Объркана, но не съвсем..
Здравейте. Пише ви момиче на 23г. Имам следния проблем: имам си приятел от 5г., не винаги ни е вървяло (имали сме сме доста тежки периоди, той беше много нервен, посягаше ми и т. н. ) но напоследък ме е обзело чувство на много любов към него въпреки, че той някак си ме игнорира. Това нещо ме дразни много, но.. както и да е.. В работата ми има човек, който от скоро (скоро, скоро- поне месец) познавам. Общо взето аз с когото и да се запозная все споменавам, че имам сериозна връзка, за да не си помисли нещо някой или пък да вземе да ме сваля (понеже сравнително често се случва). Та, този човек по същия начин съм му споменала, че си имам сериозна връзка, но върпеки това той пак се държи малко по-така (свалячески). Честно да си призная има нещо в него, което доста ме впечатли. Държание и обноски може би, понеже моят приятел е с по-просташко държание, което ме отвращава. Та този човек в един момент разбрах, че има жена и дете, за които всъщност той не ми е споменал, като се има на предвид, че сме си говорили и доста лични неща. Странно ми е, защото хем се държи по-така (даже ми вика мацко, това онова), хем не ми е споменал нищо, а даже и да съм честна не ми и изглежда като някой който има семейство. Някак си страшен пич, но няма какво да се очаква от която и да е страна. Но пак стигам до там, че по някакъв начин ме привлече държанието на този човек, любезното отношение и малко или много и външния вид има значение, така че да.
Аз си държа на моята половинка, но обичам около мен такива готини хора като този пич. Ноооо в крайна сметка ми е трудно да разбера защо някой ме сваля едва ли не, като има и жена и дете, а даже и не го споменава.. Ако можете да ми обясните бих се радвала

Коментари

1.   На 23 години си и искаш някой да ти обясни дали тоя иска да има любовница или е прост флиртаджия? Отделно да ти вика "мацко" не говори за държание и обноски, ама живи и здрави. И като последно - какво търсиш 5 години с шушляк, който те игнорира и ти посяга, пък било то и на периоди?

2.   То че ще стане заварката е ясно, само че следващия път гледай да е с малко по-подходящ партньор! :)

3.   Иска да спи с теб, не се връзвай! Да си стои във френд зоната!

4.   Ами виж сега, не е задължително да чу•каш всеки който се държи добре с теб.
Странно е, но изглежда, че доста (мъже и жени) смятате, че доброто отношение (нормалното) е покана за секс. Интересни сте ми такива де (аз самата често се сблъсквам с "объркали" се) приличате на онези маймунки, дето като откраднат два банана от някой човек и пищят щастливо...
А и не разбрах защо приемаш поведението му като "сваляческо". Не е задължително той да мисли като теб, може просто да е... нормален човек който си се държи нормално.
А ти имаш крещяща нужда от внимание, но и социализация. Не знаеш, че на работа, в компания т. н. хората си говорим нормално, се смеем, шегуваме, си правим комплименти и това съвсем не значи, че сме се наточили за свалка ;)

5.   Боже, божеее, колко мъка има по тоя свят.
"Не ми изглежда като някой, който има семейство." Само за сведение на авторката, 99,99999 процента от добре изглеждащите мъже имат семейства, че даже и по една любовница в добавка. Явно настоящия ти приятел не струва, авторке ,зарязвай го и се оглеждай за нещо свободно. С жежени мъже само си губиш времето.

6.   Номер 4 "Странно е, но изглежда, че доста (мъже и жени) смятате, че доброто отношение (нормалното) е покана за секс. Интересни сте ми такива де" - Когато показваш специално отношение към някого значи му показваш, че имаш интерес към него и искаш да се сближите. "Нормално" отношение което е смесено с флиртуване - усмивки, закачки и подобни се възприема правилно като покана за сближаване. Ти може да смесваш флирт с нормално отношение за да те харесват и приемат повече, но така даваш грешен сигнал. Ако не си готова да стигнеш до край, не давай такива сигнали и не си играй с хората. После да няма ама мен не ме разбраха, защо така стана и т. н. Хората много ясно могат да определят дали някой флиртува или се държи нормално и когато някой смесва двете а после се прави на жертва и неразбрал/а не получава особено съчувствие.

7.   Н 6, ако поразгледаш из постовете, ще видиш, че някои дори използват рождени дни в които да подарят цветя и с този жест смятат, че са подали ясен сигнал за нещо повече.
Това са си сбъркани шредстави на... сбъркани хора! Аз ще приема цветята с усмивка, ще прегърна подарилият ги просто защото съм такава, а някой "такъв" ще си помисли, че съм показала и аз ясно, че свалката е станала.
Има и мъже които буквално приемат усмивката за покана, за специално отношение.
Е, да спра и да се усмихвам ли, че някой нещо да не си помисли? !
Различни хора, разл7чни представи за "специално" отношение.
Това виждам и в поста на авторката, никакъв според мен намек за нещо специално, а в нейната глава вече е филма да го разделя с друга и да пробва булчински рокли може би.
Това е просто отчайваща нужда от внимание... дано е само това, защото поне лесно се разрешава такъв проблем...