Сривам се психически
Здравейте. Ще карам направо. Аз съм на 22, а той на 41. Има жена и дете на 8 годинки. Той от край време си е такъв, по простата причина, че с жена си единствените разговори които водят е да й даде пари. Казва, че в мен намира всичко останало. Заедно сме от 4 месеца. Живея сама. С течение на времето започна да ме боли всеки път когато си тръгва вечер. Не искам да заспивам и да се събуждам сама. Да няма на кого да кажа "лека нощ", да няма кого да прегърна сутрин. Реално погледнато аз нямам нищо. Започна да ми тежи тази самота, заради и което доста често се караме. Разбирам го, че се прибира заради детенцето си и не го съдя за това. Разбирам, че не може да се раздели на две, но понякога не ми издържат нервите. Явно, защото държа всичко в себе си. Не ме съдете, знам че не ми е мястото там и много пъти съм му го казвала. Но той не ме оставя. И не искам да ме оставя. Тежи ми и че го отнемам от детето му. А в същия момент го искам, много. Не знам какво да правя. Пробвах и да се разделим, не спря да звъни и да пише, накрая дойде вкъщи. Отсъствието му ме убива. Виждам приятелките ми, живеят с мъжете си. Мислят и за деца. Нещо, което той няма да ми даде. Трябва и да се крием, а аз искам да го покажа на целия свят, да покажа колко съм щастлива с него. Всичко това ме изяжда отвътре, прави ме безразлична към всичко и изтрива усмивката ми все повече и повече с всеки изминал ден.

Коментари

1.   4 месеца е много малко време, да събереш впечатления за даден човек и да го опознаеш. Не знам дали си даваш сметка, че едвали той сега е намерил истинската си любов, в твое лице. Че щом отношенията с жена му са отчуждени, той има нужда от секс и може и да те излъже, че те обича, само и само, да си го получава. Ти си много млада в неговите очи и едвали те взима на сериозно, едвали мисли, да направи по - сериозна крачка с теб. Сега си ти, после ще си намери някоя друга и така. Той не мисли, да създава ново семейство. Това, че те търси и ти звъни, също е нормално и не означава, че си му на 1-во място.
А ти си само на 22 и заслужаваш човек, само за себе си, който ще те обича и уважава.

2.   Така е с женен. И ти не го отнемаш от детенцето му. Той ако иска може да е с теб, но не си оставя семейството. Може жена му да го дразни и с теб да му е като отдушник. Ти си тази която спасява брака им. Ако не си ти да разпуска, може и да не издържи и да се разведе, или да ск намери друга като теб.
Сега си влюбена в нрго, но има и други готини мъже с които можеш да правиш як секс и да са до теб. Мани гл тоя. Като се ожениш някой ден, родиш две деца и мъжа ти ти омръзне, но не искаш да се разделяте, защото има и по важни неща ит секса, ще му се обадиш на тоя женения и ще се виждате по веднъж в месеца и всичко ще е ок, няма никой да страда.

3.   Не се занимавай с глупости и го оставяй тоя навреме!

4.   Няма да те укорявам, ти сама го правиш към себе си
Но ще те светна само че тези приказки как общува с жена си само колкото да и даде пари не са верни-не само че спи с нея, но си живеят и щастливо на твой гръб-тя в незнанието си за теб, той в химерата че върти 2 жени. Никога няма да я напусне заради теб, но и теб няма да те пусне, защото му харесва агнешкото
Решението още колко време ще пропилееш от живота си е лично твое

5.   Мило момиче. Не разбираш ли, че ти искаш да го покажеш пред света, ама той не иска. Просто реалностите за всеки от вас са различни, проумей го. Звучиш като жена, заредена с много любов, но точно тя те заслепява. Човекът има жена и дете, а ти си просто вкусен десерт след основното ястие. Ако жена му разбере за теб ще го видиш в друга светлина. Винаги има вероятност да ви види някой познат. Желая ти много щастие.

6.   От авторката. Май номер 5 ще се окаже прав. Снощи по телефона ми сервира, че ще дойде, но за малко. Като дойде ми обясни, че жена му му намекнала, че подозира нещо. При което той ми каза "ще се прибера, да направя мили очи". Отделно това, че всяка вечер съм сама, през деня заради работата му все не знае кога ще свърши. Не можем да използваме хубавото време, все ми обещава и все нещо му изниква. Омръзна ми да съм играчка, вече започнах да го виждам в друга светлина. Един път не бях на първо място за него, а той за мен винаги е.

7.   Номер 2 и 4 са ти казали чистата истина. Ама ти удобно я подминаваш. Искаш да си на първо място, а си избрала да си втората. Как да стане?
И не само си втората, ти си спасителката на брака им. Не само, че 1000% спи с жена си, можеш да си сигурна, че сега вкъщи е прекрасен и се държи по-добре с жена си от всякога, защото е гузен. Сега ще я заведе на почивка, ще и купи нещо хубаво, ще започне да прекарва повече време с нея и детето, стреснат, че може да загуби семейството. Познай какво ще се случи с теб, ще ставаш все по-невидима, или от раз ще изчезнеш от хубавата семейна идилия. Ако пък жена му реши да го напусне, ти е спукана работата. С новопридобитата свобода няма да бърза да се обвързва, още по малко да създава пак семейство и деца и от номер 2, ще станеш номер 3, 4.