Била съм го дразнела с тъпотата си?!
Добър вечер,
Пиша тук, защото имам нужда от съвет. Аз (20г. ) и приятелят ми (22г. ) сме заедно от 3 години. Аз съм студентка, а той е складов работник. Като цяло той е много ревнив и неведнъж се е случвало да ме тормози, но някак съм го преживявала. Проблемът е там, че той започна да се държи странно, което доведе до разговор между нас. Според него аз съм виновна за неговото държание, което съм била провокирала с тъпотата си. След като чух това, бях направо шокирана. Категоричен е, че не иска раздяла. Просто съм изключително объркана и не знам как да постъпя. Бих се радвала на всякакви съвети.

П. С. Никога до сега не ме е наричал тъпа. Неведнъж ми е казвал, че съм умна и интелигентна. Просто не мога да си обясня как го измисли това.

Коментари

1.   А ти защо искаш връзка със складов работник?

2.   Защо момичетата продължават да се унижават с такива партньори, за мен ще остане пълна загадка... Все ми се иска някак да ви оправдая, но не се получава.

Въпросният индивид не те уважава. Напусни го, ако обичаш поне малко себе си. Или по-добре първо създай деца и после превърни живота им в кошмар, като ги принудиш да живеят във враждебна домашна среда... Отвори раздела "Семейство" и чети - там са децата на такива безотговорни и слабохарактерни хора, създали семейства.

Пък и в крайна сметка не искаш ли да си щастлива? Не искаш ли да те обичат безрезервно и да живееш спокойно и мирно? ... Дано да ти дойде акъла, наистина. Успех ти желая и давай смело в живота, защото слабаците отпадат.

Момиче на 23

3.   "Аз съм студентка, а той е складов работник"
Така ако разсъждаваш, нещата няма как да бъдат добре.

4.   Сигурно е защото си тъпа и той се дразни от това.

5.   Можете да очаквате развитие на поведението му в тази посока. Освен това, ако Вие сте студентка, занапред ще се задълбочава и интелектуалната разлика, което ще предизвикват у него ревност и стремеж да Ви потиска още повече.

Агапе.

6.   ми като е такъв Айнщайн, да си намери по-умна, дето да е на неговото ниво! аман от комплексари!
и да, разликата между вас ще се задълбочава в бъдеще, което ще увеличи раздразнението и лошото му отношение

7.   Най - вероятно баща му винаги е обвинявал майка му за всеки свой неуспех. Той е попил този модел, който явно е бил работещ за баща му.
От теб зависи дали ще останеш с това комплексарче и действително ще започнеш да отговаряш на дефиницията за 'тъпа' или ще го оставиш да се опита да си намери някоя друга будала да му търпи тъпите излиянията.

8.   Или го мисли, или е комплексиран от нивото ти и си избива комплексите на теб, като те мачка. И в двата случая решението е раздяла. Намери си човек, който е уверен в самия себе си и те уважава.
Ж30

9.   С номер 1 категорично не съм съгласна - не може да слагаме хората под общ знаменател!!!
Ж30

10.   Ами да ти кажа честно, малко си тъпа, защото си губиш времето със складов работник, а имаш много по-голям потенциал. Какво точно учиш? Не можеш ли да си откриеш някой на твоето ниво? Особено като си в университет... Или там няма някой достатъчно неуважителен? Ти вместо да потърсиш някой нормален който да те цени, решаваш да си губиш времето с високообразован складов работник, който очевидно не те уважава.

11.   След Номер 1 и Номер 10 новата провокация вече е ясна.
Ж30

12.   Дайте да бъдем откровени. На 22 г. мъж, вместо да учи или вече да се е изучил, той е складов работник. Нищо против складовите работници, но в НИКАКЪВ случай не можем да наречем тази прослойка интелигентни, възпитани хора или хора с бъдеще. Ти си студентка, т. е. висшист ще си скоро. Вие вече сте от 2 различни свята, ти свикваш с наистина интелигентни хора около себе си, връщаш се вкъщи и резкия контраст е налице със склададжията некъдърник! ТАКЪВ Е, ДА!!! Некъдърник! Не може мъж на 22 г. да не става за НИЩО друго освен да мести кашони! Той НЕ Е от твоето ниво и ти трябва да се отървеш от него, обижда те, защто усеща превъзходството ти и е унизен. По-добре няма да стане, разбираш ли? Ако искаш да си на нивото на складов работник - добре, продължавай, ще получаваш отношение като от складов работник. Но каквото и да ти казвам на мене ми е пределно ясно, че вие нямате никакво бъдеще и сте приключили отвсякъде, днес, утре, след година - нямате бъдеще заедно. Въпроса е дали ще свърши без болка, с малко болка или с много болка.... складов работник? ПХАХАХАХА

13.   Днес докато пазарувах чух разговора между общ работник и приятелката му, той я заплашваше, че ще остави работата си ще дойде и ще се случи нещо. Има много такива комплексари. Нискоинтелигентни мъже в кавички, от които трябва да бягаш. Тези мъже не могат да създадат здраво семейство. Днес те нарича тъпа, утрр ще те заплашва със шамари. Накрая ще те удари, после ще стане ежедневие. Ще ти съсипе психиката, мисли добре, пази си нервите деца се гледат психически здрави родители.

14.   Какви общи интереси имате? Ама не "обичаме се", наистина общи интереси. И двамата харесвате Кант? Увличате се по скално катерене? Всяка седмица посещавате театрална постановка? Играете тенис по двойки? Ако общите ви интереси се свеждат до това, че се чукате, наслаждавайте се, докато ви е кеф и после кой-откъде е.

Връзката ви изглежда да е неравностойна.

Дядо Торбалан

15.   Аз съм номер 3, абе вие сериозно ли? Тя била студентка а той складов работник и заради това не били подходящи? Да не съм се объркал нещо и да живеем в древна Индия по време на кастовата система? Сюжета на образеца на романтичната любов на Ромео и Жулиета нали се развива именно в среда която е силно против връзката им, враждуващи семейства и т. н. което е много по-тежко от някакви си хартийки за дипломи. Явно вие не искате и не търсите любов а някакви уредени и спогодени отношения на база материални облаги. Странното е, че после много се оплаквате как нямало любов, как секса куцал, как бихте заменили всичко за истинска любов, как съжалявате за избора си в миналото и т. н.

16.   E не виждаш ли каква е причината. Явно нямаш опит. Той е комплексиран, защото си по-интелигентна от него. Не си пасвате, не ти е на нивото.

17.   До 9

Не сме едно време, когато човек е забивал а Ед и ниво, без възможност за развитие. Ако си складове работник на 22 бива, сам на 30 вече трябва, да си бялата якичка, поршенце, часовниче и прочие...

18.   Като човек, който е работил като шофьовр, ще ти кажа, че в общи линии складов работник и шофьор не е най-удачния избор за партньор в живота. Разбира се, винаги има изключения, някои от тях може да поемат линията на своето личностно самоизрастване ( като мен ), но те са единици. Този младеж е тръгнал в регресивна посока и ще дърпа както връзката назад, така и твоето израстване. Думи от сорта на - много си тъпа, неуважение и тн, ще бъдат нещо съвсем нормално и рутинно. Работил съм в такава среда и имам съвсем реални наблюдения за нивото на хората, които се подвизават в нея.
Ако желаете да прогресирате - търсете подобни партньори!

19.   Като цяло съм съгласен с тезите, обаче струва ми се леееекинко завишавате съдържанието на думичката "висшист", .. или беше "вишист", абе все тя.. ;) Апропо завършекът - тип смях на коментар 12 "ПХАХАХА" ме възбужда. Силно и то.