Всичко стана гадно.
Здравейте, причината да ви пиша е, че напоследък всичко ми се струва скапано. След като завърших приятелите ми се пръснаха по други градове, държави или просто нямат никакво време за излизане, а и аз също нямам чак толкова, защото ходя на работа. Останаха ми някои приятели, но те не са забавни и не искат да излизат на интересни места или просто не са забавни и не ми дават живеца който искам. А и тези които ме кефят са се променили с годините всеки гледа себе си и нямам някаква морална подкрепа от тях. :( Като цяло с годините всичко става по-зле, хората станаха по-злобни и заядливи, по телевизията няма нищо интересно, а дори интересните предавания се превърнаха в бози, сменям телефони през две години, защото месенджъра се обновява постоянно, дори и фейсбук стана боза, постоянно ти изкачат реклами, същото е синтернет като цяло, постоянно дразнещи реклами и неща. Преди нямаше такива малки дразнения и живота бе по-хубав, докато сега всичко е маркетинг и използване на хората. :(

Коментари

1.   Нарича се порастване.Всеки си хваща живота и си гради .Понякога по - трудно , понякога едва - едва.Ти искаш да е като в ученическите времена.Няма как .Порастване Нищо не стои на едно място.Което значи , че може да е по добре от тогава.За това не тъгувай а се наслади на младинуре си .ще срещнеш и други приятели и ще ти е весело и вдъхновяващо.Само гледай от спонени да не оропуснеш настоящето.

2.   Стегни се малко. Всеки минава през такива периоди. Това, което ми се вижда проблемно обаче е начинът, по който разбираш приятелтвото. Какво значи "не са ми забавни ш ни ми дават живеца, който искам"? ! Никой не ти е длъжен. А приятелснвото е не само цветя и рози. Искат се жертви понякога, иска се разбиране и търпение. Спри да бъдеш егоцентрик и се замисли за чувствата на другите.

3.   Това е света на възрастните
Не са ли те предупредили че детството е най-хубавият период в живота? !