Как да разберем, че някой ни харесва?
Здравейте. Това е въпросът ми към вас- как да разберем, че някой ни харесва? Кои действия и поведение го издават? Вие как разбирате, че отсрещния човек ви харесва или просто се държи възпитано? Благодаря.

Коментари

1.   Зависи от човека. Питаш дали мъж те харесва или дали жена те харесва? Има разлика, хубаво би било да опоменеш.

2.   Ами като се напие и скочи да те целува значи те харесва. Ако седи к се усмихва кротко не се знае. Ако се интересува от теб те харесва. Ако само здрасти ти казва не се знае.

3.   И при двата пола погледа не лъже. Когато се усмихваш и погледнеш в очите на човека отсреща, ако не почувстваш прилив на химия в областта на корема или далака, значи няма нищо.. или както казват: няма химия

4.   Като се случи, няма как да не разбереш :)
Явно не ти се е случвало още и търсиш рецепти и магии. Няма такива.
Като се случи, няма да имаш съмнения, нито да се чудиш, дали те харесват или не. Просто ще го знаеш със сигурност ;)

5.   Когато дойде при теб и ти каже в очите.

6.   Ако една жена се държи като малоумна, когато е с теб, значи е влюбена в теб... или... е малоумна. :))

7.   И аз точно това се питам в съседната тема "Дали ме харесва, или си въобразявам", но отговор не намирам!? Тя предполагам, че вече усеща интереса ми, но аз не съм сигурен в нейния. На няколко пъти погледите ни се засичат и се гледаме "странно", като си личи, че един вид се оглеждаме! На няколко пъти я оглеждам отгоре до долу и аз я засичам, как тя ме оглежда - от обувките, през цялото тяло, гърдите, ръцете, часовника! На няколко пъти я видях как докато говоря ме гледа в устата, като имах чувството, че ми оглежда чак зъбите и ми се стори много странно!? На няколко пъти ми се случва да започне да ме гледа право в очите и да оглежда лицето ми! При един разговор започна да ме докосва/хваща по горната част на ръката! Често се шегува, че колежката, която е седнала до мен ми се натиска, или, че избързвала(колежката ни), за да остане само с мен!? Има и други признаци, но някой път се случва да се държи всякаш не съм там и все едно ми е сърдита!?

8.   Да, и аз това се чудя в момента ... Има един мъж, с който осъществяваме комуникация, когато се засечем случайно , държи се много мило, усмихва ми се, опитва се да ми помогне с едни неща ... Изглежда сякаш съм му симпатична, но не предприема нищо повече от това да си говорим по една конкретна тема. Аз го харесвам много, има някаква химия (чисто сексуална)... но не смея да кажа или направя нещо, поради деликатната ситуация, че и двамата сме семейни...
Ако някой може да ми даде идея, ще се радвам
Ж29

9.   От 7 до 8
И при мен ситуацията е подобна, тъй като ние също сме семейни! Тя също е на 29, и разликата ни е 14 години, като това малко ме спира! Там е работата, че аз се влюбих в нея и ден и нощ мисля само за нея, а знам, че не трябва да го правя не знам, но още от първия ден започнахме да се гледаме странно, и явно харесването(химията) беше взаимно! Ти какво би направила ако той ти признае, че те харесва, или, че е влюбен в теб?

10.   Номер 8 съм, към 9
Ами това, че има разлика във възрастта според мен не е проблем... то или има химия или не... и моят човек е с 12 години по-голям от мен, но това дори не съм го мислила...
Иначе на въпроса ти... ами аз лично много бих се радвала да ми каже нещо такова (че ме харесва ) веднага ще му отвърна, ще ми олекне някак. Сега положението е странно - хем виждам някакъв необясним интерес от негова страна, но и нищо съществено... просто разговори като се видим. Писали сме един два пъти и във фейсбук, но това е, а така искам да ми пише... аз се притеснявам да му пиша, защото не знам дали няма да му създам проблем.
Дай ми и ти съвет - според теб той как би реагирал, ако аз първа направя / кажа нещо?

11.   Ами не съм сигурен, тъй като зависи какво си мисли/иска той! Ако в теб вижда любовница, най вероятно това ще премине в любовна връзка? ! Ако просто му е приятна компанията ти, и той ще ти признае, че те харесва, но ще се оправдае, че е семеен и държи на семейството си. И в двата случая, ще е много, много поласкан, тъй като на тази възраст мъжете започват да усещат, че остаряват и не са красавците от младостта си, особенно пък ако признанието е от доста по-млада жена! Усещам, че ти клониш към вариант 1, или се лъжа? Аз не виждам друг вариант в моя случай, като вече дори я и сънувам, а на няколко пъти когато правя секс със съпругата ми, си представям нея! Тя разбра за интереса ми, но индиректно(примерно, че е много красива на някоя снимка), а и нейните сигнали са такива! И аз често си мисля да и пиша във фейса, но се спирам, тъй като може мъжът и са види! Често гледам дали е на линия, но само толкова! Не му пиши, защото съпругата му може да му преглежда телефона, както съм засичал моята да то прави!

12.   Аз ти писах в твоята тема, но не знам дали я следиш , затова май тук ще продължа ... При вас как се развиват нещата , има ли някакъв напредък, някой от двама ви направи ли нещо ?

13.   Body language издава всичко ;)

14.   И как може да разгадаем езика на тялото?

15.   До 12
Ще продължа в моята тема:)