Не мога да го забравя
Здравейте. Харесвам едно и също момче вече от половин година. Проблемът ми е, че в началото си мислех, че имам известен шанс да бъда с него, но в последствие разбрах, че не е така. В последните месеци си мисля само за него, той ми е като идеал за мъжественост, сравнявам другите с него и това ми поставя един тип “бариера”. Знам, че ме е забелязал, но не мисля, че ще направи крачка към нещо повече и го знам. Отказвам да погледна другите, никой не ме кара да се чувствам така, както когато той е наблизо. Искам да го забравя, да намеря друг “идеален”, но просто не става. Понякога си мисля, че ще остана вечно сама. За жалост се налага да го виждам всеки ден и това дори усложнява нещата. Моля ви, дайте ми някакъв съвет да излезна от това положение, в което съм.

Коментари

1.   Така е. Аз харесвам един от 10 години. Като си намеря нов го забравям и като мине известно време пак за него се сещам. Стигнах до извода, че не го харесвам него специално заради качествата му, а заради емоцията която ме караше преди 10 години да изпитвам. То е като наркотик. Като си получа емоцията от друг, го забравям. А ти мило момиче, още колко има да се влюбваш и да сменяш мъже и да чакаш да ти се обадят, да се питаш харесва ли ме, защо не се обажда, сериозен ли е? Ще ти кажа как да си отговориш. Ако си супер секси те харесва всеки и дори да не се издава, той те харесва. Дори да не прави опит да те сваля, ще е твой ако му покажеш че има шанс с теб. Ако си средна работа, поне трябва да имаш цици, чар, да си добра. в. леглото, за да те харесат. И ако си грозна, търси си грозник. Но те и грозниците си падат по хубави, така че търси си пластичен хирург. За това др енчев процъфтява. Зараси такива като твоя дето не ти обръща внимание. А и много важно за да си премериш шансовете, гледай колко жени го харесват и какви са неговите шансове. Ако е готин, но е скромен июаш по голям шанс. И не му се пускай лесно, защото ще си за един път. Ама не му се и дърпай много.

2.   Номер 1 "А ти мило момиче, още колко има да се влюбваш и да сменяш мъже" - значи ти бързо, бързо я изпрати по пътя на леките жени?