Не знам как да постъпя
Здравейте мили хора! Реших да споделя част от моята история и помоля за мненията и съветите Ви.
Преди 6 години се запознах с мъж по интернет, живеехме в различни градове, с течение на времето се виждахме ходехме си на гости, харесахме се, обикнахме се и миналата година се преместих да живея при него в тяхната къща и родителите му живеят с него (аз също живеех с родителите си). Той работи, аз все още не мога да си намеря работа и седя вкъщи по цял ден и върша домакинска работа или вися в нета, нямам познати там, трябва да си търся познати или да излизам със съседки или роднини негови, но не желая. Той работи, техните са пенсионери, но се живее трудно с малко пари и след няколко месеца така започна да ми липсва стария ми живот - работа, приятелки, кафета, магазини, излизания... Исках да се преместим в моя град, но той не желае нито на квартира нито при нашите в къщата, която е тяхна, каза че ако искам да си ида мога да го направя, но той няма да дойде и ако искам да идвам както преди при него на гости да се виждаме. Май го обичам, не че знам какво е да обичам, просто искам да живея с него и мисля за него как е добре ли е, добре ми е да живеем заедно, в секса нещата не са идеални (мисля че нямам силно сексуално привличане към него, а и на мен просто ми се прави много секс, а той не иска повече от 2 пъти, защото бил уморен след работа). И друго ме притеснява той иска деца попринцип, а аз не искам, а искам просто да си живея живота и да си угаждам и не знам как да му го кажа за това. Нашите също не са съгласни да живея при него, защото е много далеч от моя град, не работи престижна работа, по-голям е от мен с 10год.. Не знам как да постъпя, а имам още много години напред (на 26съм. ).

Коментари

1.   Според мен е по добре да се върнеш при вашите и да си живееш стария живот. Ако той те обича истински ще дойде с теб.

2.   Ясно е, че не си щастлива. Прибирай си се да не ти направи някое бебе и после цял живот да съжаляваш. Опитала си, не е станало. Искаш да живееш с него, ама има ли смисъл като са такива нещата.

3.   Здравей мила, мисля, че докато си описвала историята си, ти сама си си отговорила на въпроса. Не си щастлива на новото място, нямаш работа, нямаш приятели, далеч си от семейството си, с което си липсвате, имаш нужда от свободата си, не си сигурна дали обичаш този мъж, който е доста по-възрастен от теб и дори не те привлича толкова физически. Въпросът ми е - какво чакаш? Ти си на 26 и можеш да си поживееш още, имаш дълъг път пред себе си и много възможности. А ако той не е готов да те последва, това говори достатъчно и за неговата привързаност към теб. Единственото, което бих те посъветвала е да не се нанасяш отново при родителите си и да бъдеш по-самостоятелна.

4.   Като искаш да си кифлата която описваш оставяй го и си върви при мама и тати и си бръмчи. Семейство да издържаш е отговорност и много труд и търпение ама на теб като ти се бръмчи едва ли те интересуват такива неща

5.   Според мен не бива да се прибираш при вашите, поне не за постоянно, защото ти си вече голям човек и нямаш място при родителите си. Този мъж обаче нито печели достатачно пари за семейство, нито е мобилен. Сори, но в случая гледай своите си интереси. Успех