Момичето което не знае какво иска
Здравейте, имам проблем и не знам какво да направя. Момиче съм на 16 и съм бисексуална, имала съм гаджета и от двата пола. Срещнах едно момиче което също е бисексуално, станахме приятелки. Тогава тя ходеше с едно момче и след няколко месеца скъсаха. Тогава ние станахме по-близки и осъзнах че почвам да имам симпатии към нея и след известно време й признах. Тя ми каза че не се изпитва същото, но никога не би променила държането си към мен. Пак бяхме близки, говорехме си, гушкахме се, от време на време аз се отдръпвах защото ми беше гадно, след седмица тя ми каза че не съм й безразлична, но нямала силни чувства към мен. Тогава почнахме да се заминаваме, вече имаше моменти в които се натискахме, но когато ставаше на въпрос за обвързване тя все си измисляше оправдание, че не може. Имаше момент в който се скарахме и не си говорихме почти месец, но когато се оправихме тя пак започна да ми дава надежди че може да стане нещо между нас, пак се опитах да й предложа, но тя отново си измисли оправдание. Ако чувствата ми не бяха толкова силни щях да се откажа от нея. Започнах да се държа студено и да я отминавам и тя отново започна да казва че би тръгнала с мен, ако не сме близки и не се подминаваме. Преди няколко дни имаше случка и на мен ми стана тъпо, казах й го, а тя ми отвърна че е от предизвикателство и че все пак не ходим и двете можем да правим каквото искаме. Поговорих с нея и я питах какво иска и дали изобщо има смисъл да се опитваме да стане нещо като нищо не става. Тя ми отговоряше само с не знам. Каза ми че август месец е на лагер и знаела какво ще се случи и че ще направи нещо за което ще съжалява ако тръгне с мен. И оставихме разговора до тук. След това спрях да я търся както и тя мен. И от няколко дни нищо не се случва. Искам да разбера вече какво да правя, докато знам че имам шанс няма да се откажа, но тя нито ми казва дали да спра да се боря, нито нищо, всеки път е не знам.

Коментари

1.   Според мен по-добре я остави. Само си играе с чувствата ти. Ако е искала нещо да се случи ,щеше да направи нещо по въпроса,може би не иска да те изгуби като приятел и затова ти дава надежда.

2.   Според мен трябва да се откажеш, тя искаше щеше да стане нещо, колкото и да е трудно се откажи. Това е най-добре за теб

3.   Никого не съдя и никого не искам да нараня с думите си, но ,Господи, какво се случва с днешните 16 годишни?