Той със своята ревност ме отблъсква
Здравеите,
Искам да ви разкажа моята история която няма с кои др да споделя.
Имах връзка с момче която продължи повече от 3г. Oбичахме се вярвахме си и държахме един на друг. Но впоследствие стана така че тои започна мн да ме ревнува, забраняваше ми да се виждам с приятелите си и сякаш исках разре6ение от него за всичко. Именно така започна да обива любовта ми. Тогава срещнах едно момче бях с него известно време, но не исках да лъжа приятеля си а и момчето беше обвързано. Всичко приключи сякаш тази изневяра ми върна чувствата отново, но не за дълго. Мисълта за него ме изяждаше отвътре не можех да лъжа повече нито гаджето ми нито самата мен. Знаех че ще ми е много трудно без него но предприех тази крачка и се разделих с него. Не след дълго осазнах че ми липсва.

Осъзнах че от доста време явно съм го обичала но не като мой а като приятел. И тогава същото момче с което му изневерих се върна в живота ми. Но вече нито аз нито тои имахме връзки просто всичко се промени за миг. Сега момчето с което делих страшно мн години всичко ме подминава по улиците, но неосъзнава че тои със собствената си ревност ме отблъсна от него. Искам да ви кажа на всички които ревнувате до болка че това е безсмислено мъчение. Така измъчвате любимите си хора обичаите и ревнуваите умерено това е моя савет към всички. А аз никога няма да забравя онова момче което ми отне сърцето за пръв път.

Коментари

1.   Явно си дала повод за ревност не знаеш какво на тебе да ти изневерят не знаеш колко боли и как ти се раздират гърдите от болка че са те сменили с друг дори и само за единия скапан секс. Не знаеш какво е да виждаш празния поглед в очите на любимия човек и да знаеш че си само един приятел вещ с която е свикнал. До сега не познавах това чувство ревност - докато не ми дадоха повод за това и целия ми живот тръгна надолу. За това на тези които изневеряват им пожелавам да им се случи същото за да разберат колко болка може да изпита един човек.

2.   Е в крайна сметка си му изневерила, ти какво искаш да ти се радва ли?

3.   И аз съм на същото мнение като номер 1.

4.   А после мъжете били свине. Щеше да е смешно, ако не беше тъжно. Ти си му изневеряваш, а той гада има и наглостта да те ревнува а ?!? Макар голяма част от жените да расъждават именно така. Конкретно на теб поради факта, че дори си тръгнала да се оплакваш от това ти пожелавам да изпиташ същото като него и на 100% да се озовеш в неговото положение точно когато си най малко подготвена за това. Поздрави и успех в живота, който съдейки по маниера на писането тепърва ти предстои.