Онлайн запознанства през Бадоо или Тиндер
Искам да споделя моя опит в тези 2 сайта или мобилни приложения. От доста опити писах на различни момичета или жени, но никакъв отговор там. Кажете ми вашето мнение или някой ако има опит от там.

Коментари

1.   Момичето с което излизам в момента е от Тиндър.
Предишните 2 също.
Зарибих един приятел по него и той излиза с момичета от там почти всяка седмица. Ако не ти върви значи не правиш нещо както трябва.

2.   В Тиндер можеш да изпращаш съобщения само ако сте се харесали двустранно. Направило ми е впечатление че в България хората не знаят как да го използват по предназначение.
За Бадоо си мислех че е някакъв кликбейт и като цяло не изглежда толкова надежден.
Пробвай OKCupid.

3.   Аз имам опит от Бадоо, но не е много голям. Имам връзка от разстояние с приятеля ми, запознахме се чрез приложението и какво да ти кажа, това беше най-хубавото което излезе от него! Разбира се, че ще има хора които няма да ти допаднат, но си заслужава да пробваш. Но това което бих казала и на момчета и момичета, да внимават защото в тези приложения може да има опасни хора и винаги да си имате едно на ум, когато отивате на уговорена среща с човек от там. Ако имаж нужда от съвет, ще ти кажа най-простия - бъди себе си, само така ще разбереш кой се интересува от теб истински, а ако ще пишеш на други не започвай с думите "ко пр", а бъди малко по-оригинален така че да им хванеш вниманието.

5.   Зависи на какъв човек ще попаднеш.... Най-разпространената сцена е, как някой ти сваля звезди и после изчезва. За мен тези места са само за забавление, човек не може да търси нищо сериозно в подобен тип приложения.

6.   Не се лъжете! Всички тези приложения са машини за пари-ако искаш да започнеш чат, трябва да имаш кредит, който се плаща, да направиш подарък-също! Нали знаете-безплатен обяд няма! Просто ако не искате да имате празен хладилник, махнете всякакви такива приложения, това си е чист комар, ако питате мен! Докато се усетите и вече ще трябва да си дадете цялата заплата, като отидете да си платите абонаментната такса! Аз свалих няколко такива приложения, но след като разбрах за лукавството им, веднага ги махнах-просто всеки прави пари от каквото може-болниците отдавна са търговски дружества, а ето, че и чат-приложенията заприличаха на такива! Накъдето и да се обърнеш-все пари, дори и да си търсиш гадже чрез чата! Затова най-добре е на живо да протича срещата, че както разбрах и най-големите крадци, убийци и измамници дебнат своите жертви в тези чатове, особено педофилите! Вече никъде не е сигурно, освен да станеш отшелник!

7.   Аз съм Номер1
Опасни хора има навсякъде, несериозни също.
Това че на живо или във ФБ се запознаеш с някого не ти е гаранция за каквото и да е. А тва с плащането е само ако си балък. В Бадоо нито подаръци съм пращал нито съм плащал за нещо. Ако с някоя се харесаме и се суайпнем, приложението ни свързва, после действаш.
Тиндър е най добрата програма за това нещо, концентрирайте се върху нея.

8.   6 - Нарича се платена услуга. Ако за 5 лева ще ти се изпразни хладилника, то съветвам те, да оставил телефона и да започнеш работа.

9.   6 - Потърси професионална помщ, преид да нараниш себе си или другите...

10.   OKCupid западат. Май собствениците му са решили да го спират или да го сливат с някой от останалите си сайтове.

Няма полза от такива сайтове и приложения - най-доброто ми попадение там дойде инцидентно и се оказа човек, който ме е срещал на живо преди няколко години и не ме е заговорил, т. е. и без тях можехме да се срещнем втори път, както е станало първия път. Затова ли да им давам пари или да ползвам услугите им - да ме сватосват с ботове/измамници или с хора, които и без тях съм срещал? А сега мафията се разраства - и Фейсбук ще цоцат от някакво тяхно си приложение за запознанства, човече! Нали се сещаш, че никой не се е загрижил за самотата ни? Просто искат да вземат парите, които са ни останали - не, че сме милионери, ама да ни докарат до просешка тояга под предлог, че правят нещо за нас. Ако е безплатно като Кюпида, тогава се правят, че се правят, че правят нещо, т. е. отбиват номера по особено грозен начин.

11.   Интересно ми е мнението на жените за тези приложения.
Аз също съм в Баду, писал съм си с 2-3 момичета, но масови ми прави впечатление, че жените не само не отговарят, а дори и не ми разглеждат профила след като аз съм видял техния. Имам чувството, че са някакви ботове. Другото... ако са по красиви влизат за ден два, пишат им доста хора и после никви ги няма. По скоро си мисля, че по хубавите жени се регистрират там от любопитство, отколкото да търсят нещо.

За Тиндер както някой горе каза, май не знаят как се ползва. Лайкват те и като имате съвпадения въобще не отговарят, даже после махат съвпадението :D

12.   1 пълни глупости пишеш, това е невъзможно, всяка мацка в Тиндър в един час й пишат поне по 50 мъже. Трябва да си супер късметлия, че да ти отговори.

13.   Номер 6
За какво говориш? Тиндър е напълно безлпатно приложение. Единствените кредити са в рекламите които виждаш защото все пак и тия дето са го направили това приложения трябва да ядат.

14.   Тия приложения плюс сайтовете са най-неправилното място, ако търсиш нормална връзка. Настройката на хората там е друга - да си чешат егото и чук и бег. Всичко е за еднократна употреба. И води до още по-голяма самота и депресия. На такива простотии съм се нагледала, на такива мъже...още ми се повръща! По-добре човек да постои сам, да се успокои, да си живее живота, отколкото да се трови с такива виртуални лъжливи хора и отношения. Познавам немалко хора, които търсят сериозна връзка чрез тиндър. 0% успеваемост. Просто не можеш да търсиш хляб в аптеката!

15.   Аз съм момиче на 25 г, тренирам фитнес и зумба, а според мъжете съм супер красива. Съгласна съм че има много досадници, които ти пишат по 100 пъти на ден, но аз в ТИНДЕР намерих най-великия си любовник. Още от самото начало се виждаше че има сходен на моя начин на живот, а още от прочитането на профила му се разбира че е много надарен и с много опит и че идеално знае какво иска. Имахме серия от срещи на които ми направи най-желаните дамски фантазии, промени изцяло мнението за секса, мислех че съм видяла всичко, но определено това момче, което е само на 30г. си разбира нещата.
На една от срещите се почувствах супер неловко, защото беше поканил и друга негова приятелка, но после после нямам думи да опиша емоцията. Естествено че такъв мъж не е за една жена и му пожелах късмет с мацките, както и късмет на мацките да го срещнат. Като цяло за приложението е игла в купа сено да намериш нещо...

18.   НЕ знам, какво толкова не му харесвате на Тиндър. Когато се бях пуснал, на седмица се намираха поне 2 момичета. Представям си, ако си красива цжена, сигурно всеки ден ще си има кандидати...

19.   В тези сайтове има много фалшиви профили. И всичките там си имат половинки само искат забавление със теб. Не можеш да си хванеш от там партньор за сериозна връзка.

20.   Тия сайтове са пълна измама.

21.   Не се заблуждавай от номер едно, защото аз познавам няколко доста нормални пичове, а те нямат абсолютно никаква вързия в tinder. Всички дето лафят, че излизат с момичета от приложението са филмари попадащи в графа стереотип, по който неориентираните момичета се залъгват. За 95% от мъжете няма абсолютно никаква полза от това приложение. Оазисът не превръща пустинята в райско място, както и tinder е грешната алтернатива за мъжете.

22.   Намерих си приятелка чрез тиндер, сега се готвим да живеем заедно и да си градим бъдещето заедно, говорим си и за деца след 2-3 години.
Всеки може да си намери партньор в тиндер, но не всеки може да си намери партньор с висока стойност.
Това ми е мнението след почти 2 години употреба.
Не знам как изглеждаш и каква ти е играта за да ти кажа какви са ти шансовете.

23.   Свободно движещ се електрон съм от както смъртта ни раздели. Няма такова животно- успешен сайт за запознанства! Попадам на много сдухани и смачкани от живота, дами (40 години). Запуснати, с никакви житейски критерии за значимост в една бъдеща връзка. Преждевременно овехтяли или пък майки- орлици на (деца) на по 20- 22 години.... А на въпроса какво очаква, следва какво предлагам. И тук плащам сметката и до там.

24.   И двата сайта звучат пошло и не ми се вярва да са добро място за запознанства.

25.   Това, че виждате някаква муцуна на екрана не означава че ще осъществите комуникация, ако и двамата не сте платили мизата за тази дейност. Ще й сваляте звезди, ще я четкате и до там. Тя ще вижда броя харесвания от всички вас, но снимките ви ще са на размазан фон, а профила ви ще се "отвори" само ако е платила мизата. Разбира се, девойчетата такива "грешни пари" не дават и всичко се ограничава до едното харесване.

26.   Аз си ги разцъквам за кеф и си пиша чат пат с различни жени.
Просто прехвърлям снимчици на бързо и изобщо не ме интересува кой какво търси. Нашенките са доста безинтересни и скучни и пасивни.
От известно време ми хрумна да си пиша с китайки.
За моя приятна изненада се оказаха много готини, интелигентни и класни жени.
Дори размених Whats App с 10ина и подържам частичен контакт.
Съжалявам само, че са толкова далеч, иначе бих предложил среща на някоя от тях.