъжете и ако не си от горните 1% от жените (а е ясно, че не си, съдейки от поста ти) въопще не си прави илюзии че можеш да имаш такъв за повече от 1 нощ.
Последното е много важно и много малко жени го осъзнават - една жена може да има 95% от мъжете, но за една нощ.

44.   37, айде стига глупости, мъжете били принизени...
Принизени са жените в днешното общество, изпълнявайки не една, а 100 социални роли.
Ако жените не уважават даден мъж - обикновено проблемът е в конкретния мъж, а не във всички жени.
Как пък има мъже, които уважаваме, обичаме и боготворим?

Вместо да злобеете какви били жените, вземете станете мъже и тогава ще привлечете качествени жени.

45.   39, българка го е раждала тоя български мъж и това е проблемът - че българката има много ниски изисквания към мъжете и те стават... такива.
От друга страна този български мъж е имал само примерът от баща, който често не си изпълнява семейните задължение и към който също няма достатъчно изисквания.
Резултата е налица - жената играе и женската роля и мъжката роля.
Но това прави някого излишен, ако се сещаш ;)

46.   41, факт е че сме жени и мъже с причина и че природата си знае работата.
Затова и изказването ми сами да си раждат деца е иронично насочено към господина, който искал да бута количката по парковете - вероятно и ще го кърми това дете.
Не ми се мисли направо.
Дали голяма част от жените ще клекнат - не знам, аз почти не познавам жена, която да не работи.
Едни са по-разглезени от други и искат повече помощ, факт е. Но това не значи, че няма да се оправят ако тази помощ липсва - просто с нея е по-лесно.
Да не говорим, че мъжете много ги е страх да не бъдат "използвани" и затова много двойки, които познавам си делят разходите 50 на 50, следователно тези жени точно едва ли ще "клекнат".
Търси се взаимност, взаимност, а не егоизъм.

47.   Номер 46, болшинството българки на млада и средна възраст не искат от мъжа "повече помощ", а пари и лукс. Тези жени не искат да работят и да си плащат с мъжа разходите "50 на 50", както ти спомена, а искат да е 100 на 0 в полза на мъжа, или в краен случай нещо като 80 на 20. :)
Ако не ви харесва все по-ширещото се "мъжът дава пари, жената дава чукане", може да си сменим местата и тогава "мъжът да дава чукане, а жената да дава пари". :) Мисля, че от 1 милион мъже - 1 милион ще са съгласни, и от 1 милион жени - 1 милион ще се възпротивят срещу такава размяна на "ролите".

48.   Добре, че ни има нас мухльовците, че да оцените качествените мъже. Ако всички бяхме качествени мъже, то качествата щяха да се обезценят и отново всички щяхме да станем мухльовци в женските очи :)

Сега малко по-сериозно. Аз обратно на теб ще кажа, че ми писна от качествени жени. Вече взех да си мисля, че не се раждате по земята, а някоя напреднала цивилизация ви праща тук да облагородите изостаналия земен (мъжки) род. До сега не съм срещал жена, която да няма 10 000 качества и да не заслужава най-доброто. Поне една не се случи да каже, че има някакъв кусур и съответно си търси подобен на нея мъж, за да има някакъв баланс. Всички са от принцеса нагоре.

А реалността е друга. Наистина има качествени жени, но те като брой са горе-долу колкото качествените мъже (тоест много малко). И в общия случай си се вземат един друг - качествен подбор, най-доброто се събира, за да възпроизведе най-доброто (природа).

Всичко останало е тежко гримиран леш с неоснователни претенции и нереални очаквания към живота. Точно неоснователните претенции и нереалните очаквания са пръчката в спиците на колелото на женската мисъл.

И сега най-сериозно. Както може би някой по-напред беше споменал, в природата около качествените мъжки екземпляри се навъртат редица качествени и не чак толкова качествени женски екземпляри. Ако искаш да бъдеш номер n-ти от харема на някой качествен мъжкар, никой не те спира и не ти пречи да станеш такава.

Нямаш право обаче да имаш претенции към мухльовците. Остави ги да бъдат такива, каквито са и да си живеят живота така, както са преценили.

Накрая конкретно по твоите искания:

Това как изглежда един човек е резултат от външен вид (чисто физически), излъчване (отражение на състоянието на ума му) и материални възможности. Докато второто и третото подлежат на манипулации, първото е даденост, с която всеки е принуден да живее.

Интелигентността е нещо, което съм се убедил, че повечето жени не разбират и по инерция казват, че го искат, но всъщност за тях е без значение. Доста често жените бъркат интелигентността с начетеността, или с това човек да бъде оправен, или с това човек да бъде хитър. Интелигентността е характеристика на мисловния процес, която дава възможност на индивида да се отдели от колективната мисъл и да разгледа даден проблем от друг ъгъл, съответно да намери нестандартно и по-ефективно решение. Интелигентният човек може да не е чел много книги, да има лош изказ и да е много наивен, съответно да бъде в дъното на социалната йерархия, но да решава конкретни проблеми, благодарение на своята интелигентност, по ефективен начин. Съответно друг тип хора да материализират резултата от това и да се възползват, вместо интелигентния човек, решил проблема. Та, не търсиш интелигентен мъж, търсиш друг тип мъж, за чието описание не намираш подходящите думи и заради това използваш думата интелигентен.

За секса, когато е секс, а не мастурбация, са нужни поне двама. За да бъде секса страхотен, какъвто ти искаш да бъде, е необходимо двамата да са на топ ниво в това упражнение. Ти сигурна ли си, че си на това ниво?

Пожелавам ти да си намериш не-мухльо и да бъдеш щастлива!

49.   47, ако ти се налага да даваш пари за чукане, то тогава очевидно не си особено привлекателен мъж.
С тая злоба няма и как да станеш.
Да, всички жени ще се възпротивят да дават пари за чукане - защото предпочитаме реалните отношения, в които чукането носи удоволствие и е само малка част от взаимоотношенията между двама души - ама какво ли ти го обяснявам на теб, ти имаш нужда от пари, защото друго няма какво да предложиш на тези жени и друг начин да получиш чука не нямаш.

50.   Мъж съм.
Съгласен съм, че повечето български мъже не стават, нали ги виждам повечето мои познати какви са - пълна скръб. Малко са тези като мен с които се чувствам горе-долу равен. Обаче съм живял в чужбина и там беше същото. Повечето мъже бяха смотани, ограничени, елементарни, скучни, безинтересни. Затова почти нямах приятели. Тъй че ако толкова ви е виновен българския мъж, хващайте си един чужд чехльо, много ще сте щастливи, хахаха. Затова никога няма да приема някаква си патка да казва "всички БГ мъже не стават". Това ако го чуя веднага ми става ясно, че въпросната жена най-вероятно има някакви проблеми и привлича само идиоти покрай себе си, затова си мисли, че всички мъже са идиоти. Готините жени в България си имат готини мъже българи и не се оплакват защото не им се налага да се занимават с по-ниската класа. Така, че проблемът не е в българския мъж, проблемът е в жените от ниската класа които привличат други мъже от ниската класа и взаимно се обвиняват колко са зле.

51.   Номер 49, тънкият ти опит за обида не минава. ;) Пишеш напълно погрешни догадки в коментара си, насочен към мен (номер 47).
Интересно ми е какво ще бъде обяснението ти за "по-голямата част от взаимоотношенията между двама души" (ти посочи горе само за по-малката), опитвайки се да не намесваш парите. :) Пределно сте ни ясни колко не ви интересуват мъжките пари, коли, жилища, почерпки, подаръци и т.н.

52.   43 - Слагаш прекалено много думи в устата на авторката.

За да изглеждаш добре, не ти трябва гардероба Армани.
Ако имаш стил, ще изглеждаш добре и с дрехите от H&M. Ако е толкова трудно, да решиш, какво да облечеш, аминползвайте интернет да ти каже.
А конкретни мерки за ръце и прочие... Не търси конкретни мерки, но да се подържат в добра форма, не е толкова трудна задача, стига да не прияждаш и да ходиш на някакъв спорт или да бягаш.
Но това с интелекта, направо....
"Да е интелигентен - предполагам ако няма собствен бизнес, поне да е ръководител на 20-30 човека в някоя фирма, освен това да е компетентен по всички теми, които са ти интересни на теб. Предполагам също, че заедно с интелекта трябва да върви и неразделната "финансова обезпеченост". "

Приятел, спри да предполагаш.

1-50 от 68