Влюбих се в непознат, а имам семейство
Здравейте!
Винаги съм гледала с едва ли не насмешка на такива сайтове, но ето, че и аз опрях до тук. Аз съм жена, на 25, щастливо омъжена и дарена с прекрасно дете.

Историята ми е следната, ходих на командировка и по време на пътуването до мен стоеше непознат мъж. Часовете минаваха и започнахме да си говорим, той държеше ръката ми, искаше да ме погали. Обясних му, че съм омъжена и това не е в реда на нещата. Той отговори, че не му пречи и просто му е много приятно. Когато започна да ме докосва по рамото, чувството толкова ми хареса, така ме запали, че се изплаших и троснато му казах да спре. Не продължихме да говорим, а само си казахме чао на слизане. Никога няма да забравя с каква тъга ме гледаше той.

Седмици по-късно не спирам да мисля за него, не ми дава покой, каквото и да правя. Не знам кой е, как се казва, от къде е. Тези чувства ме отдалечават от съпруга ми и съм адски объркана.
Не знам дори защо пиша това, може би някой може да ме посъветва какво да правя, за да го забравя.

Коментари

1.   Ако обичаш съпруга си, какво толкова сексуално намираш в някакъв непознат?

2.   Това чисто и просто се нарича изкушение. Вие имате мъж, и за Вас други мъже просто не съществуват. Чувствата са си чувства, но не бива да изневерявате на мъжа си, дори мислено! Търсете духовна помощ, защото това са духовни неща; по-точно, духовни нападения...

"Приятно" му било! И Вие се оставяте да Ви докосва! За мен лично (аз съм мъж) такова поведение може да е само на психопат - още повече, знаейки, че жената до него е омъжена. Простете - не се поддавайте!

3.   Влюбила си се в човек, който открито те е свалял. Щом е свалил непозната, тогава какво остава за познатите му приятелки-жени. Типичен бройкаджия.

4.   Затова, мъже, не се женете, ще види някой в рейса и забравя за вас.

5.   Мани го тоя бройкач, самият факт, че не му пречи, че си омъжена, означава, че не му пука, че си омъжена и, че имаш дете, а детето е част от теб, някак е неуважително да не му пука, за тази ”подробност”, пък те гали.... секс иска човекът, прати го на компаньонка... На жални погледи не се връзвай.
И вземи се попитай - колко обичаш мъжа си, че нещо ме съмнява да е много.

6.   Напусни съпруга си! Не си достойна за него. Остави го да си намери жена, която истински го обича. Дори и този случай да го забравиш, ще дойде следващ и все някога ще вдигнеш краката. Не удължавай агонията в брака си. Не си родена да живееш с един мъж.
Имам опит с жените и знам какво пиша...
М45

7.   Ще ти мине. Времето лекува подобни трески.

8.   Ти пък от най-малкото увлечение ако се отдалечаваш от съпруга си.... не ми се мисли.

9.   Не си първата омъжена, която се влюбва, но самият факт, че си влюбила в непознат бройкаджия в автобуса е знак, че или си сексуално незадоволена, или нещо в брака ти сериозно куца, дори да не го осъзнаваш все още.

По-големият проблем е, не че си се влюбила, а проблемите ти в брака, които тепърва ще осъзнаваш. Работи върху брака си, защото това влюбване е само следствие, а не първопричина. Ако решиш проблемите си в брака, автоматично ще решиш и проблема с влюбването.

10.   От авторката:
Научих за някои неща, които са ставали в миналото и съпругът ми е намесен и не се почувствах много добре. Въпреки всичко, не искам да го предавам или наранявам. Винаги съм поставяла семейството си на първо място и не съм се поддавала на никакви провокации. Не съм и търсила нищо странично, нямала съм и нужда. Затова и ми е толкова тежко сега. Явно и лошото стечение на обстоятелствата е фактор.

11.   Коментарите са адски смешни. Авторката не трябвало да изневерява мислено, но ако мъж каже, че си фантазира как е.. друга, веднага всички казвате колко нормално било. Ако жена се оплаче, че мъжът й точи лиги по други й казвате, че свободата му и без това била ограничена, така че поне да гледа трябвало да му е позволено. Същото и за порното.

И не, не подкрепям авторката. Ако си с някого, без значение дали си мъж или жена, други не трябва да съществуват за теб.

12.   Ами сега , какво ще правим. Нищо де, утре някой може да те погали докато си седите и в метрото, и пак ще се "влюбиш".

Шегата настрана ама за пореден път се убеждавам, че женската психика и настроение са по променливи от поривите на перце носено от вятъра...

13.   Какъвто и да е мъжът ти, на теб ти липсва самоуважение като човек, няма да кажа жена, нито дама, щом даваш на някакъв непознат да те пипа. Не си длъжна да му обясняваш омъжена ли си и изобщо да говориш с него. Явно онзи е сваляч и те е взел за доста лесна жена.
Намери си занимания, чети, учи език онлайн, каквото и да е, за да не мислиш за него.

14.   Номер 2 го е казал много добре - тоя е абсолютен психопат! Стоиш до непозната жена от няколко минути и вече държиш ръката й! Това си е направи извратено!

15.   Всъщност, много добре е написано, на хубав език, достоверно, и живо си представяш всичко... Дори ти е приятно, защото и аз съм бивал в такива ситуации, от мъжката страна. Еми, стане или не, ама мъжът трябва поне да опита, нЕли??.. ))) То на челото на нито една не е написано, че е омъжена. Няма табелка на шията: "ЗАЕТО!"... И сега, като я чета тая тема, ми става хубаво, че са си мислели за мен, че са тъгували, че тайно са ме желаели...

17.   В живота на човек се случват такива неща два-три пъти. Ако си голям късметлия, може и четири пъти дори. Поради неопитност и/или скрупули повечето от нас подминават първия. втория път. Тогава трябва да се подготвиш да се възползваш от следващия път! Ако пропуснеш и третия, може друг да не дойде! За жалост. Улови мига! Мигът на момента, да изживееш нещо, което ще ти държи влага цял живот, нещо, за което винаги ще си спомняш! Успех следващия път :)

18.   Само забрави да кажеш, че въпросният господин е бил висок, хубав, мускулест, а твоят мъж не е такъв... язък.
Маймунска му работа.
Поздрави! ММ