Искам богат мъж
Здравейте. Моля не ме нападайтеживота си е мой. Кажете ми от личен опит или наблюдения, как да си намеря богат и успешен мъж. Уча. развивам се. но като всяка жена искам стъбилен мъж, който да ми осигури висок стандарт на живот. Както виждате, колкото и да отричате в София и навсякъде по света много жени демонстрират висок стандарт на живот, благодарение на мъжа до тях. Ходят на почивки и получават всичко. Кажете как става магията, ще съм благодарна на жени с опит в това. На жените и мъжете, които ще ме плюят мога само да кажа, живеите си обикновения живот на средната класа, колкото по скоро осъзнаете, че живота е само един и трябва да бъде прекрасен, толкова по близо ще сте до това да ме разберете.

Коментари

51-89 от 89

66.   60 Познавам 21 годишна която говори 4 чужди езика, два от които са на ниво C2 (Испански и Английски), а отделно има B2 френски и B1 немски. Така че е възможно

67.   Не мога да ви разбера тия дето уж давате акъл на авторката. Отдалече е ясно че или темата е просто провокация, или е толкова глупаво създание че като го плюеш то си мисли че вали, или просто се има за нещо повече от "средната класа" макар че още не я е достигнала.
Без значение кое от трите е, евентуален диалог е невъзможен и меко казано безсмислен.
А това че парите отразявали успеха, е най-голямата глупост на капитализма. Нещо от сорта на - религията е причината за научния напредък.
НИТО ЕДИН човек който наистина е допринесъл за напредъка на обществото не е богат. Богати са "хитреците" които са видели "бизнеса" в идеята и са направили пари на негов/техен гръб.
А ако целта на живота ти е "да взимаш над 1000 лв, да ходиш по почивки и да си позволяваш всичко", и претендираш за какъвто и да е интелект, е просто трагично.

68.   Аз си мисля, че най-удачната реакция в случая, вместо да упреквате момичето или да се мъчите да я убедите колко много греши, е да й дадете практичен съвет как да получи това, което иска - богат мъж.

По отношение на действията на всеки човек, включително и последствията от тези действия, житейския ми път (който не особено дълъг) досега ми е показал, че има три типа хора:

Първите да ги наречем умни - наблюдават околните, техните действия и последствията от тези действия, и на базата на наблюденията идентифицират правилното поведение и грешното поведение, съответно на база наблюденията си изграждат и своето собствено поведение. С две думи "учат се от грешките на другите".

Вторите да ги наречем нормални (масовия случай) - правят това, което им идва от вътре без да отчитат поведението на околните, но след всяко действие анализират последствията и си изграждат бъдещото поведение на база последствията от предходни действия. С две думи "учат се от собствените си грешки".

Третите да ги наречем простички - цял живот въртят колелото като хамстери и си седят на едно и също място, като въобще не се замислят за това, което се случва около тях или за това, което се случва вследствие на техните действия. С две думи това са "спрели хора".

Очевидно, авторката не е от първите. Дайте й шанс да разбере поне дали е от вторите или третите.

Въз основа на коментарите на авторката до момента, според мен тук ще ми каже "бачкай за 1000 лева и си трай, а аз ще живея в луксозни къщи и апартаменти, ще карам скъпи коли и ще ходя по екзотични почивки без да се напъвам за тези "екстри", защото ще имам богат мъж".

Предпочитам предварително да й отговоря така:

Живеем в света на парите. Няма да обяснявам защо, на всеки е ясно и всеки си дава сметка за това. Било ли е до сега по-различно? Едва ли. След като живеем в света на парите, значи най-желаното нещо са именно парите, тоест всеки всячески се стреми към тях.

Няма да навлизам в обяснения и разяснения какво точно представляват парите и какво изразяват те. Може би различните хора възприемат парите по различен начин, заради това няма да засягам този аспект от темата.

Ще засегна обаче желанието (малко или голямо) на всеки да има пари, включително авторката. Колкото повече хора искат едно конкретно нещо, толкова повече същото нещо става трудно постижимо/достижимо. Колкото по-трудно достижимо е едно нещо, толкова по-безмилостна е борбата за достигането му.

На база последния абзац по-горе бих могъл да направя заключение, че хората, които "постигат/достигат" пари имат определени силно изразени качества, аз ги наричам "хищнически качества". Колкото по-силно изразени са тези качества у даден индивид, толкова по-добре се справя той в задачката "постигане/достигане на пари".

Хищниците са трудни за дресиране и доста често хапят, понякога смъртоносно. Авторката би могла да си отгледа хищник, който да е лоялен към нея, ако го вземе от малко кутре и го дресира добре. Въпреки че и тогава няма гаранция.

Но авторката иска да вземе доказал се готов хищник, според това, което разбирам аз от нейното питане/искане. Дайте й съвет как да го направи, за да се убеди сама, че отдалеч изглеждащия красив и величествен хищник, когато се доближиш до него, причинява болка.

Днешно време всичко се купува и всичко се продава. Едни купуват/продават акъл, а други купуват/продават дупе. Всеки има право да избере каква роля да вземе в тази търговия.

69.   Какво лицемерие и пошлост в коментарите. Всички запитаха едно- А ТИ КАКВО ДАВАШ. С две думи всички гледате на обвързването като на търговска сделка. Това, че искате по-малко, не ви прави по-морални и на грам от авторката. За това моля спестете си евтиния морал и нравоучения и ако не можете да отговорите конкретно на това което ви питат, просто изключете латерната. На света има два вида жени - едните искат сигурност (разбирай спокоен и осигурен живот, като тръпката намират в демонстрацията на лукс пред другите), и втория вид (авантюристичния)които намират тръпката в хубави мъже тип мачовци. Като след време и едните и другите преминават в другия отбор

70.   25 и 52 много добре са го казали.

Но понеже всичко знаем, че има меркантилни момичета като теб, аз няма да се опитвам да те убеждавам какво може да изгубиш, търсейки само материалното в мъжа. Все едно, няма да ме разбереш. Затова ще ти кажа:давай по баира, търси. Ще намериш може би. Но бъди готова да понесеш всички (и лошите) последствия от избора си направен в името на парите.

72.   По начина ти на писане о претенции си на не повече от 18-20 години. Може и изобщо да не учиш... Може и да си на малко над 20 години, но с акъл на 12 годишна дето знае само да иска.

Излагаш се. Открии какво ти харесва да правиш със страст и желание и работи в тази посока. Успеха няма как да не дойде. Ама да ми изложиш само някакви претенции и да обиждаш после... Това е под нивото на нормалния човек.

73.   Авторке и коя е тази най - доходоносна професия? Само не ми казвай право? ! Пък и знаеш три езика? И на какво ниво и кои са те? Просто ми е любопитно

74.   Авторке, ти на български не можеш да пишеш, камо ли да знаеш още 3 езика. Поработи малко по въпроса!
Това, че хората ти казват самата истина, а на теб не ти харесва, не означава, че избиват комплексите си. Комплекси като гледам избиваш ти тук. Щом си опряла да питаш в анонимен сайт, как да си хванеш богат мъж, говори само́ по себе си, че нямаш никакъв успех сред такива. И като гледам има защо. Ако отговаряше на критериите, които успелите мъже имат за жената до себе си, то отдавна щеше да имаш такъв. Но както се подразбира от писанието ти, ти си една кръгла нула, питаща в анонимни сайтове каква била "магията", за да има богат мъж. Най-много да си поредната секс играчка на някой чичко-паричко, и като му омръзнеш - следващата.

75.   "мъжете работите за има няма 1000 лева"

Айде ти завърши, намери си работа, докажи се, започни да изкарваш милиони с честен труд, докажи, че си нещо повече от хората, работещи за 1000 лв, пък тогава се подигравай, че взимали 1000 лв сякаш това е някакво невероятно падение.

Учила си платена професия. Да учиш е едно, да завършиш второ, да си намериш работа трето, а да се задържиш, докажеш, натрупаш опит и да взимаш големите пари е четвърто и пето. Мислиш се за голяма работа, ама постигни нещо на практика, и си свери часовника. Това, че учиш все още нищо не значи. То всеки втори учи или е учил.

А и колко платена да ти е прфесията? Колко ще взимаш? 1500, 2000, 3000, колко? Едва ли ще взимаш заплата 1 млн, че да се слагаш на равно с богат мъж. С 2-3 бона заплата далеч не си богата и няма да живееш кой знае колко по-добре от взимащите 1000 лв.

76.   Аз съм такъв мъж, но не бих ти обърнал внимание, защото ти още не си го намерила, а вече си си вирнала носа. А какво ше стане, ако почна да те водя по скъпи почивки, да ти купувам скъпи дрехи и т. н. Твърдиш, богатите автоматично били умни и трудилюбиви, а бедните мързеливи. А какво ще кажеш за сираците, които на са имали възможност да учат или за богати наследници наркомани. Много огранипено мислене. А и ти не казваш, че искаш трудолюбив и умен, а акцентираш върху парите. Аз ако искам да си плащам за жена, ще си наема компаньонка и то елитна, която знае как да се с мъж за разлика от теб, защото това и е работата и няма да се лъжем и да играем театри.

Знай, пе богатството също като бедността е изпитание. Ако не го издържил плащаш скъпо. Нагледал съм се на главозамаяни богаташи, които след време падат в краката на хората, които са обиждали. Ти от сега си така, пък каква ще си като богата. Коментиращите ти казват истината, но ти не вникваш в нея, а обиждаш. Ами ще имаш такова отнишение и към мен, и към близките, и към бъдещите ни деца.

Ти от едно учене в университет си се замаяла, без реално да си постигнала нищо конкретно.

Ти и богата да си, мисленето ти е бедно. Такива богаташи с такова мислене се наричат парвеню. Имат пари, но нямат класа и манталитет на богати. Такива отчаяно вкопчени в пари жени не ми трябват. Ти и децата ми ще възпиташ с такова мислене. А на мен никак не ми се иска да имам главозамаяни бъдещи наркоманчета, които си мислят, че щом тате има пари може да се пуснат по течението и че парите им итварят всички врати, без да си мърдат пръстта. И на такива съм се нагледал.

Такива като теб са ми ди болка познати и не са ми приятни.

77.   Тази тема е ебавка. Толкова елементарен текст с толкова грешки??? Жалко за огромните претенции, ако написаното е истина!!!

Моника

78.   Ама колко сте ми морални тука! Тази може и да е меркантилна, но поне е честна, а по-лошо нещо от лицемерието няма. Проблемът е, че хората се лъжат един друг, а не че искат различни неща. Този теоретичен морал трябва да го забравите.

79.   Няма лошо да искаш богат мъж, но да искаш да лежиш цял живот ще те съсипе от нерви тая работа. Като учиш и се развиваш и после бачкаш сериозно, ще си имаш кинти и както много от момичетата го казвате във Фейсбук под формата на статуси "Учете момичета, за да може да спите с когото искате, а не с когото трябва".

80.   Трудно ми е да повярвам, че човек, който не може да пише правилно на родния си език владее три езика! Чак ми е трудно да повярвам, че въобще са те приели в университета с такъв правопис ама у нас всичко е възможно щом братовчедката на простата братовчедка на мой съученик, която едвам избута средното с тройки и четворки в момента е 3 курс. На тоя свят не всичко е пари миличка, и те не винаги носят щастие! Вместо да се занимаваш с глупости си налегни парцалките и учи, че сесията ей сега ще дойде и понамали гледането на" Откраднат живот", че нещо много си се вживяла в историята на героинята Ина Фотева!

81.   Евала на 68, почти изчерпа темата. Според него остава само да и кажем как аджеба да си намери такъв мъж. Но според мен това няма как да се случи, защото тя няма как да задържи вниманието на умен мъж, понеже комплексите и ценностната и система се виждат на момента и с просто око. Остава надеждата поне да я приеме някой като държанка за някой месец, та авторката да вдене поне по този начин истината от опит, ни се съмнявам да си направи правилните изводи. По-скоро ще пробва с втори, трети, четвърти подобен типаж и цял живот ще се върти в един и същи кръг, без да осъзнае причината.

82.   61, виж, авторке, според мен няма лошо да предпочиташ богат пред беден, но за мен проблема е, че това е единственото, което те вълнува и това, че поставяш знак за равенство между пари щастие и между пари и акъл.

При теб вече се е превърнало в някаква фикс идея. Ти пак искай богат, но осъзнай, че е по-важно да си щастлива с него и той с теб, а това няма много общо с парите. Може да е богат, но да е агресивен примерно. Това по-добре ли е?

Може да е богат наследник, но да е прост и разглезен. Това по-добре ли е?

Казвам ти само да помислиш по-добре какъв мъж искаш и дали парите ва най-важното в един мъж. И помни клишето - внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне.

Дано намериш най-подходящия.

83.   Номер 66, претенцията за "говорене на чужд език" имплицира много широко и много свободно използване на дадения език и то в редица контекстови ситуации. И аз имам Б1 по руски, но не бих си приписал кой знае какви езикови способности. Разбирам Путин, чета вестници на руски и толкова. Виж, има два други езика, на които съм писал статии, публикации, три дипломни работи и там се чувствам уверен да твърдя, че ги владея и то на ниво много над C2. На ниво C2 бях предпоследната година в гимназията. Така че, дамата има очевидно напреднали знания по два чужди езика и базови познания по още два. Базови! Майстор се става само на място в съответната страна и то с много писане и четене. За английския ще посоча един изпитан метод за проверка на майсторството: роман на Удхаус или Дикенс, "Bleak House", да речем. Да сме малко по-взискателни като някой заявява такива претенции като "говоря", "съм" и "струвам". И от това следва "искам", защото ми се "полага". И не се спестяват грубости към всеки, който не ми даде дължимото потвърждение на моето "аз" и легитимността на моите желания.

85.   Като за начало се ограмоти, защото имаш елементарни грешки, а целевата група мъже, към които се стремиш, се предполага, че са високообразовани и интелигентни.

Пише се: "стАбилен", "скоро - по-скоро - най-скоро", "близо - по-близо - най-близо".

Не знам как си с чуждите езици, но наблегни и на тях.

За да бъдеш с богат мъж, преди всичко трябва да се запознаеш с него, т. е. е нужно да си в такава среда. Казваш, че учиш? Избери високоплатена специалност и ходи по конференции, тренинги и обучения у нас и в чужбина. Ходи и на работа в тази сфера.
Другият вариант е да имаш регистрация в специални сайтове и агенции за запознанства с богати мъже с цел брак, но там се плаща, за да фигурира в списъка.
Вариантът със заведенията не ти го препоръчвам.

Ж30 (Не съм със супербогаташ, какъвто искаш. Разсъждавам по темата ти. )

86.   Каква е вероятността номер 9 да е авторката?

87.   След като прочетох 51, вече съм убедена в това, което и без това знаех - темата е провокация. След като самата авторка не е в калта, то би следвало и да не се движи в такава среда, да познава богати мъже и да знае как става магията. ;)

88.   Направо сте смешни с това мислене - учи, работи и ще имаш пари... В България ли живеете? Имате ли идея на какво ниво е образованието тук? Образование, което не е насочено към основния принцип на търсене и предлагане, за да имат хората реализация на пазара, за да няма безработица, която е вредна за икономиката. Да речем, че човекът е умен и е учил, то, в повечето случаи, той няма да е нает на работа по образованието си, ще работи нещо в съвсем друга сфера, но да речем, където е по-платено, или ако работи по образованието си, съвсем не е задължително да изкарва големи доходи - ( лекари, адвокати, учители, театрални актьори, балерини/балетисти, музиканти във филхармонията и т. н. ) все хора, които са учили и са положили големи усилия, проверете заплатите, които взимат.
Нашият стандарт, да не би да е нисък? Европеизацията и Американизацията направиха стандарта такъв, също и ценностите. Цените тук не отговарят на доходите, на посочената средна работна заплата за страната. Живее се на кредит, т. н. 'средна класа' е задлъжняла на чужди банки, с невероятно високи лихли, такива няма в други държави, на банките им е позволено да правят каквото си искат. Продадени сме.
Казвате на това момиче да учи, за да работи и да има свои пари? Не, моето момиче, учи и работи каквото ти харесва, но пари не чакай от това, не и в България. Искаш пари - направи свой бизнес, колкото и да е малък, пак ще имаш повече доходи, отколкото ако чакаш заплата. Изгодно е за бизнес в България, защото всички са измекяри и няма качество, няма изисквания, няма конкуренция, малък пазар, но съвсем не е пренаситен, пък и българинът, някак, мистериозно - харчи, не обръщайте внимание на изследвания, че няма потребление и бизнесът е зле, тия проучвания са, за да оправдаят липси в държавната хазна, а именно от окриване на ДДС.
Да, ценности, много пари.. всеки има право да има каквито желания си иска, не ми пречи, нека си намери богаташ, но нека бъде полезна за обществото с нещо, било то и с инвестиции, с неговите пари - инвестиции в училища, детски градини, болници, домове за сираци, възрастни и болни хора, защото държавата за тях не мисли, нека някой с пари го направи. Вместо типичния бутик за модни реплики на дизайнери, открий библиотека в малък град, болница, или училище....
Важен е приносът към общото, стига с тоя егоизъм, на една планета сме.

89.   В отговор на един от коментарите/40/, както и препратка до автора на темата ще добавя: Един преуспял и мотивиран мъж не би обърнал никакво внимание на преходни неща като материално положение, маникюр, облекло или физически данни на телосложението, когато става въпрос за влюбване. То не пита - може да се влюбиш безумно и в продавачка на цветя, стига да видиш в очите и добрина, топлота и всеотдайност. Другото е лъскава опаковка, можеш да му се насладиш ако решиш да си го купиш, но без очаквания за нещо повече. Авторке, помисли как сама да постигнеш щастието и мечтания живот. Развивай личността си и не чакай някой друг да ти осъществи бляновете. С богатия мъж няма да си попълниш емоционалните липси, но с това вирнато носле и повърхностно мислене със сигурност ще изпуснеш много истински мъже в живота си. Номер 40 - да, бих обърнал внимание на всеки добър и искрен човек с който ме срещне съдбата. Няма случайни срещи и случайни хора в този живот, ще се убедиш сама след време :)
- номер 21

90.   Единственото нещо, което не мога да схвана е защо тема като тази събра толкова много коментари?
Защо изобщо има хора, които им пишат на такива?

91.   Здравейте.Обидила съм ви?! Как мога да обидя някой,след като дори не знам кой стой зад коментарите?! Нито пък вие.Изказах мнение,това че вие се припознахте,ядосахте и чак обидихте,мен какво ме засяга ?! Обиждате вие,не аз.И как едно меркантилно,злобно и не знам още какво момиче ме нарекохте,успя да ви засегне ? Май оцелих слабото място на някой хора.

92.   До коментар 62. Човече, лайкнах ти коментара и съм напълно съгласен със него, но спри да повтаряш постоянно, аз, аз, аз. Ако си толкова умен, колкото твърдиш, шамипоне, ще се сетиш защо.

94.   до номер 90 -
Защо ли, защото повечето от коментиралите също са поели по линията на взаимните интереси, но понеже авторката ( ако има такъв субект ) поне беше крайна и открита, а това не се харесва на тълпата.

До всички останали коментатори -

Колко от коментиращите са със любовта на живота си, но ЧЕСТНО?

Всички нападат със думи като - Ти какво даваш/ какво предлагаш / и тн. Що за булшит е всичко това. Духовното нито на болшинството хора много рядко минава нулата. Всеки, който живее без истинската любов до себе си като се замисли малко, ще разбере, че не е много по-различен от авторката.
Света бил материален, не на мен тия, не съм сляп, не падам и от небето. Колко хора в България са умрели от глад? Да, в Африка умират, но не и тук! Не е необходимо много, за да оцелееш. Виждал съм кучета, които умират от глад по улиците, и хора, които си хапват лакомо баничката или сандвича край тях, без да се замислят, че до тях гине една душа, в пъти по-голяма от тяхната.

И на последно място - Кои сте вие, че да я съдите??? Минали ли сте през нейния път, живели ли сте със нейните родители/възпитатели, били ли сте в нейната среда? - НЕ
Ако можете да й помогнете със благ съвет го сторете, помогнете й, но не това е начина със обиди, нападки, сравнения и т, н.

Да бъда ли честен със вас, въпреки, че нямам навика да съдя никого!? Според мен повечето сте комплексари със доста ниско духовно ниво. А, да образоваш ума си, без да образоваш сърцето си - НЕ Е НИКАКВО ОБРАЗОВАНИЕ ;)
Не защитавам автроката, тя ще извърви сама пътя си, ще почувства сама блката и разочарованието от нейната незрялост, не вие, а тя.

96.   94, "повечето от коментиралите също са поели по линията на взаимните интереси'

Взаимен интерес винаги има, но от интерес до интерес има разлика. Едно е да искаш пари, друго е да искаш любов. Едно е само да искаш, а нищо да не даваш, друго е да искаш да градите нещо взимано. Едно е да имаш трезва преценка за себе си и да търсиш партньор на сходно ниво, друго е да имаш самочувствие до небето без покритие, а да искаш мъжа да е умен, богат, хубав, интересен. Ами той мъжа ако толкова е по-по-най, защо да не иска и жена по-по-най, а да трябва да се задоволи с нищо непостигнала студентка, знаеща уж не знам си колко езика, след като той така или иначе ще говори на български с нея?

97.   Момиче, спри се! Колкото повече пишеш (номер 91), толкова повече се излагаш и опротивяваш на хората! Че си и агресивна! Колко и какви езици владееш, ти си знаеш, но ми е чудно, как си минала матурата по български, вместо да се хвалиш и да обиждаш коментиращите, вземи се засрами малко!

98.   Жалка си...

М24

99.   Продължавате със дългите и безмислени коментари... Авторкта ще си сърба попарата от нейното тесногръдие, не вие.

100.   До 92-ри от 62-ри. Благодаря, човече. Знам за това с употребата на „аз“ формите, показва егоизъм, прав си. Просто не издържах на простотията на авторката и писах на прима виста, без да си редактирам качествено текста и без да отстраня „аз“, „ми“, „мен“, „съм“ и тем подобните неща. А на авторката искам да ѝ кажа само още едно нещо - ако киснеш в тоя сайт, със сигурност няма да успееш.

101.   Истината е, че повечето мъже сте супер комплексирани, или от външния си вид, или от заплатата си, или от това, че на 30г. все още сте в къщата на мама и татии. Това си личи по злобните ви и осъдителни коментари!

Ж 26

102.   Някой по - горе беше написал, че богатите мъже обръщат внимание само на жени, които не се интересуват от това колко пари имат.... Съветвам авторката да си запише този коментар, да го окачи някъде на видно място в дома си и да го препрочита по няколко пъти на ден. Ако някога успее
да вникне в същността му и да го разбере наистина, може и да успее да привлече и задържи богат самоизградил се мъж. Но да има предвид следното:
- почти всики богати мъже имат любовници;
- обичат да се налагат, не търпят да им се противоречи за каквото и да било;
- жената трябва да им осигуряма разнообрази, винаги нещо интересно трябва да се случва около нея, да ги отвлича от тежките мисли, свързани с бизнеса например. или с други думи тя трябва да е жива, интелигентна, умна, но същевременно и с чувство за хумор;
- поддържаният външен вид е много важен - те не си падат по раздърпани кифли.

103.   До 101 - според мен ти си комплексирана от липсата на валидиране и обществено приемане на една безсрамна алчност от страна на авторката и от факта, че разглежда мъжете не като човешки същества а като средства и предмети за постигане на собствените си (егоистични) цели. Според мен ти припознаваш светогледа на авторката като свой и неговото осъждане от страна на хората те кара да чувстваш дискомфорт :-)

106.   Така е, Оцели ни!!!

107.   Не съм от най-високите и русите. Знам 1 чужд език. Прост инженер по професия. Сравнително млада. Запознах се с умникът в университета, който в процес на опознаване се оказа от заможно семейство. Честно казано не съм си поставяла за цел да си търся половинка по онова време. Всичко се започна от едни игри за плейстейшън, спонтанност, привличане. Дори не знам как той ми предложи брак след 4 годишна връзка... можеше да бъде с всяка. Нещата се случиха непринудено, естествено. Около него винаги се навъртат жени с екстеншъни и нокти, но той не е типичното мамино синче което ще се подаде на поредната Златка. Как да обясня на Авторката, че някъде в България са останали все още свестни мъже, за които една жена е повече от красива външност и училищни знания?
Да, ние сме от онези хора които сменят мерцедеса си на 4 години, живеем на прекрасно място, не се притесняваме от битовизма, дори не сме на заплата... какви ти хиляда лева? ! Но до там. Той не ме е затрупал с Картие. Аз съм критична за почти всичко и се караме за много неща. Не сме били (и нямаме желание) да отидем на почивка в Дубай. Времето не достига. Той от своя страна мисли за работата си повече отколкото за нас.
Тоест бедния мъж е като богатия - щом те обича ще направи всичко възможно, за да сте заедно! Няма нужда да класифицираме мъжете, защото те се стараят доколкото възможностите им достигат. Всичко останало е късмет и труд... освен ако не е Гушер с милион на кредити.

108.   Ние сме комплексирани. Вие пък меркантилни и кухи (малки) развратници, които бавно, но сигурно съсипват всичко около себе си.

109.   Колко трябва да получава или да има един мъж, за да е богат според авторката? Нормално всеки да предпочете богат, пред беден, красив, през грозен, умен пред глупав. образован, през необразован, културен пред некултурен и тн. Но не може винаги всичко на е най! Всичко във Вселената е равновесие. Винаги едното е за сметка на друго! Добре че ни има мъжете да имаме по-малко изисквания, че ще има много самотни хора на света, ако бяхме като жените.
Лесен съвет е да гледа с какви автомобили пристигат мъжете пред заведенията и да отива при тях след това. Така се е правило и така ще се прави с непознати, като нямаш близки богати хора.

110.   Ами хвани си някой безхарактерен чужденец като учителката Славена от "Смени жената", защото не виждам кой друг нормален човек би те търпял!

51-89 от 89