Необяснимо
Случи ми се нещо странно и необяснимо. Преди може би вече две години виждам в града, в който живея и който не е много голям, мъж, само го виждам и не знам защо го запомних. След това съм го засичала много пъти, мисля че и той ме е запомнил, само се гледаме, нито се познаваме, нищо. Но се чувствам привлечена, неясно как. Мисля за този човек. Не си търся мъж, не е това. Просто мислиш често за някой, който само си виждал. По погледа му мисля, че и при него е нещо подобно като усещане. И е важно да отбележа, че не съм момиче, а жена, в разцвета си, разбирайте 37г.
Случвало ли ви се е?

Коментари

1.   Мен преди около 2-3 години една жена така ме изгледа, все едно гледаше господ!!! Това се случи в родния ми град, в който си бях за няколко дни! Аз не можях да я видя добре, тъй като тя ме изгледа от преминаващ автомобил и докато и видя добре лицето просто автомобилът подмина. После ми беше интересно коя ли е била, като си спомних за една стара несподелена любов, но най-вероятно не е била тя? !

2.   Ххах, ти направо описа моята история, само дето аз съм от страната на мъжа:). На 35 съм и също живея в не много голям град. Води се областен, но за мен е по-скоро малък, отколкото голям. Преди май малко повече от 2 години съвсем случайно вниманието ми беше привлечено от жена някъде около моите години. Бях я виждал и преди това, без изобщо да се замислям за нея. Принципно си падам по жени, които показват някакво отношение към мен, било то и с най-дребен жест. В случая стоях пред един магазин, чакайки колега и тази жена дойде до мен, говорейки по телефона. Най-вероятно е било съвсем несъзнателно, но от тогава ми влезе в акъла и реших да разбера повече за нея. Ставаше така, че се виждахме почти всеки ден, но само толкова. Засичали сме си погледите, но дали е гледала мен или просто съм си въобразявал, нямам идея. Та, както казах реших да разбера повече за нея и отначало се въртях нарочно в края на работния ден в района, където се засичахме с надеждата да разбера къде работи или живее, но все не ми се удаваше да я видя. Веднъж я бях засякъл на едно кафе и реших дискретно да я проследя, но я изгубих и пак нищо не стана. Накрая, съвсем случайно се оказа, че е позната на мои познати и за мое съжаление е омъжена. Не знам на колко години е точно, но мъжът й е на 37:) и доколкото знам нямат деца. От доста време вече почти не я виждам, но и принципно не мисля нищо да правя, защото не искам да развалям семейства, нито пък съм някакъв натрапник, който обича да досажда. Е, все още изтръпвам в редките случаи, в които я видя, но искрено й пожелавам да бъде много дълги години щастлива с мъжа си и да се радват на много деца. Твърде е вероятно тя изобщо да не ме е отразила, както аз не я отразявах в началото и за мен си беше просто част от тълпата. Авторке, ако си свободна и човекът те привлича, няма лошо да го проучиш. Ако обаче, единият или двамата имате семейства, за мен няма смисъл.

3.   Понякога се случва. Просто ей така, от нищото. Хваща те. Промъква се. Завърта главата ти. Насочва очите ти. Не те пита. Просто идва.
Аз бих го хванала :)

4.   Твоята история много ми напомня за моята. Аз съм мъж от не много голям областен град и също се случва, виждам я когато сам с колата, също и в магазина като пазарувам. Питам се, а дали това не си ти!? Ако отбележиш някой подробности ще бъда сигорен дали това сме ние. в

5.   Аз съм авторката. Не търся този човек, просто ми беше интересно дали се е случвало и на други.
Номер 4, не съм аз твоя човек, засичала съм въпросния мъж из централната част на града, не в заведения или магазини.

6.   Хаха, ама само как напълнихте последния коментар на авторката с минуси, като ви каза че не търси този човек :DD