Не мога да я преодолея
Здравейте! До сега никога не съм писал по подобни сайтове и т. н, но е изключително трудно да се справиш сам с това нещо. Историята е следната:Преди половин година се запознах с момиче в което се влюбих от първият миг, всичко стана много невинно и бързо. Вечерта преди да замина се видяхме за първи път и се целунахме, смело твърдя, че се влюбих още тогава в нея, заминах към родният си град, докато през цялото време не спирахме да поддържаме връзка, говорене по телефон, писане до нощите всички тези неща(никога до сега не се бях чувствал по този начин с човек), изненадах я като се прибрах 2 дена по-рано, пропътувах 500 км с влак само и единствено с мисълта за нея! Всичко беше перфектно, двамата се влюбихме изключително много един в друг, през всичката тази половин година нямаше ден в който ние да не се виждаме, прекарвахме почти по цял ден заедно, тя идваше на моето работно място, аз съм стоял до нощите на нейното, даже сме затваряли заедно. Имахме чести караници(като всяка двойка) които бързо минаваха и след 1 час нямаше и помен от тези конфликти. Тя ми казваше, че съм единственото момче в живота и, никога не е чувствала такова нещо към друг, както и аз към нея. Обсипвах я с подаръци за щяло и нещяло, просто чувствах, че сме родени един за друг дори сме си говорили и за съвместно съжителство след време, което тя предложи. Но преди 2 седмици двамата се скарахме свирепо(не беше от тези караници, които отминават бързо, бързо), беше жестока караница в която я видях съвсем различен човек, който не съм подозирал, че може да бъде! Опитах се да оправя нещата още на следващият ден, но не тя вече не беше същата, почна малко по-малко да ме игнорира, да излиза с други хора които преди това не поддържаше контакт с тях, докато аз всячески я търсех и се обяснявах. Докато един ден просто не седнахме и и казах да ми каже какво чувства и какво иска и тя ми отговори, че в момента е била изключително объркана, обичала ме, но искала да бъде и свободна, все едно съм я сложил в клетка. Бях съкрушен каза ми колко много ме обича и винаги ще е до мен независимо дали занапред ще бъдем отново заедно или не, но аз не мога да бъда приятел с този човек. Просто чувствата които изпитвам са много повече. Продължихме тези 2 седмици да се виждаме, (не можех да спа, да ям, единственно мислите ми са в нея), дори и по-рядко, но нещата не бяха същите, тя се държеше една идея студено към мен, същевременно започна да излиза със старата си компания и се сближила с момче от тази компания, което има чувства към нея(повече от приятелски). Постоянно си комуникират, излизат и в една компания(не знам дали не излизат и двамата само), но се чувствам адски предаден и унизен. Момичето което се кълнеше в огромна любов към мен, което ме запозна с родителите си и те ме обикнаха, с което съм прекарвал почти целият си ден заедно, която ми е била най-добрият приятел ме заряза по този начин. Онзи ден бяхме в тях и я целунах и тя не се дръпна, след което правихме и секс и на следващият ден когато я питах, защо го е направила при положение, че не иска да е с мен каза, че не знаела и че може би го е искала. Изключително съм наранен, колкото и да се опитвам да не мисля за нея просто не мога, навсякъде където отида се сещам за нея, постоянно в главата ми излизат наши спомени които сме прекарвали заедно. Не знам какво да правя с този човек и не виждам след този начин по който се отнесе с мен дали мога да бъда някога с нея колкото и да я обичам.

Коментари

1.   Много позната история, почти същият репертоар и при мен, само че аз съм по-голям от теб. Предполагам, че си на възраст около 20-те, но жените са еднотипни и като стил и като поведение. Много просто приятел, бил си и временно интересен/удобен. Говорила ти е това което искаш да чуеш, за да можеш да се раздаваш и е консумирала на корем. Типичен егоист. Създала ти е един фалшив розов свят, в който ти си повярвал и заради който сега страдаш, защото си го изгубил. Допуснала те е уж до нейнят свят, за да изглежда всичко по истинско пред теб и семейството и , а всъщност, това те е накарало да повярваш че нещата са истински и сериозни. Вариантите са два. Или е добра актриса и знае как да си разиграва коня, или е нестабилна и неориентирана, незнаеща какво точно иска. И двата варианта не те устройват. Спокойно, чрез жени като тази, ще се научиш с времето да разпознаваш истинността от лъжовното и поне няма да си позволяваш да гълташ така джама. Ще си поставяш спирачките по навреме и няма да ти се налага да стигаш отново до ситуацията в която се намираш сега. Един съвет - режи от раз и бягай, защото ако продължиш да и тичаш след д-то, само ще и вдигаш акциите, а ти от ден на ден, ще ставаш все по слаб и зависим към нея. Не си го причинявай, обърни гърба и само напред! В момента се чувствам точно като теб, но съм гърмян заек и всичко е в много по лека степен. Поредната там...някоя си пачавра. Всичко е само в главите ни, отървал си се!

М36