Мисля, че сексът с мен не му хареса
Жена съм, на 29 години. Наскоро правих секс с чужденец. Нямам планове за сериозна връзка, още повече, че си заминава след месец, но го харесвам много. Той е много сексуален и се възбужда за секунди. До сега не ми се беше случвало да съм с мъж, на който да му е толкова твърд. Иначе е с нормален размер. Пробвахме мисионерската, но ме заболя. Казах му, че ме боли, за да бъде по-внимателен. По принцип обичам малко по нежен секс, даже най-много ми харесва бавният. Пробвахме и любимата му поза - кучешката. Тогава обаче така ми го наби, че извиках. Помолих го да е по-вниматлен, но той спря. След това правихме настрани, беше по-бавен и внимателен и ми хареса. След като свърши, вторият път му правих свирка, но реши да свърши от нея и не пробва отново секс. След 10на минути се възбуди отново, но нямаше пълна ерекция. Аз му казах Явно си изморен, почини си. Възбуди се за трети път и пак свърши без секс. Попитах го защо и каза, уморен съм за секс. То вече беше и 2 часа. След първия ни опит за секс обаче не ми отговаря. Той и преди не беше много лесно достъпен. Често не е в България, много не си вдига тела. Сега обаче от няколко дни не е отговарял. Веднъж ми вдигна, каза в понеделник се връщам, ще ти пиша, вторник пак заминавам и не ми писа. Мисля се, че сексът с мен не му е харесал. Написах му го и му предложих да пробваме пак, като вече съм готова да поизтърпя малко повече и да не настоявам за много нежен секс. Още не ми е отговорил. Вероятността да ме бройка, не ме притеснявав, защото както казах, и аз не търся нищо сериозно с него. Иначе е ясно, че е бройкаджия. Даже веднъж каза, че има екселска таблица с жените, с които е спал. Разведен е след 6 години брак. Чудя се дали нетрябваше да не показвам толкова претенции в леглото и да поизтърпя малко, въпреки, че ме заболя. Може сексът с мен наистина да не му е харесал.

Коментари

1.   Т. е. на теб не ти е харесало, на него не му е харесало. Но поради това, че е чужденец с... богат опит, си се засегнала, че не си била оценена в леглото ли? Според мен, вземи върви на психолог. Като работиш с чужденци, трябва да можеш да си го позволиш...

2.   Да търпиш? Защо? Просто намери някой, с когото сексът ти харесва!

3.   Е толкова ли си отчаяна, че да го молиш тоя? И да ти лепне нещо? Ти не си добре. И после българките били евтини курви. Ами ти си представителна извадка.

4.   Или просто не си пасвате в леглото и трябва да си намериш друг.

5.   Идеята за спане с чужденци не ми харесва меко казано, но понеже питаш - да, не му е харесало. Отказа и капризниченето ти, спирането и "инструктирането" ти пресичат либидото на един мъж и дори да има желание, той вече не може да се възбуди. Очевидно е, че не знаеш как да се държиш с един мъж.

7.   Изтървала си го. Като хванете чужденец... се раздавайте и търпете бе. Сигурно е богат, щеше и айфон и кола да ти вземе. Аз бих му дала и отзад... да ме вземе. Сега ще трябва с българи да се занимаваш....

8.   искам да имам такова устройство като в "Мъже в черно", за да се префлашвам след такива истории.

не бе споко, не че не му е харесал секса, а просто си була за веднъж - лека.

9.   Аз като българин не бих те бройнал пак, камо ли ако бях чужденец с екселска таблица. :D Мисля, че ти трябват 1-2 висши /нищо, че сигурно си изкарала някакво/, пък дано след тях да поумнееш малко. Изречението ти " дали нетрябваше да не показвам толкова претенции" може да си го направиш на мото :D Ако се затрудняваш защо - все някой ще ти обясни :)

10.   На мнението на 8 съм. А не знам защо 7 има 2 единички преди мен. Аз слагам петичка. Иронията в този коментар е просто очеизвадна. :)
ж

11.   Просто авторката е засегната от факта, че мъж не е харесал секса с нея, а не дотолкова, че е чужденец.
Не сте си паснали, това не означава, че не си добра в това, което правиш или, че на мъжете не им е хубаво с теб.
Сама казваш, че търсиш само секс, а той е за наслада. Във връзките правиш компромиси.
Не бъркай едното с другото, и не си втълпявай небивалици.

12.   На 29 години си, а се държиш като на 15. На тази възраст вече трябва да имаш самочувствие и да знаеш, че на никой не си длъжна. Щом секса не струва, той не струва и за двамата! Защо му звъниш? Трябваше да го изиграеш, че не си доволна, че не се е постарал за теб и той да те търси, за реабелитира егото си. Няма да те потърси и не заради секса, а защото такъв тип мъже правят всичко за жени, които умеят да изискват и да ги поставят на мястото им. С деликатност няма да си жената до такъв мъж. Те се възбуждат от себеподобни, арогантни, себични, изискващи и самоуверени жени. Ако беше казала в прав текст, че ти не си там, да го гледаш как той свършва, а очакваш да бъдеш задоволена, не само щеше да го накараш да се постарае за теб, но щеше и да се обади отново.

13.   Пишеш, но знаеш отговора. Било е за една вечер, той не е заинтересован и ти също не си, но си отчаяна.
Не ти харесва, че сте спали и не те е потърсил.

14.   Авторке, ти не си човек, а изтривалка, мекотело, безгръбначно. Добра прислужница ще излезе от теб. Като не им харесва секса, поне сготви нещо и пусни пералнята. Това го казвам с ирония и на майтап... щото нали знаеш, добре че е майтапа да си кажем истината.

15.   Номер 12, това което описваш е психопатско поведение насочено към друг психопат. Нали не смяташ, че от такъв сценарий ще излезе нещо хубаво? Игри, претенции, скандалчета, реабилитиране на егото? Що за отношения са това, това ли е начина да си прекарваш времето? Абсурдно!

16.   Като жена ти казвам - щом те боли, не го правиш. Чувала ли си за раничка, може и рак да стане. Как може за един секс с някакъв да рискуваш здравето си и да си мислиш, че трябвало да продължиш? Да правиш кефа на някой, за когото си... да не казвам каква, но си е спестил пари за проститутка с тебе. Извинявай, че го казвам, но ти се ядосах, живея отдавна в чужбина и познавам мисленето на тукашните мъже. За ерекцията и сексуалността си права, но не го търси повече. Секса е да носи удоволствие, а не болка. Той не иска връзка и каквото и да правиш няма да иска, само ще се влюбиш. Спри да правиш секс за един път и си търси връзка, не си такъв тип. Дано поне сте ползвали презерватив... срамувам се, че съм българка понякога

17.   Номер 12 съм.
Покрай работата ми познавам много такива мъже. Аз съм им бизнеспартньор. Виждам жените до тях, кои се задържат и кои не. Типа жена, който описах се котира безпогрешно при такива мъже. Виждала съм как ги въртят на малкият си пръст и направо не можеш да познаеш човека отсреща. Говорила съм си с тях и това, което написах е съкратен вариант на това, което са ми разказвали.

18.   Номер 12, разкажи повече за тези мъже, как ги въртят, има ли за тях значение какво работи жената и социалния й статус?

20.   Знаеш ли, авторке, аз какво прочетох в твоите редове? Слушай сега собствената си история през моите възприятия. "Тоя е голяма работа - цял чужденец! Е, няма да ме вземе за жена, обаче пък може, ако му хареса да ме чука, да ми подхвърли някое и друго подаръче. Какво като ще ми се лигави с тялото? Те и други го правят, а той, човекът, в екселска таблица си ги нанася, понеже е модерен и най-вече - чужденец. Обаче стана гаф! Сексът не му хареса, о, ужас! И аз, патката му с патка, що си не мълчах, а казах, че ме боли! Ако бях изтърпяла още малко, после можеше да ме шият в болницата, ама пък щях да гушна айфона! Глупачка излязох! Как ли не му се молих после, какво ли не му обещавах - че ще си трая, ако пак ме боли, че каквото иска, това ще прави с мен, че ще му въртя свирки, докато ми се откачи ченето, че още отсега съм гола в леглото и само да благоволи да звънне и почвам... Но той, понеже е важен и е чужденец, явно си има високи критерии и сега няма даже да ме нанесе в таблицата. О, мъка! Форуме, кажи, бре, къде сгреших нещастната аз? ! Поправимо ли е? Как да го накарам онзи богоизбран мъж пак да ми пъхне високопоставената си пишка? Вече си научих урока: ще стискам зъби и ще си повтарям: чужденец те чука, чужденец те чука, чужденец, чужденец... "
Авторке, ако беше ученичка, два шамара от баща ти те оправят. Но ти си жена на кажи-речи 30 години! Не ти ли е ясно, че ако един мъж не ти се обади още на следващата сутрин след "великата нощ", просто за да ти каже "Добро утро", пък ако ще да е и министър-председател и в момента да лети за Китай, то.... просто не те харесва достатъчно. В момента можеш да направиш едно-единствено нещо, за да излезещ с що-годе запазено достойнство от цялата излагация: спри да звъниш на човека!