Чувствам се ужасно зле
Не знам как да започна, затова ще карам направо -влюбена съм в един човек и не спирам да мисля за него. Нещата според не са споделени, просто съм била поредната му бройка. Не ми обръща никакво внимание, не ме търси понякога дори целенасочено се прави, че не ме вижда или изобщо не ме поздравява. Имам сякаш топка в стомаха и буца в гърлото, нямам желание за нищо, нищо друго не ме интересува... Не знам дали той е наясно какво ми причинява и дали въобще му пука, но не знам какво да правя и как да намеря изход. И за да съм още по-ясна колко е зле положението ситуацията е такава от повече от 10 месеца. Не мога да погледна друг мъж, намерих си хоби, излизах - нищо, абсолютното нищо не ми помогна да спра да мисля за него.
Историята е банална - той е играч, аз обаче излязох глупачка... Пълна глупачка защото го обичах, и все още го пбища въпреки, че хиляди пъти ме предаде, въпреки всичките му недостатъци. Винаги съм си мислела, че човек трябва да вярва на чувствата си и бях вътрешно убедена, че той има чувства към мен, но явно съм сбъркала жестоко. Не може да има любов, когато не желаеш да потърсиш някого толкова време просто за да го питаш как е. Не може да го лъжеш, че искаш да го видиш и след това все едно не си го казвал. Не може да нараняваш някого, просто за да начешеш собственото си болно его!
Искам да ви питам мъже - защо се стараете да предизвикате чувства в една жена и после да я изоставите и нараните.
Бъдете честни в самото начало и кажете, че искате просто да се позабавлявате мисля, че така би било редно и накрая няма да има разбити сърца...

Коментари

51-53 от 53

55.   Авторката, пишеш, че никога не би обърнала внимание на играч... толкова наивно нещо отдавна не бях чел. Че той играчът нали няма да е играч, ако го показва още отначало.... малеее...

56.   Аз на моя любим като му казах колко страдам за него, знаеш ли какво получих? Учтиво отрязване. Не искал да е лош с мен... Уж. Гледа си удобството. Аз си изплаках очите. Защото съм глупава, естествено.

Alpha, ж. 29 г.

57.   Обади му се

51-53 от 53