Не ме задоволява. Да го зарежа ли?
Имам приятел от 1 година. Разбираме се прекрасно, не се караме. В началото при мен си я имаше тръпката. Сексът беше перфектен. Но в последните 2-3 месеца чувствам, че връзката е ужасно скучна, монотонна. Разбираме се толкова добре, че чак ми писва и ме дразни. Става ми безразлично. Вече сексът не върви.... постоянно съм незадоволена, нервна. Започваме да се целуваме, натискаме и е надървен на 100%, но когато дойде време за секса веднага му спада и не можем да го вдигнем. Настроението му се скапва, аз оставам възбудена, незадоволена, лежаща гола на леглото.... и направо се побърквам. Започвам да си мисля за други, за изневяра и направо не знам. Посъветвайте ме какво да правя.

Коментари

2.   Дръж се с хората така както искаш те да се отнасят с тебе

3.   Ако ти е писнало, просто го зарежи. Не губи времето и на двамата.

4.   Ей, и при нас го има този проблем от няколко месеца. Страхотен секс правихме преди, а сега възбуда за двамата и хоп греда. На него му спада или започваме и омеква. Не мисля за изневяра.

5.   Ами спада му, защото започва да мисли дали те задоволява и усеща, че не е така. Това го притеснява и ерекцията си заминава. Мъжете не сме машини за съжаление. Говори с приятеля си! Не го зарязвай за подобно нещо.

6.   Милата, аз имам същия проблем. Имам приятел от 1 година, обичам го, но просто не ме задоволява. Постоянно мисля за изневери или да го зарежа, но ме спира това че ще го нараня ужасно много, той е прекрасен човек, пък и на мен ми пука за него. Имам чувството че ще направя грешка като го зарежа и ще съжалявам. Не знам какво да направя.
Но ти ако не го обичаш и усещаш че връзката ви се е изчерпала по добре го зарежи.

7.   Зарежи го. Сега, веднага, в следващите дни. Не отлагай оргазмите.

8.   от авторката до номер 6: Чувствам се по абсолютно същия начин и просто не знам какво да правя

9.   "7. Зарежи го. Сега, веднага, в следващите дни. Не отлагай оргазмите. "

Партньорът ти да те зареже, първият път в който му откажеш. Да не си отлага оргазмите!

10.   Как обичате някого, след като се замисляте за изневяра?

12.   Мисля, че разковничето е тук: „чувствам, че връзката е ужасно скучна, монотонна. Разбираме се толкова добре, че чак ми писва и ме дразни“. Ти не му казваш това с думи, но съм убеден, че го изразяваш с езика на тялото си, той го усеща несъзнавано, притеснява се и това естествено се отразява на възбудата му. След преминаването на първоначалната тръпка е съвсем нормално в отношенията да се появи известно привикване. Защо просто не седнете и не си поговорите откровено? Обясни му как се чувстваш, предразположи го да ти разкрие и неговата гледна точка и го изслушай, без да го нападаш. Здравословното общуване в една връзка винаги помага. Успех и не се впрягай много-много (-;

13.   Разнообрази я, тази връзка, има много варианти - инициирай излизания - изложби, кино, концерти, театър... , прави изненади - сготви суши, облечи се секси, купи камъчета за масаж... , намери какво да споделяш всеки ден - какво ти е направило впечатление през деня, какво си прочела, гледала, научила, какво те е изненадало. Купи книга, която да четете на смени, запали ароматна пръчица, свещички, сложи един божур във ваза, боядисай някоя крушка в червено, разкажи му виц, направи му масаж и фелацио, не искай да те удовлетвори на момента, обикновено става хубаво на третия-четвъртия път, когато са несигурни в своя потенциал. И ви желая щастие!

14.   Говорете си, бе, хора! В една връзка трябва да има доверие. Ако имате поне някаква мъничка ИСКРЕНА обич, ако искрено харесвате дадения човек, то първо с него трябва да говорите. Иначе ако няма искрени чувства, няма какво да правите заедно.

15.   От авторката: Говорили сме за това. Казах му, че според мен връзката е скучна, монотонна, обясних му. Той каза "просто последната една година прекарана с теб ми е най-хубавата, щастлив съм с теб. Не ми е скучно"

16.   Виждаш ли на човека не му е скучно, то на човек угода няма, ако имаш някоя напрегната връзка ще търсим спокойствие, ако е спокойна ще търсим адреналин. Може ли да ми кажеш какво трябва да прави един мъж, за да не е скучна връзката? Да те ревнува повече? Повече разходки? А може би да се заглежда по други, за да предизвика интереса ти...? Интересно ми е.

18.   Да бъдеш с някого от съжаление е най-голямото наказание в една връзка. По думите ти си вадя заключение, че ти не го обичаш. В началото просто е имало тръпка, харесване, но с времето ти е омръзнал. При истинската любов няма омръзване-има хора, които се обичат като от първия ден и след 30 години. Явно той те обича и за това за него връзката ви не е скучна и монотонна. Проблема ви надали е само в секса, ти самата се чувстваш като в окови в подобни отношения. Хем залъгваш него, хем тормозиш себе си. Най-добре не му губи времето и го зарежи. Да, щом те обича ще страда много, но поне няма да живее в заблуда и когато нещата станат още по-сериозни да го нараниш повече.

19.   Ако добре потентен, ще е грубиян; ако е потентен и ласкав, ще си пада и по други жени; ако пък и по жени не си пада, тогава взаимното привличане куца; ако пък всичко е наред, то е, оказва се, до време - от няколко месеца до няколко години; ако пък нещата вървят - глупав е и не усеща дълбоките трепети на женската душа; ако другото е наред - скандали и дрязги, или пък не искал деца... и т. н. и т. н. Винаги нещо ще куца във връзката - въпросът е, доколко можем да го приемем. Раздялата е нещо травматично - не казвам, че няма да попаднете на някой по-подходящ сексуално, но Ви уверявам, че и на него много неща ще му куцат, и те с времето ще стават все по-значими за Вас... пък и тези връзки не можеш да ги изтриеш от душата си като с вълшебна гумичка. Тъй че - преценявайте. Дайте си още една година, преди да отсечете. Това, според мен, е най-мъдрото.

Пожелавам Ви нещата да се оправят.

Агапе.

21.   Щом сте способна да кажете такова нещо като "Да го зарежа ли? ", това издава, че не го обичате. Обичащият човек никога не би използвал такива думи; той би казал нещо от рода на "Какво да правя? ". Вашите думи, обаче, издават предварителна нагласа. Простете - може би е прекалено смело това, което казвам.

Агапе.

24.   18 по-голяма глупост не бях чела. Много филми гледаш. Обичали се след 30 години като през първия ден. Само след няколко години остава единствено приятелството и уважението. Обичаш от загриженост, но страст и любов почти няма. Заради такива като теб се случват развод след развот.
Ж 43

25.   Номер 18. право в десятката. Такива отношения са обречени. Само взаимното привличане и химията са фактор за щастие. Да имаш изгода и ли да го съжаляваш?