Това нещо в леглото не се променя!
На 22 съм, той 2 години по - голям и сме в сериозна връзка трета година.
Знам, че не е най - важното, но в леглото той е мил понякога за 1мин целуване, а друг път направо ме слага да седна на него. Невинаги, но понякога имам малко нужда да се поотпусна. Почва да си играе с гърдите ми, но понякога толкова спонтанно ме хваща гъдел, а на моменти просто ми писва всеки път да са гърдите ми, понякога искам да е отдолу, или поне да ме целува по врата или гърба. И в такъв момент се дърпам, но той явно не разбира намека, че направо ми е гадно всеки път да са гърдите ми. Не са ми големи, той ми го е намеквал, после ми става видимо кофти и той казва, че ги харесва. Просто не са на плеймейтка, нормални са.. За толкова време от няколко пъти отбиване на номера да ме целува отдолу, вече съм се отказала от мисълта, че ще се случи. Изключвам вариантите нещо да ми има. А толкова съм му говорила, сигурно часове, просто защото му казвам всичко. Иначе, той може понякога да ми показва къде надолу да си насоча главата, към члена му.. Не ме е насилвал, но. И аз почти винаги отбивам номера, защото нямам желание, тъй като за толкова време той не се съобрази с мен, с желанията ми. Понякога не го отбивам.. За другите неща в живота ни е що - годе точен. Ама тези дреболии.. Почти винаги използваме поза ездачка, задна и лъжички, няма стандартната поза. Аз свършвам само яздейки, защото той, въпреки, че си е надарен, не може да ме накара, а съм сигурна, че не е в мен проблема за това. Съдя по предишни партньори, с никого не ми се случвало, а е имало и не чак толкова надарени като приятеля ми. Който един път ми зададе много просташки за мен въпрос, даже обиден.. Дали по - надарените мъже спяли с жени с по - големи гърди. Изобщо ме бих сравнявала така хората по тея тъпи критерии.
Още нещо има в леглото, което не ми харесва, казах му, но той пак го прави от време на време.
За разнообразието, пробвах с по - еротично бельо и се получи. Но пак се случва само когато Той желае.
Не знам защо като му казвам всичко, не вземе някакви мерки. Задоволен е, всеки път ги казва, но не мога да разбера тези неща защо не се променят. За протокола, с порнография не се занимаваме да гледаме. Също така, аз съм по - сексуална от него, също за протокола.
Ще се радвам на всички коментари, ако има и такива на специалисти също..

Коментари

1.   Смени си мъжа. Сексът ви е тотал щета, животът "що годе върви"...

2.   Имала съм същия проблем и аз също се опитах да говоря с приятеля си, но той сякаш не ме разбираше. Той просто не се старае да те накара да изпиташ удоволствие. Просто спри да правиш секс с него и когато той ти потърси обяснение му кажи, че щом не се старае достатъчно, то няма да го бъде. Много проблеми може да ти донесе това, че не се възбуждаш преди акта - вагинални гъбички и тн.

3.   Авторката.

Не се възбуждам понякога заради всичките причини, които изброих, но най - вече, защото в началото рядко ме предразполага.
Да спра да правя секс просто не мога... По - скоро аз да се почувствам наказана така.
Не искам да го сменям.. Интересно ми е защо не се старае и на мен да ми е хубаво.
От време на време, повдигам въпроса и е имало случаи, в които е казвал, че ще промени нещата, и наистина съм се чувствала добре в такива моменти, но това се е свеждало до само еднократния секс след разговора. Оралната му 'любов', когато се появява в такива моменти е отбиване на номер за 1мин, защото го било срам, не можел и още няколко оправдания. Питала съм го външния вид ли не му е по вкуса, не било това.