Днешните тийнейджъри
Здравейте моля за прием на поста защото съм отчаяна
Да добре имам доста изпъкнало чело но защо младежите в днешно време трябва да са груби и да гледат само по външния ти вид вместо да те харесват заради добрия характер, днес по физическо трябваше да тичаме във салона  около 10 метра но аз не исках защо имам бретон и веднага щеше да се дигне и всички да ми се смеят, заради този гаден дефект не мога да правя нещата който ме правят щастлива, и да се забавлявам но аз не съм виновна според мен имам някакво доста рядко заболяване и заради това челото ми да е толкова изпъкнало защото никой от семейството ми няма този дефект
И сега този по фвс сигурно ще ме остави на поправителен защото не съм искала да тичам
Моля ви от сърце кажете ми какво да правя, писна ми се аз да съм различна а другите красиви, аз да се крия,
Страшно много ми се реве обаче трябва да съм силна заради майка ми защото само тя ми остана
Как, как да и споделя как се чувствам без да ме помисли за луда как да и кажа че ме е срам от това чело
Умолявам ви приемете ми поста и ми дайте съвет много съм объркана и тъжна

Коментари

1.   Сузанита, ти ли си?

2.   Миличка, всички тийнейджъри са такива и това никога няма да се промени. На мен също ми се подиграваха в училище защото имах повече килограми. Знаех какво говореха зад гърба ми, смееха ми се, наричаха ме с имена. Пораснахме малко, понаучихме някои неща за живота, доколкото възрастта ни позволяваше и тези неща започнаха да отшумяват. Винаги съм имала излишни килограмии съм се притеснявала от тялото си и винаги съм се чудила какво да облека за да поскрия каквото мога. След време намерих щовек, който ме хареса заради самата мен и заобича тялото ми, макар аз все още да го мразя. Искам да кажа само да не бъдеш подвластна на грубите коментари, защото това те смачква като човек както смачква и психиката ти. Бъди себе си и прави нещата, които те правят щастлива. Някой ден ще порастнат и ще разберат. До тогава бъди себе си и се гордей с това, което си.

3.   Подиграват ти се, защото знаят, че ти пука. Игнорирай ги и ще спрат.

4.   На нашето физическо господинът дава на момчетата да правят каквото си искат, а на нас, момичетата, 12 обиколки и после 60 коремни преси! Само споделих, авторке. Съжалявам много, но единственият ми съвет е да си сложиш диадема и да тичаш... Защото теб ще те дават на поправително, но от моя клас само аз и още едно момиче си правим упражненията. Другите нищо не правят и господинът - нито грам внимание! Успех!
One girl

6.   Престани да слушаш хорското мнение! Знаеш ли, колкото повече ти се харесваш със всичките си хубости и кусури, толкова няма да ти пука силю и пулю кво говорят и така няма да се тормозиш. И никой не е перфектен. Само се вгледай и ще намериш поне по един кусур на всеки. Пълна жена - хахаха дебелана, руса жена - куха лейка, слабо момче - гей, слабо момиче - анорексичка, мускулеста жена - прилича на мъж, мускулест мъж - комплексар. Други имат криви носове, зъби, мургава кожа, бледа кожа... Аз също си имам кусури, но какво от това? Не ми се вярва челото ти да е толкова зле. Приеми се такава каквато си, имай самочувствие и да не ти пука какво говорят другите.