Най-кошмарния ден ...
Здравейте! Искам да споделя моята история макар да знам, че много хора ще ме нарекат с неприлични имена от сорта на кучка и не знам си какво. Да, чувствам се точно такава. Много ми тежи, ще се пръсна от мъка, а не мога да споделя с приятели. Ще се опитам да разкажа на кратко. Запознах се с момче от интернет преди 4 години, влюбих се до полуда в него още преди да сме се видели. Но аз имах връзка, която не вървеше, той също. Аз реших да прекратя с бившия си приятел, защото мислех само за него. Очаквайки той да направи същото, тъй като твърдеше, че не обича жената с която е, той ми съобщи, че е бременна от него. Каза, че не иска да живее с нея, но трябва да поеме отговорност за детето, нормално да е така. Нормално е да се изчака известен период да се успокоят нещата, но изминаха 4 години на виртуална любов и срещи два пъти в годината. Оправдавайки се, че тя не е наред с нервите, постоянно му правила скандали и се опитвала да го манипулира чрез детето. Освен това детето се родило със сериозни здравословни проблеми и това усложнявало нещата. Ние сме от далечни градове и нещата стават още по- трудно. Последните месеци ме беше обзел гняв, изпитвах яд защо не могат да се получат нещата, нито сме първите, нито последните, от които единият има дете, реших да дам шанс на друг човек от моя град, започнах връзка с него, но не събрах сили да призная на далечния защото изпитвам силна привързаност и ми е трудно да откъсна съзнанието си от него. От месеци искаше да се видим, а аз отлагах, защото щеше да ми е зле да го погледна в очите. Все отлагах и да му кажа истината. Всеки ден си казвах, ще му кажа, ще му кажа... докато той не се появи пред къщи за рождения ми ден с цел да ме изненада. Почувствах се като предателка, беше пътувал три часа, за да ме види... Когато отидохме в къщи разбира се той пожела да правим секс, не че не го желаех, но му признах истината, че имам друг, направих го от уважение към него. Можех да спя с него и никой нищо нямаше да разбере, но... не можах. Нещо не ми позволи. Моята съвест. Той реагира спокойно, каза, че го очаквал, но беше ужасно наранен. Пожела веднага да си тръгне, не можах да го спра. Беше страшно разочарован. Неговата болка, която усетих беше като игли в сърцето ми. Не знам какво да правя. Чувствам се като премазана от влак.

Коментари

1.   Той те е използвал. Ползвал е цялата история с детето като параван. Постъпила си нормално, няма за какво да съжаляваш. Аз лично, не бих казала за другия. Били сте в чисто сексуална и несериозна връзка с първия, нищо че си изпитвала ужким чувства.

2.   Правилно си постъпила! Ще мине, трябва да продължиш напред.

4.   Постъпила си по възможно най-правилния начин, защо се наричаш кучка? Та този човек те е ползвал само за секс, два пъти в годината, през останалото време си е гледал жената и детето. Не вярвай на приказките му, че не обича жена си, че детето има здравословни проблеми-те, подлеците които изневеряват така си ловят жертвите. Постъпила си точно както трябва, прави ти чест, че не си стигнала до секс със него. Щеше да си кучка ако беше се съгласила. Едва ли е изпитал кой знае каква болка, не си вменявай вина, просто е бил ядосан че е пътувал до теб, а сексът се е разминал. Не е нормално да се виждате два пъти в годината и да има претенции към теб. Желая ти да си щастлива в новата си връзка и не прави повече глупостта да се забъркваш с женени и обвързани...

5.   Да бил е разочарован че не те е минал, както те е минавал 4 години да ти губи времето с бутафориите си, я го зарежи

6.   Типичната глупава патка.
Наистина ли мислиш, че този мъж живее 4 години. за да се виждате 2 пъти в годината. Мъжете може да са първични, но не глупави като жените. Че жена му страдала от нерви, детето и то болно. Човекът си е написал бразилско/турски сериал, за да те мотае. Защото това е найлесното на света, макар че не знам защо го прави. Сигурно, защото му е жал да ти каже
Че и на края как си била честна и си му казала, че имаш друг! Че той няма ли друга!?
Пусни го да пасе. Няма значение защо те е мотал. Просто си търси реална връзка. Да не те притеснявам, но познавам подобни връзки на по 20 години и той все си е женен.

7.   От авторката: Само да вметна, че не е женен и не живее с майката на детето си. Дори каза, че може да ми прости, ако приключа сегашната връзка и да му отида на гости след като завършел ремонта си.