Защо изведнъж тя почна като че ли да ме избягва??
Здравейте всички за първи път публикувам нещо такова, но защото наистина съм много объркан... Ето историята..
Имам си приятелка вече от месец и половина и всичко си вървеше много нямаше каране, съдене, ядосване също. Но изведнъж точно преди 5 дена тя започна да се държи странно с мен, аз естествено го забелязах и я попитах какво става тя ми казва че няма нищо, и точно след два дена тя продължи да се държи така и аз вече защото на мен самия ми става гадно когато тя се държи така и почваме да си пишим така и я питам "как си бебче" тя добре и пита мен. Аз отговарям горе долу защото едно че бях под стрес защото не знам какво се случва и друго заради едни мои причини които не искам да разказвам.. И като ме пита защо аз казах защото много ми липсва и искам да си те видя... И тя каза че трябва тези дни да говорим.. И аз почнах да разпитвам за какво ще е с какво е свързано (разбрах че е с мен) и като я попитах лошо ли е тя каза не знам. И от там тогава ми е много гадно защото не знам какво става вече.. Спря да ми пиши когато аз и пиша само го прочита и понякога отговаря.. Понеделник и казах че съм на нашето място и ще я чакам да говорим за това.. Тя каза друг ден ще е което ми даде малко надежда, но не голяма и до днес това продължава.. Не знам какво прави. Дали ме подлага на тест или иска да ми намекне нещо (но ако е това щеше да ми каже защото я познавам и веднъж бяхме се скарали и обикновено е директна...
Моля помогне
Днес пак и казах че ще съм пред тях в 8 и ще я чакам да слезе да говорим дори да е за половин час пак е нещо защото искам да разбера какво става... Защото наистина не искам да я загубя. Много я ценя наистина!!

Коментари

1.   Определено нещо я тревожи. Тук може само да гадаем каква е причината - може да е влюбена в друг, може да има лични проблеми, може да е бременна, може да е какво ли не. Когато поговорите всичко ще стане ясно. Забелязал ли си нещо друго в поведението й което намираш за странно или необичайно?

2.   Пиши я бегала. Ако искаш да имаш някакъв шанс просто започни и ти да се държиш така. Спри комуникации, отговаряй и с една дума ако тя ти пише, отказвай срещи или ако все пак се видите се дръж хладно. Тогава може да се замисли дали нещо не е сгрешила, иначе в момента за нея си просто един влюбен досадник, който се чуди как да го разкара. Такъв е животът пич, така става понякога, преглъщаш горчилката и продължаваш напред.

3.   има си друг.