Иска секс, а си има приятел
Запознах се чрез Тиндър с едно момиче на 27. Аз съм на 20. Разменихме си контакт и се разписахме като тя ми каза, че има проблем и той е, че тя има приятел. Последно време не вървели нещата, но още не го е скъсала. Веднага усетих, че може той да я притиска и тя да НЕ МОЖЕ да се раздели с негo. Тя ми потвърди, че е така (хехе, много ги усещам). Сега въпроса е, че тя постоянно ме търси и напира да се изчукаме, а аз се притеснявам, че тя ще ме използва да изневери и после ще ни изпорти пред приятеля й. После аз ще имам проблеми, ще трябва да се пазя, ако тоя реши да направи нещо, да викам и аз компании. Става дълга и широка.

Момичето е типична кифла, все едно от чалга филм е излязла.

Тя казва, че не иска само секс от мен ама много не ми се ще да го вярвам това.

какво мислите - да отрежа топ момиче 8/10, което страшно много искам да чукам или да рискувам тя да каже или тоя да я проследи/да й види телефона и да ни хванат, а пък после квото стане?

Коментари

3.   Е ти даже не си я виждал на живо, пък вече си се вкарал в някакви филми. Излез с нея на кафе примерно, пък да видим дали ще е толкова надъхана. Възможно е въобще да не иска нищо от теб, а просто да си чеше езика, защото и е скучно. Жените така правим.
Плюс това как пък ще тръгне да си разправя драмите на някой непознат, който е срещнала в тиндър... айде по-сериозно. Гледай реалистично на нещата. Момичетата, които са 8/10 и 9/10 нямат нужда от загорели момченца в тиндър(не казвам, че си такъв), защото около тях винаги има някой, който иска да ги чука.

6.   Дечко, какви компании какви 5 стотинки. Ако някои реши да ти види сметката, ще ти я види преди да се усетиш. Зарежи я тая курва и не се занимавай.

М30

8.   Който го е страх от мечки не ходи в гората.

9.   Моят съвет е, ако наистина ти е навита, да я изчукаш. Няма какво толкова да му мислиш. Приятелят и сигурно знае, че е кифла и ако има грам мозък няма да тръгне да се бие за някаква п. тка, която сама си търси къде да се навре на някой друг. Просто ще я праска докато може и мине на следващата или и той е толкова лоялен като нея. Ако няма мозък, тогава не знам, но сигурното е че ако не изчукаш момиче 8/10, след това години наред ще мислиш какво си пропуснал и защо. Давай смело и разкажи какво е станало.