Нямам желание за секс
Здравейте аз съм момиче на 20 години и имам следния проблем, нямам желание за секс. Досега съм имала 3 сериозни връзки и с трите момчета е било едно и също. Обичала съм ги, искала съм да прекарам всяка една секунда с тях но стане ли дума за секс, нямам никакво желание. Случвало се е да не правим секс в продължение на 2 месеца това не е нормално. По време на секс изпитвам удоволствие но и в същото време нямам търпение да свърши всичко това. Възможно ли е да съм фригидна

Коментари

1.   Историята е измислена според мен, защото няма как някой да изпитва удоволствие от нещо, но в същото време да няма търпение 'да свърши всичко това'.

2.   Абсолютно фригидна си, защото имаш много коплекси относно тялото си (осъзнати или неосъзнати). Казваш, че си имала 3 сериозни връзки, е как пък с нито един от момчетата не се получиха нещата. За да имаш желание за секс и най-вече за да изпиташ оргазъм трябва да изчистиш главата си от натрупаните комплекси причинени кой знае от какви твои мисли. По време на секс трябва да си мислиш колко много приятеля ти се възхищава на тялото ти и какво удоволствие изпитва докато правите секс. Това трябва да ти покаже, че ти не трябва да имаш никакви негативни мисли за тялото си. Отдай се на момента и мисли само колко прекрасно е, че се наслаждавате един на друг. Желанието за секс и удоволствието от секса няма да закъснеят.

4.   1, не съм авторката, но ти изобщо не си разбрал/а за какво става въпрос.

6.   Я не се шашкай. Все още си твърде неопитна (а и спиш главно с неопитни мъже). Не слушай другите какво се хвалят. Повечето лъжат. Ще си опознаеш тялото, ще го научиш. Ще срещнеш "Мъжа" с главно М. С който сексът ще те подлудява и ще го искаш. Той пък ще те зареже като му ооумръзнеш. Ще ни напишел истерично-сълзлива тема колко си нещастна. Пак ще те утешаваме и така