Възможно ли е нарцисист да се промени ?
Възможно ли е нарцисист да се промени?
Приключих преди 1 година връзка с такъв човек, само който е имал работа с нарцисист може да разбере за какво говоря. Тормоза на който бях подложена ме разруши, още не мога да се отърся. Въпросния влезе твърде бързо във връзка, тази връзка се развива светкавично, ненормално бързо. Отстрани всичко изглежда перфектно при тях. Но възможно ли е той да се е променил, мъж на 37 е. Знам чела съм, че те не се променят. Но не мога да се начудя и на това, че избра жена която не отговаря на нито един от критериите му.
Моля нека не ми пишете не ги мисли, не ти трябват. Да знам, че е така. Но този ми въпрос не ми дава мира, или играта му продължава за да изглежда перфектен пред обществото.
Много ще се радвам да пишат жени били с нарцисисти.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Никога няма да се промени!Ще става още по-чепат егоист с годините.
Просто е намерил влюбена до уши смирена жена,която все още не го е разбрала какъв е,защото след раздяла нарцистите обожават да наказват бившата като й покажат какво е изгубила.Държи се все още добре за да не скъсат и да победиш ти.
Въпрос на време.Гледай им сиира

2.   Да, живях с такъв и не-не се променят! За мен лично те цял живот играят театър, в който другите са пионки на извратените им планове!

3.   Авторката : ето това не мога да си обясня? Дали с нея се държи по същия извратен и гаден начин? И тя трае ли както аз?
Явно ми е че иска да се покаже пред мен, че той има перфектна връзка, излизане, любов и чудо. Един вид да ме накаже, все едно аз не ставам. Самата аз започнах да си мисля това... но след всичко преживяно, след посещението при психолог знам, че не е в мен проблема.
Иска да ме накаже, като тя ми гледа детето през техните свиждания. Заплашва ме че ще направи така, че детето да поиска да живее с него вместо с мен. Имам съдебно решение, детето е отсъдено на мен. Но той отказва да ме остави на мира, постоянно съм в играта му.

4.   Моят баща беше такъв. Смазал е майка ми. Луд на тема ред. Арогантен и супер жесток, разплаквал я е с 2 думи. Непрекъснато обиди, вечно недоволен. Той е там горе на пиедестала, командва неговият кеф. И на всичко отгоре страшен манипулатор. Е, след 11 години брак майка ми го заряза. В рамките на 1 година се ожени и чакаше дете. Ами... сега той няма нищо общо, сестра ми е вече на 10 години. Жена му много ме кефи, намери си майстора. Отракана журналистка, гък не може да и каже. Тя коли, тя беси. Не е добра домакиня, не е нищо от нещата, на които той държеше, като бях дете. Обаче се обичат и са щастливи и той сега е наистина по-спокоен и добър човек. И по приятели мъже съм го забелязала, жените могат да променят мъжете до неузнаваемост, особено ако хванат нещата още в самото начало на връзката, когато мъжът иска да се показва в добра светлина.
Аз си спомням един скандал, ключовете на лампите били мръсни... И майка ми хваща веднага парцала. Чудя се, ако тогава му беше казала "Ти луд ли си бе, я си... майката, ако нещо не ти харесва, оправи го! " И да излезе да пие питие с приятелка, както прави сегашната му жена, дали щеше пак да повдигне въпроса някога?

5.   Бягай и се спасявай. Това са хора които не могат да се променят абсолютно никога.
Иначе една връзка може да се развива бързо, това е нормално, ако има силно привличане и от двете страни.

6.   Аз също мисля, че нарцисите не могат да се променят. Майка ми е такава.