Как един българин да си хване чужденка?
Живея в чужбина, но щом кажа в Тиндър че съм от България и не става нищо. А като кажа че съм от западна страна става чата. Всички жени искат или западняк, или от своя народ. А ние българите каква жена може да си намерим ако не искаме българка. Не го правя заради пари, а защото искам децата ми да са между две култури и да знаят два езика като родни.

Коментари

1.   Аз в чужбина много лесно съм намирал общ език с арабки и кюрдки. Те не понасят западняци и източно европейци като нас са им много по-близки. Като цяло западняците печелят точки в контактите им със западнячки и с жени от продажнически нации - такива като нашите или азиатките. Дръпнатите са големи продажнички съпоставими с българки, рускини. Но такива честолюбиви като арабки/кюрдки, с достойнство, те моментално отхвърлят западняците. Впрочем са доста красиви жени, но там имаш повече шанс.

2.   Ами не казвай, че си българин ?? Западняците имат негативно мнение за българи и румънци, главно защото ни мислят, че сме (като) цигани. Има някои се и изненадват като им кажеш, че румънците са бели.

3.   Пробвай с украинки, рускини, полячки, беларуски.

4.   Даже българките в чужбина не искат българи, забрави за западнячки. БГ мачовския манталитет е изключително отблъскващ за жените там.

5.   Пич... спри да мислиш по този начин. Жените в Западна Европа са същите като в България. Искат да усещат влага между краката, а не да ти гледат паспорта. Искали били западни мъже... я им покажи някой очилат, срамежлив и прегърбен, с треперещ глас, да видим дали ще го харесат? Проблемът е само и единствено в теб. Ако си готин и уверен мъж, ще те харесват навсякъде. Бъди отворен, активен, смел, агресивен дори. И не се оправдавай с произхода си, има жени които от негри раждат деца, а ти си бял и пак се оправдаваш. Смешно е.
Източник: не съм живял на Запад, но доста познати заминаха. Тези които имаха приятелки в България, си хванаха и там, а смотаняците си бяха самотни и тук, и в чужбина.

6.   Не знам къде живееш, ама на мен в Англия и Полша яко ми връзваха на българин. Явно някъде другаде е проблемът. Освен това да си търсиш сериозна връзка по "Тиндър" е уникална греда.

7.   В сайтове като Тиндър е важно да имаш хващащи окото снимки и вече от там се получат нещата... Иначе как да си хванеш чужденка? По-добре се запиши на някакви курсове, инициативи, мероприятия, където да се запознаваш с хора на живо. Прави приятелства, излизай и нещата ще се получат от само себе си.

8.   6 Англиа и Полша са по-отворени, чехите и словаците не струват.

9.   Много интересна тема, за 10 години в чужбина съм виждала само 2 българина със западнячка, единият се разведе след 7-8 години брак и две деца. И мъже като чуят българка и те бягат, не се притеснявай. Има и сериозни в тиндър, не си попаднал. Запиши се в някой клуб или платен сайт за запознанства

10.   За да си хванеш българка, трябва да си един от двата типа. Някакъв весел и мирен добродушко, или другата крайност финансово обезпечен. Познавам сериознию момчета, но никой от тях не е сполучил тук. Жените се страхуват от сериозни и силни характери.

11.   Познавам няколко български момчета, щастливо обвързани с чужденки. Симпатични, поддържани и джентълмени. Щедри и загрижени. Стабилни и успели. С невероятно чувство за хумор и разбира се говорят отлично езика.
Ако притежаваш тези качества няма да имаш проблем
Не търси онлайн!!!

12.   Е, то сякаш е много лесно да размахаш магическата пръчка и някоя да ти предложи брак, ако щеш и българка.

14.   Тиндър е най-дебилното място за търсене на нещо различно от бърз секс, но за да го получиш тярбва да си топ мъж или жена над средното, а нека не се лъжем - повечето мъже не сме "топ". За мен Тиндър абсолютно не струва и не трябва да ти е критерий за това какво харесват в чужбина.

15.   Здравей, авторе. Аз съм жена и макар и да нямам същите проблеми като теб, хората си мислят, че го правя за пари. А аз искам същото като теб (деца от различни култури и различни раси). Но вече съм свикнала и макар да не обръщам внимание, когато се замисля винаги ме е яд на глупавите хора.

16.   Бил съм с французойка (хубава и ухажвана от други) 1 година. Живяхме даже в Люлин. Говориш пълни глупости. Поработи малко върху комплексите си!

17.   И мен една англичанка ми се усмихваше и като разбра, че съм българин не ме погледна повече, англо-саксонски боклук!

18.   http://spodeli.net/4/story-108881.html

19.   Авторе, никога не съм срещала такова отношение, каквото ти претендираш, че има срещу теб. Това, че съм българка се е приема от мъжете напълно нормално. Продължавай да търсиш.