Еднополови бракове. За или против сте?
Здравейте! Току що прочетох темата "Лесбийка" публикувана в този сайт преди три месеца в отдел "Секс и интимност". Ставаше на въпрос как една майка на 43 г. открива, че нейната 19 годишна дъщеря е лесбийка. Прочетох всички коментари и мнението на коментиращите беше горе-долу около 50% се изказват положително и около 50% се изказват негативно за лесбийството. Аз също имам мнение по въпроса за гей мъжете и за жените лесбийки, но мнението си ще го изкажа ако темата ми бъде публикувана.
Модератори, за втори път ви изпращам тази тема, но първия път не ми я публикувахте. Питам ви защо след като толкова други теми публикувате, които според мен не би трябвало да бъдат публикувани.
Изпращам ви тази тема защото еднополовите бракове станаха законни почти в цяла западна Европа, а също така и в много други държави по света. Какво доведе до този феномен? ! Ние всички знаем, че винаги е имало и ще продължава да има гей мъже и жени лесбийки. Но трябва ли законно да сключват брак. Ето и най-голямата новина: На английската кралица Елизабет един от нейните братовчеди на име Лорд Ivar Mountbatten ще се жени за неговия партньор James Coyle. И двамата са някъде на средна възраст. Интересното е, че Лорд Ivar Mountbatten е бил женен и има три деца-дъщери. Дори кралицата няма нищо против този брак. Е, щом и в английското кралство хомосексуалните бракове стават законни какво ще кажем за останалата част на света. Вие какво мислите драги читатели, за или против на еднополови бракове сте? Кажете си откровенно мнението.
Моля модераторите да проявят разбиране и да публикуват темата. Не виждам с какво тази тема осквернява вашия сайт.

Коментари

51-100 от 221

56.   Твърдо против не мога да си представя едно дете да расте в такова сбъркано семейство! Нормалното семейство е мама, татко и децата всичко друго е извращения! По ТЛС постоянно толерират подобни грешки на природата да се изявяват на екран.

57.   В сериала "Модерно семейство" една от двойките е двама гейове с осиновена дъщеричка от Виетнам. Ами сори ама не мога да го приема. Детето има нужда и от майчинска фигура в живота си когато ще и се налага да сподели за определени неща като например първият цикъл или, че вече и трябва сутиен. А това е малко неудобно за споделяне с мъже. Да може да помоли братовчедките, леля си, или втората жена на дядо си за съвет ама няма да е същото.

58.   Хетеросексуален съм, с женя ми нямаме брак, но вече 18 години си гледаме децата и си въртим къщата.

За мен браковете са безсмислени, както го доказахме и на не малко наши приятели и роднини, които навремето се бракуваха, а сега повече от половината са щастливо разведени, а една голяма част от тях вече са и самотни. Наличието на брак нито е задължително, още по-малко пък е достатъчно условие чвек да създаде здраво и успешно семейство.

А пък хомо-браковете са върха на безсмислието. Безсмислени са както от човешка, така и от природна гледна точка. И имайки предвид, че поведението на децата 95%, и то съвсем несъзнателно, копира поведението на родителите, смятайте от хомо-бракове какви деца ще излязат...

59.   Баланс на енергиите трябва (мъжка и женска), за да се получи качествено поколение.
С 2 майки или 2-ма татковци - забрави. Само джендъри могат да излязат от тая работа.
Започвам много дълбоко да се замислям, дали арабите/мюсюлманите не са по-прави от нас в това отношение? Там опасност от еднополови бракове няма, но за сметка на това пък жените им раждат по 10. Та познайте след 100, след 1000 години само какви ще крачат по Земята? Дали еднополово бракуваните и "децата" им, или орди араби и мюсюлмани, които са на другата крайност в толерантността си към хомосексуалистите?

60.   За мен най-умното, смислено и креативно нещо, което един хомосексуалист може да направи през живота си е ИЗОБЩО ДА НЕ АФИШИРА, че е такъв. Да прикотка някоя жена, или съответно мъж, да си родят 2-3 деца, след което ДА СТИСКА ПАЛЦИ децата му/ѝ да не са като него/нея...

ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е АЛА-БАЛА! И никой не може да ме убеди в обратното.

61.   Аз мисля, че имаме много тежки проблеми в държавата, за които са нужни добри закони, за да се занимаваме с ПРИВИЛЕГИИТЕ на хомосексуалистите. Узаконяването на еднополовите бракове (оксиморон! ) отнема време и пари на държавата. Пред законодателите има много жестоки проблеми, които чакат своето решение. Медийната пропаганда около въпросния оксиморон е проява на егоизъм - вместо да се говори за наболелите проблеми и да се занимават с тях законодателите, трябва да слушаме за прищявките на някакви побъркани хора. (С последното нямам предвид всички хомосексуалисти - има достатъчно хомосексуалисти, които съзнават каква идиотщина е понятието "еднополов брак" и сами не го одобряват, камо ли да парадират... Просто сред хомосексуалистите има групичка нарциси, жадни за внимание, които нямат с какво друго да го привлекат, освен с крясъците си за абсурдни "права").

62.   Към 20: В Гърция синовете са си оправяли и майките, та викам и тука да почваме освен?

63.   Против.
Нека си се обичат, но се прекалява вече...

64.   До 59

"Дали арабите /мюсюлманите не са по-прави от нас в това отношение?"

Трябва да знаеш, че Православното Християнство е ПРОТИВ и ОСЪЖДА

извращенията като : хомосексуализъм, травестия, скотоложство, дженърството, педофилията и други мерзости и гнусотии.

Трябва да знаеш, че Европа , за голямо съжаление се е отрекла от Христовата Вяра, която учи хората на добро и морал, и която ОТХВЪРЛЯ и НЕ толерира греховете и извращенията.

Европа днес се води Християнска само на име, но не и на дела. Европа отдава се е отрекла от Православното Християнство, и за жалост, тя прегръща и приема за нещо нормално и добро безумните, противочовешки, антихристиянски " правила", подкрепящи човекоубийството ( например евтаназията, самоубийството, абортите- убийство на неродено, но живо в майчината утроба дете) и разврата във всякакви видове и степени ( хомосексуализъм, травестия, скотоложство, джендър, содомия и др.)

Малко са християнските народи ( добре, че България все пак не се е отрекла напълно от Христовата Вяра и Морал), които са ПРОТИВ содомията и всякакви извращения, включително и хомосексуализмът. Хомосексуализъм води и до ПЕДОФИЛИЯ.

65.   Отричамв се от България като гледам какви сте злобни и изостанали. Съжалявам, не е моята страна и вече няма да се възприемам каето българин, всъщност аз не се възприемам отдавна. Толкова омраза не мога да понеса. Ще емигрирам и ще забравя че въобще съм живял някога тук, все едно че е било лош сън.

66.   Всички в тази тема говорят, без да са проверили фактите, което е много типично за българите. Е драги, според многобройни проучвания, децата отгледани в еднополови семейства израстват напълно нормални и хетеросексуални. Търсете си в интернет инф, няма да ви сдъвча всичко. Аргументиран спор трябва да се води, но българинът няма този навик! Както и да е ,тази държава изчезва тъй или иначе. Пък вие спорете и злобейте.

67.   В родния ми град все още не съм виждал гей двойка да се разхожда по улицата. Категорично против съм да осиновяват деца, защото по този начин според мен създават грешна представа как трябва да изглежда едно семейство в очите на съответното дете, което са осиновили.

68.   От 39 до 41,42..
Аз съм израснала без баща и това по никакъв начин не ми е повлияло.Същата щях да бъда и ако имах.
" Но ако синът ти е жертва на хулигани, кой ще го научи да се защити - ти или партньорката ти? Кой ще го заведе на мач? От кого ще се научи да бъде мъж? "

Ами това не е проблем,ние също можем да го научим.Не виждам какъв проблем има да го заведа на мач,мога и да го науча да се защитава,не е задължително да си мъж,за да ги знаеш/можеш тези неща.А и в повечето хомосексуални двойки единият партньор е по-нежен,а другия как да кажа.. държи се по-мъжкарски и може да се каже,че някак поема ролята на мъжа в семейството.

69.   Просто ми е чудно кaк в държaвa, която се води европейскa, още се зaдaвaт тaкивa въпроси. Толковa ли сме нaзaднaли, тесногръди и егоисти? Зa кaкви се мислим че дa имaме прaвото дa решaвaме съдбaтa нa другите? Зa богове ли се мислим? В средновековието ли живеем? Кaкви сме ние че дa съдим нещa които не ни зaсягaт? Не стaвa въпрос зa "зa" или "против". Стaвa въпрос зa човешки прaвa. Зa свободa. Никой не е длъжен дa се съобрaзявa с общественото мнение. Никой не е длъжен дa ни искa рaзрешение зa дa се събере с човекa когото обичa. Никой не е длъжен дa дaвa обяснение зa товa с кого спи и кaкво прaви в своя интимен живот.
Стигa с товa лицемерие "aз увaжaвaм ценностите и морaлa". Зa кaкви ценности и морaл може дa стaвa думa в тaзи държaвa? Дa не би гейовете дa сa ни нaй-големия проблем? Кaкво толковa лошо сa ви нaпрaвили хорaтa тa дa ги нaричaте "aморaлни"? Вземете и се огледaйте мaлко. Те ли ни огрaбихa държaвaтa? Те ли пребивaт възрaстните хорa зa пет левa? Те ли ви крaдaт къщите? Те ли изнaсилвaт децaтa? Те ли пречaт нa учениците дa знaят кой е Вaсил Левски и кой е Христо Ботев? Те ли сa виновни зa корупциятa и безредието което цaри? Те ли пребивaт учителите? Я вземете и вижте в youtube кaкви глупости кaчвaт 10 годишни хлaпетa. Пият aлкохол дa видят кой нaй-много ще изпие. И някaкви келешчетa нa по 12 години се снимaт кaк тaнцувaт twerk по прaшки. Товa също ли е винa нa гейовете? Къде сa им родителите нa тия децa? Я вземете първо и се огледaйте себе си. Толковa ли сте перфектни тa дa говорите зa морaл?
Потресенa съм от тоя нaчин нa мислене дето виждaм. Потресенa и отврaтенa.
Ж, 27, хетеросексуaлнa.

70.   68, ти няма как да знаеш каква щеше да бъдеш, ако имаше баша. Това са подсъзнателни модели, които не се осъзнават. Дои и така да е, това важи за теб, едва ли повечето деца ще останат незасегнати.

71.   66, явно ти не си осведомен/а, защото има изследвания и в двете посоки. А Фройд описва подробно как ролята на майка и на бащата влияят, от там може да си направиш достатъчен извод. Тук иазобщо не говорим за ориентацията на такива деца, а за съвсем други проблеми.

А дори и да нямат никакви проблеми тези деца, къде в крайна сметка остава тяхното мнение и право на избор? Аз примерно не бих искал да бъда отгледан в хомоскескуална двойка, няма ли право на това?

Ако ме бяха осиновили такива, къде щеше да е моето право на избор? Нима представата за щастие на други хора, ме прави длъжен да съм инструмента на тяхното щастие?

72.   до 69:

"Зa кaкви се мислим че дa имaме прaвото дa решaвaме съдбaтa нa другите?" - това питаме и всички ние, които сме против гей браковете - за какви се мислят тези дето не могат да създават деца и искат да вземат чужди такива? От къде на къде ще решават съдбата на едно дете и ще му отнемат правото да бъде отглеждано от биологичните си родители (говоря за донорството на яйцеклетки/ сперматозоиди) или да бъде отглеждане в неестествена семейна среда (тоест лишено от присъствието на мъжкото и женското начало)?

"Стaвa въпрос зa човешки прaвa. ... Никой не е длъжен дa ни искa рaзрешение зa дa се събере с човекa когото обичa. Никой не е длъжен дa дaвa обяснение зa товa с кого спи и кaкво прaви в своя интимен живот." - хомосексуалните ИМАТ всички права, които имат и останалите. Никой не ги е спрял да се събират с човека, когото обичат, нито им иска обяснение за това с кого спят.

Но да встъпват в брак няма как да бъде тяхно право, защото бракът е създаден в името на отглеждането на деца, а те не са способни на това. Аз като съм мъж, все едно да искам право на безплатни гинекологични прегледи и да орева орталъка, че не ми го дават.

"Просто ми е чудно кaк в държaвa, която се води европейскa, още се зaдaвaт тaкивa въпроси." - Европа отдавна не е примера за подражание, уви. В Европа диваци изнасилват и колят жени и деца (и почти никога хомосексуални, което е доста интересно) и европейците стоят и гледат като пукали и си внасят още от тях.

Прави ми впечатление, че до момента, всички, които са против гей браковете са дали някакви аргументи, а които са за, единствено бълват емоционални изблици и смешни клишета.

73.   До 71, аз пък въобщв не бих искал да бъда отгледан от хетеродвойка, в България или въобще да се раждам, но някой пита лу ме? Не са ме питали и когато са ме кръщавали, нито когато са ми избирали името. Ако баба ми беше мъжка... Фройд с неговата псевдонаучна психоанализа е одавна отречен, освен това той подкрепя хомосексуалните.

74.   В България най—малкото което трябва да легализират са поне гражданските съюзи, но въобще не очаквам това скоро да се случи в тая кочина с тия фашисти.

75.   73, едно е да нямаш късмета да се родиш в цивилизована държава (това е божия воля), друго е някой зорлям да те прави инструмент на неговата извратена воля и представа за щастие, лишавайки те от нормално развитие.

Те и инвалидите не са искали да са инвалиди, но така се е случило и никой не е виновен или ако има, си носи отговорност . Докато относно осиновяването го решаваме ние и нямаме право да отлеждаме децата в необичайна семейна среда. По твоята логика може и някой алкохолик да има деца, защото така би се чувствал щастлив.

Не казвам, че хомосексуалните са пропаднали като алкохолици, но не е обичайна семейна среда и не съм съгласен, че децата трябва дастават инструмент, за да удовлетворят нечии извратени представи за щастие.
Имате пълното право да правите каквото искате, но ен замесвайте и други хора във вашите рабтои, още по-малки пък такива без право на избор.

77.   Номер 64, христовата вяра не знам колко учи хората на "добро" и "морал", но в Стария завет Бог е и избил доста деца без те да са виновни за нищо и, ако не си забелязал, много си пада по робството, да не говорим Светата инквизиция колко хора е избила за пари. Доста попове у нас са хомосексуални (или сте забравили вече за "Баба Гуси"? ), а при католиците е пълно с педофили доста преди либералните движения да станат разпространени.
А, и хомосексуализма определено не води до педофилия, зоофилия, некрофилия и т. н. Образовай се малко.

"Аз примерно не бих искал да бъда отгледан в хомоскескуална двойка, няма ли право на това? "
Не, номер 71, нямаш право, защото никой не избира родителите си.
Има много деца с бащи алкохолици, които редовно ги спукват от бой и майки невротички, които цял живот им обясняват, че са боклук, че те са ги родили и те ще ги убият и т. н., пълно е с такива теми в този сайт, доста повече от темите за хомосексуални.

У нас алкохолизма и насилието над жени и деца е страшно разпространено, това е "нормалното" семейство в България ("нормално" идва от "норма", т. е. "най-честно срещаното"; не означава "най-моралното" или "обективно най-доброто"), представите за "нормално семейство" на повечето хора писали тук не съществува в действителността. Навсякъде е пълно с деца, с двама "нормални" родители, които изобщо не се интересуват от тях. Дори да не ги тормозят, често единственото, което ги интересува е дали детето има пари за храна и какви оценки има - съществуването на детето им спира до там, интересът към личността на това дете спира до там. За това толкова младежи стигат до наркотици, забременяват, започват да се занимават лоши компании и т. н.
В сайта дори може да намериш една тема на един господин (май беше на 25), който сам си призна, че обича за зарибява малки момичета на по 13-14 и най-лесно му е да обработва точно тези, чиито родители не им обръщат внимание, защото те са най-самотни и лабилни. И той си го каза в прав текст - "ако си гледахте децата, те нямаше да идват при мен".

78.   До 77 от 64

Виждам, че си доста сбъркан, пишеш глупости и лъжи.

Целият ти пост смърди на лъжи, клевети. Целият ти пост е в подкрерпа на извратеняците. Да те попитам: гей ли си?

Относно твоите "аргументи", които си написал против Християнството, ти си надраскал глупости и клевети. Нито си чел Светата Библия, нито си наясно какво става с Църквата. Досега единствено и само Православната Църква се е изказвала против гейовете и разните извратеняци, тя се изказа и против Истанбулската конвенция.

След много дълги разговори най-накрая главното мюфтийство в България ( София) и някои пп като Воля, БПС, Обединени Патриоти подкрепиха Светия Синод на БПЦ. Хубавата новина беше, че ГЕРБ промениха своето мнение по този въпрос и решиха да отменят Истанбулската конвенция.

От другите общности и движения- всички мълчат, когато става въпрос за обратните; мълчаха и, когато ставаше въпрос дали България трябва да приеме Истанбулската конвенция.

И несправедливо е, Църквата да бъде обвинявана, че в сред църковните служители има гейове. Ще ти кажа, че гейове в Православната Църква няма, за разлика от други общности и движения в България, някои от които тайно подкрепят обратните. Тия общности мълчаха, когато ставаше въпрос и за Истанбулската конвенция.

Обратни има сред тангристите, йога движенията и др. - с голям процент.

А доколкото до безотговорните родители, който не хаят за собствените си деца, (и за жалост тези деца стават невинни жертви на боклуци и разни извратеняци), не означава, че всички хетеросексуални семейства са безотговорни, и не ги е грижа за децата.

Жалко, че има безотговорни хетеросексуални двойки, но това НЕ дава правото на обратните да имат правото да имат "семейство", "деца" и "брак". Децата, които живеят при обратните - такива деца са много нещастни, някои които посягат на живота си.

Мисля, че обратните НЯМАТ никакво право да взимат децата на хетеросекуалните. Това е нарушаване на правата на нормалните двойки( от мъж и жена). За жалост, в България се дават права на всички луди и ненормали, но не и на нормалните.

За педофилията е доказано, че тя върви ръка за ръка с хомосексуализма. Справка: хомосексуалисти отиват да правят секс с малки момченца от екзотичните държави.

Ако България даде големи и свръхправа на обратните, то българите си подписват смъртната си присъда. При висок процент на аборти и висока смъртност сред българите, при висок процент раждаемост сред циганите ( ромите), и за жалост, крякането от страна на немалка част от българите за права на хомосексуалистите- това сигурно и мъчително унищожава и подкопава българския народ.

79.   До 65

Били пояснил, защо се отричаш от България? За това, че има българи, които са против гейовете ли? Аз също съм ПРОТИВ гейовете. Не искам те да имат права и те да казват думата!

От 45

80.   Значи за тези които сте ревнали срещи хомосексуалните, не смятате ли че уредените бракове, насилието над жени и деца в семействата е далеч по голям проблем? Писна ми от лицемерието и тесногръдието ви на диви балканци прикриващи се зад християнския морал.

81.   До 79
Именно, да, но и не само. Няма ЕДНО нещо, което да е наред с тази държава и този народ и затова се отричам от тях. Българите са невежи, неграмотни, злобни, мързеливи, нетолерантни, завистливи. Държавата е бедна, беззаконна, корумпирана, занемарена и неработеща. Опитвам се да променя това, но една птичка пролет е прави. Може да искаш много неща, но те няма да се случат — уверявам те и те заклевам, че ще си извоюваме пълни права!

82.   Щом пък толкова се искат младите, нека се вземат! Честно казано, не разбирам за какво толкова им е притрябвала на хомосексуалните институционализация на връзките им. Но пък на мен не ми пречи да положат по един подпис в общината, щом ги влече. Ще срещнат в мое лице обаче яростен противник на решението си да осиновяват деца. Един ден може да се размножаваме и в епруветки - кой знае - но този ден още не е дошъл. Виждам деца от разпаднали се бракове между мъж и жена, на които просто им личи, че не растат в пълноценно семейство. Виждам сирачета, които вървят една крачка след връстниците си, заради липсата на майчината или бащината фигура. Моделът "мама, татко и аз" все още е работещ инструмент във възпитанието и съществен фактор за формирането на психическото здраве на децата. Не може и не бива да го неглижираме. Нито една култура, която е тръгнала срещу природата, не е оцеляла.
А и само ако проиграем някои обикновени житейски ситуации, ще се види колко нелеп изглежда подобен хомосексуален брачен съюз. Често се засичаме по разни партита с една двойка мъже - дългогодишни партньори. Много са приятни, интелигентни, уравновесени, абе всичко им е наред. Но винаги се вждаме на масови събития, тях никой не ги кани "семейно" никъде - на вила, на домашна вечеря, на личен празник. Защо? Попитах моя приятелка, която е особено близка с тях. "Какво да отговоря на дъщеря ми - отвърна тя, - когато ме попита защо чичо Сашо и чичо Данчо спят в едно легло? Та ние с баща й се готвим скоро да й обясним как стават бебетата... "

83.   Номер 45, бих искала да Ви попитам Бог и природата лично ли Ви писаха казаха или предадоха, че са против и осъждат хората с различна ориентация? Бог е любов и обича всичките си създания, той не мрази хората го правят.

84.   Узаконяването на еднополовите бракове е последният пирон в ковчега на нормалността...

85.   79, пиленце, много хубаво, но какво е това "да казват думата"? Каква дума ? :) А и всеки казва думи, така или иначе ;)

89.   От автора.
Искам да добавя още нещо към темата за по-добро изясняване защо еднополовите бракове на трябва да се узаконяват. Вече споменах в първия си коментар, че хомосексуалистите ще продължават да съществуват и в бъдещето. И ако трябва причината за тяхното съществуване мога да ви я кажа (ако има такива желаещи да знаят).Но нека сега обърнем внимание на причината за появата на двата пола. Когато Бог решава да раздели човека на два пола той отнема гърдите на това което трябва да бъде мъж и тези гърди закърняват и е останало това, което днес се вижда-едни нефункциониращи зърна на мъжките гърди. По същия начин Бог отнема пениса на това, което трябва да бъде жена и този пенис закърнява и се превръща в клитора на жената. Да, клитора остава чувствителен в жената при допир така, както пениса е чувствителен при допир на главичката му.Това е така създадено от Бог за да могат вече като мъж и жена да се привличат за сексуално съвкупление. Женския организъм произвежда яйцеклетки, а мъжкия организъм произвежда сперматоиди. При тяхното съединение нов организъм се зачева т.е. човека се възпроизвежда и размножава според Божия закон. Така е създадено от Бог, така трябва и да бъде. А какво правят две лесбийки или двама хомосексуални мъже!? Нима тяхното поведение един към друг е според закона на природата създаден от Бог! Разбира се, че НЕ. Поне да си мълчат и да правят каквото си искат на скрито в жилището си, където никой не ги вижда, а те тръгнали с гръмки гласове и публични демонстрации да искат да сключват брак законно. Това излиза извън всякакви природни закони. Такива бракове никога не трябва да се узаконяват, нито пък да им се разрешава да осиновяват деца.
Знаете ли, много рядко ще намерите морални политици. За да спечелят повече гласове за мечтаната държавна службица те са способни да прекрачат всякакви морални норми и гласуват за антиморални закони без никакво угризение на съвестта си. Затова западната цивилизация сама си копае гроба. Такива жестоки времена идват, каквито не можете и да си представите. Само гледайте какво ще ви донесе новия Световен Ред.
Ако някой знае кой е Владимир Буковски чуйте какво казва той: "Ние имаме работа със сериозна идеология, която под формата на политическа коректност, се опитва да разруши нашето общество. Активистите не се грижат за малцинствата, не мислят за правата им. Колкото са по-зле малцинствата, толкова по-добре ще бъдат лидерите им, по-активно ще ги защитават. Но тяхната задача е да унищожат нашето общество и ТОВА Е ПО-ГРОЗНАТА ВЕРСИЯ НА МАРКСИЗМА".
ВЛАДИМИР БУКОВСКИ по Брежневото управление беше изгонен от СССР за антисъветска дейност.

90.   80, да, по-голям проблем са. Както и гладът, болестите, ядреното оръжие. Но темата не е за това, а дали е нормално едно дете да се прибира и да вижда баща му да целува баща му. Пусни тема по гореизброените въпроси и ще получиш мнения.

91.   До 83

", бих искала да Ви попитам Бог и природата лично ли Ви писаха казаха или предадоха, че са против и осъждат хората с различна ориентация? "

Искам да те попитам: ти хомосексуална ли си? Защо трябва да натрапваш своята извртатена ориентация, която няма нищо общо с нормалната?

" Бог е любов и обича всичките си създания, той не мрази хората го правят."

Да си чувала за Содом и Гомор, и защо според тебе ,тези градове са били унищожени от Бога ? Ако не се досещаш, ще ти припомня, че Бог е унищожил тези градове, поради извратените хора,които са живеели там. Содомците са били хомосексуалисти, педофили и скотоложци.

Ето ти едно от немалкото доказателства, че Бог не обича всичките си създания,пълен абсурд и лъжа е да се говори ,че хомосексуалистите са от Бога, защото Бог няма нищо общо с хомосексуалистите, но можем да кажем, че хомосексуалистите са доста противни на Бога, на обикновените хора, па какво да кажем и на природата.

Самата природа изобличава хомосексуалистите, животните също.

Вие, обратните не трябва да парадирате с извратеността си; това, че има хора от нормалните,които ви подкрепят, не означава, че всички нормални хетеросексуални хора ви харесват, напротив противни сте!

И ще ти кажа и още нещо: има съвсем малка част от хомосекуалистите, които НЕ натрапват своята различна сексуална ориентация. Такива са против гей парадите, гей "браковете" , против са гейове да осиновяват деца. Те си крият гей връзките от нормалните и не се натрапват. За жалост, ти, и повечето хомосексуалисти не сте като тях. Натрапвате се на обществото , искате да имате повече права; всяка година ,
в хубавата Българска Столица , за съжаление се"провежда" поредния гей парад, рекламиращ извратеняците. Прекалявате, и си мислите, че всичко и всичко трябва да се съобразява с вас! Няма да бъде!

И като толкова ти е приятно да спиш с момиче, и да бъдеш хомосексуалистка, това си е твой проблем, но недей да го натрапваш!

97.   Аз съм този, който писа, че е за традиционните ценности. Тук няма елемент на омраза, както по-горе се изцепи наранен представител на сексуалните малцинства, а грижа и тревога за бъдещето на родината. Както е казал Кенеди, не питай, какво родината ти дава на теб, ами се питай, какво ТИ даваш на родината! Също не е вярно, че моята позиция, и на тези, които не са съгласни с признаването на гей-браковете и осиновяването от такива двойки на деца, била нетолерантна. Напротив, аз самият съм толерантен, защото знам, че еднополовата любов е реалност още от древността и до днес. Но да се обяви, че тя също е НОРМА, както и хетеросексуалното съжителство, това просто означава, че се отрича самото понятие за норма. От веки вечни нормално е било хетеросексуалното съжителство, защото то гарантира възпроизводството на населението. И мое най-дълбоко убеждение е, че пръв и най-важен дълг на човека е да предаде по-нататък искрата на живота, която е получил от родителите си. А освен всичко това, съм убеден, че съвсем не случайно сега се разгаря тая истерична пропагандна кампания за признаването на гей-браковете, и осиновяването на деца, по същото време, когато еврейска Америка инспирира сирийския конфликт и милионни тълпи чуждоземци са насочени насам да ЗАВЛАДЯВАТ Европа... И двете явления са насочени против християнския свят и против неговото бъдеще. От кого се води тази целенасочена кампания? От еврейския Холивуд и всички водещи световни медии, които , обективно погледнато, са пак в еврейски ръце. Тази пропаганда на еднополовата любов и семейства е съвсем целенасочена, задачата и е да се подсекат корените и моралните етически устои на християнския европейски свят. Колкото до мюсюлманите, да нямаме грижа за тях - там такива номера не минават. Ето защо, пак ще повторя - не съм против ЕСТЕСТВЕНАТА хомосексуалност, която идва от древността и отива към бъдещето. Но съм категорично против използването на тая хомосексуалност, за да се размият и ликвидират всякакви обществени и морални норми, да се удави съвременното общество в блатото на тоталния нихилизъм,консуматорство и всепозволеност. А който тук ми говори, че бог обича всички - така е, но той също така, обичайки, наказва тези, които не следват повелите му. За това говори съдбата на Содома и Гомора, където основно прегрешение против бога е било мъжеложеството. Та, престанете с тия софистични трикове.

98.   Някои хора много успешно забравят смисъла и дефиницията на понятия като "семейство", "брак", "род"... Кои са съставните части, създаващи тези институции, каква е идеята да ги има, какъв е смисълът на съществуването им?
Опитите така самоволно да разширяваме и генерализираме подобни хилядолетни понятия може да ни доведе до там "да се оженим" за мотоциклета или за кучето си... Какъв е проблма?
Ама да искаме и права с въпросната вещ или животно да отглеждаме деца ми се струва мъничко отгоре.

101.   Абсолютно против!

102.   Стига бе хорааа. За едно ромче примерно (и за държавата ни като цяло) ще е 100 пъти по - добре да бъде осиновено от гей двойка, която в повечето случай, да не кажа във всичките, ще е високообразована и доста добре печелеща, отколкото да расте по разни 'квартали' и приемни не знам си какви там, дето са приемни само заради някакви си 300 лева ли колко лева дето държавата им дава нали... от нашите данъци.

103.   102, мислиш ли, че ще осиновяват изоставени цигани? Според мен ще си раждат техни деца къде с донори, къде сурогатна майка. Т.е. това не е решение за сираците, защото те така или иначе ще си ги правят децата.

А и много не схванах каква е връзката между парите и сексуалната ориентация, че изкара всички гейове добре образовани и добре печелещи.

Пак казвам - пълни права, но без да имат деца.

104.   Страшна логика 102!!! С този похват можеш да оправдаеш всичко. Значи Гошко иска да ти разбие мутрата с юмрук. Жалваш се, че това не е справедливо. И аз ти казвам, ама сто пъти по-хубаво е Гошко да ти разбие мутрата, отколкото бай Ставри да ти счупи капачките и на двете колена и да те такова. Ето, моментално ти създадох дилема, в която да ти разбият мутрата се оказа по-доброто решение.

Гей пропагандата е колкото гнусна, толкова и елементарна. Не знам колко тъп трябва да си, за да й се вържеш. Като цяло бива поддържана изкуствено, с пари от западни спонсори и й се връзват или разни разлигавени "интелектуалци", дето искат да изглеждат модерни (не че и те й вярват, просто искат да изглеждат модерни, като се смени модата ще обърнат палачинката), или някакви домакини, или съвсем оглупели хора.

105.   № 98- много си прав! По същия начин, по който някоя любвеобилна мацка ще поиска да се омъжи за хиперпотентния си дог, или немска овчарка, или пуделче, или каквото там още, може и за арабски жребец със свръхдълъг и свръх-възбуждащ орган, или за орангутан, друг пък загорял завалия ще подаде заявка да се ожени за дясната си ръка, някой дори и за левачката си... И после на това основание ще поиска да си осинови и дечица. Приликата с претенциите на секс-малцинствата е очевидна - че в никой от тези случаи децата няма да се появят по естествения начин, изобретен от природата и благословен от бога.

106.   103, и КАК точно ще им забраниш да имат деца?! Това, че са хомосексуални, не ги прави нефертилни!!

107.   Номер 91 хайде озъпти малко тази злоба. Дали съм хетеросексуална или хомосексуална не е твоя работа. Изобщо на никого не натрапвам абсолютно нищо. От всичките ти написни изречения никъде не видях едно доказателство за твърдения ти. Пак ще ти кажа Бог е Любов. Омразата я създаваме ние хората. Знаеш ли най големите противници на хората с различна орентация всъщност понякога се оказва, че са прикрити гейове. Какво са ти направили тези хора, че толкова ги мразиш.

109.   65, с паричките и идейките на Сорос, всички сте много готини и напредничави!
Само че забравяте, че човечеството си има предистория, и тя не е гейска.
И животинският свят си има история - и той не е гейски.
Тук някой спомена защо Бог бил разделил мъжа и жената... Дайте да си говорим научно: половете съществуват за комбинативно разнообразяване на генетичната информация, което е много по-бързо и успешно отколкото при организмите, които се размножават безполово - те са принудени да разчитат само на мутациите. Като резултат, полово размножаващите се организми имат много по-висока адаптивност и устойчивост на неблагоприятни външни въздействия на средата, съответно и по-бързо еволюират.

Къде са гейовете в тази схема? НИКЪДЕ! Те са еволюционен отпадък. Нещастни грешки на природата. Малшанс и нищо повече.

110.   97, прочети за "Прозорецът на Овертон" (ако не си го направил вече), за да разбереш как става всичко.

111.   Не разбира се.

112.   Аз съм хетеросексуална, но напълно подкрепям правото на гейовете да бъдат каквито са. Сега е ред да кажа против какво съм. Всичко след гейовете, замаскирано като гейправа, са истинска провокация към цялото човечество. Транссуксуални и прочее недоразумения, представящи се като борци за правата на "сексуални малцинства", нямат нищо общо с хомосексуалните (еднополови е неправилен термин) бракове. А и не виждам полза от брака - няма нищо общо със свещения съюз в миналото. Сега е просто един съюз и данъчно облагане.

113.   106, не знам как ще им се забрани, но е извратено дете да има 2 майки и 0 бащи.

Ако говорим за забраната, наркоманите също са фертилни, но социалните могат да им скроят шапка, ако искат.

114.   Номер 83 аз съм номер 28 и ще ти отговоря с цитат: "Не лягай с мъж като с жена: това е мръсотия."

116.   113, отговорът е НИКАК!

117.   Хора, не се занимавайте с глупости! Давайте да си чешем гениталиите и да крещим от кеф! Майната му и на света, и на човечеството! След нас и потоп!

118.   116, а ти правиш ли разлика между раждане на деца и имане на деца? За раждането всеки може да роди, но държавата има право да забранява да отглеждаш при определени обстоятелства. Така че не виждам пролбем със забраната. Има си закон при какви условия ти е забранено да отглеждаш деца. Просто там се добавя още една точка еднополови двойки да не могат (ако я няма) и стига да се спазва закона, всичко е 6. Примерно някой съсед изпортва гей двойката или наркоманите, или насилниците, или каквито са там, после идват социалните, проучват ситуацията и ако е необходимо, отнемат детето.

Отговорът ми няма да ти хареса, но питаш КАК и ти обяснявам.

Да, знам, че в твоите очи съм някакъв демон, но пак ти казвам - пълни права, но без деца. Това си е мое мнение и заставам зад него. Нито се карам, нито мразя тези с различно мнение, нито искам всички да са съгласни с мен, нито пък искам някой да ме харесва, нито някой да ме разубеждава.

51-100 от 221