Излизам с мъжка проститутка
Момиче съм на 17. Имам приятел на 26.
Аз съм девствена, вече сме заедно 6 месеца и все още не сме правили секс, но сме се задоволявали с френска любов. Била съм интимна с френска любов с още две момчета, цялувала съм се и с други, но никой никога не ме е възбуждал така. Сякаш знаеше къде да ме пипне...
От малко градче съм, той е от същото градче. До скоро живееше в друг, по-голям град. Но се върна тук. Обяснява ми, че оставил работата си заради мен и се върнал в градчето, за да сме заедно. Твърди, че е влюбен. Когато се скараме и не искам да го видя, когато не вдигам телефоните и го блокирам от всякъде, започва да ме преследва - пресреща ме по пътя за училище и вкъщи, праща хора да ме викат от нас (защото нашите ще го убият). Пише разни поеми и писма. Имам проблеми със семейството си заради него. Не ми дават да се срещаме, майка има амбиции за мен. От добро семейство съм, уча в елитна гимназия, готвя се за кандидатстване. А в малкото градче се носят слухове, че крадял и е наркоман. Наркоман не е, не знам за кражбите. Но един ден просто разбрах, че е излизал с жени за пари в големия град, дори споделил, че нямам против. Че как да имам след като не знаех... Бясна съм, харесвам го и плача. Преследва ме, пресреща ме и ме прегръща. Минаха две седмици, не искам да го видя, нито да го чуя. Веднъж говорихме, каза, че не е спал с тези жени. Никога, само излизали някога преди, много, много отдавна. Какво е правил, какво е станало не знам, само ми каза, че не иска да го наказвам заради миналото му и най-накрая е намерил момичето на своя живот. Привързаността му към се превръща в мания, сложил е мои снимки навсякъде. Прави ми подаръци. Възбужда ме до полуда. Дали трябва да забравя или не, да простя ли, минало ли е или една голяма лъжа?

Коментари

1.   Първо трябва да си сигурна в човека отсреща. Внимателно обмисляй всяка стъпка. Ако толкова те обича ще намери сили да ти каже истината за миналото си. Само така то няма да стой между вас като сянка.

2.   Не си съсипвай бъдещето с тоя бунак. Един ден какво искаш да си спомняш, как някакъв пропаднал жиголо ти е отнел девствеността ли? Не излизай и не се срещай с този. Учи и се подготвяй за бъдещето си. Ще срещнеш добро момче в университета някога и ще забравиш за тоя. Крадец и жиголо, а кой знае, може и да се е дрогирал. Послушай родителите си. Сега си точно тия години, когато едно момиче прави най-големите и гллупавии грешки...
Прояви воля, сила и характер. Сама усещаш, че този тип не ти влияе добре. Това дето ти слага снимките навсякъде... Доста психопатско изглежда. Сподели с баща си, помоли го да те защити. Този може да е опасен дори.

3.   Не знам дали е бил жиголо, ама щом чак праща хора и тем подобни глупости, този ми прилича на някакъв маниак, което е много по-зле от жиголо. Дано успееш да се откачиш от него, че иначе ще береш ядове.

4.   номер3 е прав

Виж сега, на теб ти се прави секс, не си влюбена в този, въобразяваш си, защото докосванията му те възбуждат.

Престани да се занимаваш с него, струва ми се доста обсесивен тип, щом чак и хора праща да те търсят. Раздели се с него и започни да излизаш с момчета по - близки до твоята възраст - измежду тях също има сексуално активни, 'знащи къде да пипнат' колко и да не ти се вярва!

Изобщо избягвай да общуваш с такива някакви проблемни хора, независимо дали са мъже или жени, момчета или момичета.

5.   Мъж, който преследва така вманиачено не е в час и само този признак е достатъчен, за да го разкараш! Действай!
Ж30