Жените - сигурен начин да потънеш в блатото на пропастта!
Пише ви едно 22 годишно момче, което няма никакъв социален живот, заради безмълната и непоправима затвореност в себе си, телесно слаб и поради някои други фактори, това ме кара да се комплексирам.

Та напоследък изживявам адски силна болка, и си задавам хиляди въпроси относно момичетата (жените) и какво всъщност искат те, винаги съм бил прекрасен с тях, не съм ги приемал като играчки а съм уважавал техните желания, разбирал съм ги, мога да кажа че наистина съм момче което обожавам дамите, и това ще продължава да бъде така докато съм жив.. Добре но самите жени постъпват много нечестно спрямо мен, и все повече се убеждавам че наиситна това жените са толкова сложни и объркани същества че надали някой би могъл да ги разбере, може би самите те не се знаят какво искат и не биха могли да се разберат.

Както споменах в самото начало, аз съм анти-социален тип и много стеснителен и затворен в себе си, и не съм имал много гаджета, имал съм точно 2 реални връзки до сега, които претърпяха пълен крах заради несериозността на тези две момичета. страдах много наистина и заради двете момичета, и доста време бях в нещо като депресия и буквално се унищожавах. Та вече от две години насам, може и повече (понеже всичко живо ме предаде и загърби) и заживях като пълен отшелник, излизам рядко навън просто защото някакси отвикнах, и се отегчих от заобикалящата ме обстановка и изобщо от всичко..

Прекарвам повечето време пред компютъра, и напоследък пиша предимно с момичета, и в някои от тях незнайно как аз се влюбих, изпитах силно привличане и мисълта за тях започна да ме крепи и да ми дава някакви надежди да вървя напред. Добре обаче момичето което обичам в момента, ми споделя че аз съм истинско момче, че съм много мил и т. н. но в същото време ми споделя че си има приятел, и дори преди два дни ми сподели че е преспала с него, и при това нейно признание, аз естествено рухнах, защото аз съм като стъклена скулбтура, бутнеш ме леко и вече съм се счупил, и когато тя ми каза това аз се постарах пред нея да не показвам болката си, но вътрешно душата ми заплака в тоя момент, и вече втори ден аз не съм на себе си, и се питам защо тези жени са такива? От много хора съм чувал че мъжкото сърце има място само за една жена, но в женското сърце винаги има място за повече от един мъж.. дали наистина това е така? ! Наскоро един познат се раздели с гаджето си, понеже тя го отрязала, но той до ден днешен твърди че я обича повече от живота си, и самата тя му казала че го обича но не трябвало да е с него.. според вас това не е ли пълен парадокс, да обичаш някого но да казваш че не трябва да си с него. В другия момент пък му казва, че не и пука изобщо за него, а по лицето и се вижда че това не е така, и че тя страда вътрешно.. Защо го правят това тези жени? защо просто не бъдат себе си и не дадат воля на чувствата си, а се самозалъгват и ни разиграват толкова безмилостно? .. и защо когато едно момиче си има приятел, трябва да дава надежди на някое друго момче и в същото време да спи с въпросният си приятел? .. не осъзнават ли колко многоо боли от това което ни причиняват? ! Другото което ми е направило впечатление е че масово забелязвам как момичетата тръгват с някакви идиоти, които само ги използват и ги наръняват, употребяват насилие над тях, и те въпреки това пак стоят при тези насилници и дори твърдят че ги обичат.. не е ли пълен абсурд това? да твърдиш че обичаш насилника си, и да отблъскваш хубавите момчета които биха се държали добре с теб и биха правили всичко за да си щастлива. Имам чувството че сякаш самите момичета обичат болката, и някакси не търсят доброто в мъжете е жестокостта и насилието.. Абе като цяло не знам вече какво да кажа, това жените са просто нямам думи.. дават ти надежди а в един момент вече не им трябваш, казват ти в лицето неща от които те жегва сърцето а дори не им пука какво ти е, дори не се замислят че може и некоя беля да направиш заради тях, както и много млади момчета са си отнели живота заради момичета, и в крайна сметка губещите сме ние, а тези несериозните и развратни момичета продължават да си живеят живота, докато млади момчета гният в земята, заради тази ужасна болка от любовта която не са могли да понесат. Наистина искам момиче което да знам че е само мое, което да направи така че да и имам пълно доверие и да оправдава това доверие, да бъде сериозна преди всичко, а вече започвам да се чудя има ли изобщо такива момичета, или всички жени са някакви такива объркани същества които не биха могли да направят мъжа щастлив? Всяка жена казва "аз не съм такава, аз съм различна" но как да и вярва човек? След като само след миг разбираш че и тя е сладващата такава, която е успяла да ти замаже очите и ти разбираш че отново си подлъганият и разбитият.. Вече не знам дали да вярвам в името жена.. не знам дали има такава различна и сигурна която да ми даде това от което имам нужда и да направи животът ми по красив. Май е по вероятно цял живот да съм сам, или да си намеря жена която ще деля с още 5 мъже.. което определено не бих понесъл.. Защо го правите мили дами? Отново питам, какво всъщност искате вие? и какъв трябва да бъде за вас един мъж за да го вземете на сериозно и наистина да му бъдете верни? ! ..

Коментари

1.   Момче, целият проблем е в теб, вземи се стегни малко.
Ти си някаква самосъжаляваща се руина, комплексирано мекотело, анти-социален и самовглъбен тип.... хванал си се като удавник за сламка за тия момичета, очакваш някоя да ти даде това, което ти нямаш - самоуважение. Е, няма как да стане.
Трябва да се промениш, заеби за известно време момичетата и поработи над себе си. Психика, физика също.... само така ще стане, друг начин няма.

2.   на 22, а с такъв голям опит... как успя за толкова кратко време да опознаеш всички жени по света(или поне от всяка народност достатъчно голяма извадка), че да дстигаш до такива заключения, не знам... аз съм на 27, срещала съм мъже от различни народностти и още не си позволявам да правя такива заключения...

Лола

3.   Благодарение на подобни жени, аз намерих истинския мъж за себе си. Те не успяха да го оценят и затова сега са в неговото минало.
Пожелавам ти да намериш тази, която ще те заслужава! Тя те чака някъде там...

4.   и тук ли си публикуваш мижавата тема, авторе. стига си спамил ис нета. стегни се. излез малко навън

5.   според мен може тази история да си я напише човек - да смени думата „жена, момиче“ с „мъж-момче“ и да си пише и повтаря и пак ще бъде сам, анти-социален човек, без значение дали е момиче или момче...
Проблемът за съжаление е в авторът, не в момичетата.

Няколко полезни съвета за автора -

1. Още в началото на своите онлайн познанства оточни, че си търсиш сериозна приятелка, връзка, не човек за чатене.
2. Стани ПРОсоциален и излизай
3. ПОЧНИ ДА ТРЕНИРАШ за тялото си, щом ти е комплекс, какво чакаш

успех

6.   Съгласен съм с теб, че жените са объркани същества :)
Като цяло не мога да ти дам съвет, различен от другите. Реално ако не се социализираш няма как и теоритирчно да се хванеш с жена. Нали не очакваш, че някоя мацка просто ще ти звънне на вратата и ще ти скочи на вратът? :)
От опит ще ти кажа, че дори и да не си най-красивият мъж на света, то и само с комуникация става. Разговори, шеги, бъзици. Жените ОБИЧАТ да се смеят. Неслучайно има един лаф, че разсмееш ли жена си с една идея по-близко до сърцето ?.
Казваш "масово забелязвам как момичетата тръгват с някакви идиоти, които само ги използват и ги наръняват" - е това е съвремието. Не си единственият, който го отчита това. Неслучайно и всяка втора, която питаш ще ти каже, че е била с "разбито сърце" поне веднъж :)

*Syndrome

7.   Той направо е късметлия, че е имал две, а аз като съм на 24 (Януари ще навърша 25) и не съм имал нито една, заради много морални принципи в миналото, много от които отхвърлих?

8.   ами 7. - имай де, какво има общо сега „имането“ на момичета с морала? с морални принципи?
Да те светна - вкарваш и изкарваш и това е - нарича се секс и е една от две човешки потребности, които са ни направили най-успешния вид. Едното - яденето, явно го правиш, остава сега да сториш и другата стъпка и си нормален човек.
На 25 е малко мекоа казано „странно“ като момче да си девица. Препоръчвам ти момиче на повикване. Спести си пари за цяла нощ, за да не се бърза и свърши работата - вярвай ми, после „имането“ на момичета няма да е толкова голяма морална диема - хайде, действай, много изпускаш - не само физически, но и като емоция, като междучовешки контакт и начин на общуване

9.   от Автора: номер 7 бих искал да общувам с теб, определено има за какво да си говорим, както и всеки който е в моето положение. Пишете ми на мейла: aytside@abv.bg Благодаря предварително :)))

10.   от Автора: Поздравявам *Syndrome за точният коментар който е направил! Много ти се кефя пич, защото доколкото съм забелязал много точни исказвания правиш и всичко което казваш е абсолютно вярно! Радвам се че ти си човекът който най добре ме разбра и споделя моето мнение :))) Благодаря!

11.   Човече, прав си, жената е сложна материя... не задължително толкова "лоша", но сложно устроена. Аз съм обичала двама мъже (по различно време!). И в двамата се влюбих "по самоинициатива", не са правили нищо, за да ми привлекат вниманието. Просто видях във всеки един от тях нещо различно, което ги отличаваше от масата, издигаше ги в очите ми и превърна всеки от тях в "най - добрия". За да се влюбя в един мъж, трябва да му се възхищавам. Да бъде нещо, което е мъчно постижимо за останалите. В първия ме привлече идеализмът и душевната сила, във втория - страхотния интелект. За справка - и двамата са подчертано слаби. Вторият от тях, моят приятел е висок 1. 90, а тежи 69 кг. Чудесен е! Не мускулест като бачкатор и не дебел! (Хич не ме кефят дебели мъже).

Имало е и мъже, които съм наранила. Но, вината си беше тяхна. Преследваха ме упорито, а аз не ги исках и се стремях да им го покажа културно, без да се стига до сцени. Те не се разбираха от дума. Мислеха си, че само защото ги поздравявам и разменям учтиви фрази (все пак, нали сме културни хора) с тях, значи и аз ги харесвам. Не съм давала надежди. Просто те се самонавиваха. В един момент ставаха прекалено досадни и ги отрязвах по грубия начин, щом не разбират, че учтивост и любов са мноооооооого различни неща.

Не си падам и по т. нар. олигофрени. Ако трябва да избирам между олигофрен, гъзарче и самозатворен, отчаян тип... Ами, ще си стоя сама. Искаш да те обичат жените - бъди специален! * Но, без преструвки, бъди себе си. Ако се направиш на нещо, което не си, само ще станеш за смях, жалък тип. Та - бъди себе си и в същото време - оригинален.

Борония

12.   Авторе, не им се връзвай на акъла на тези чакали. Просто имай предвид, че голяма част от коментаторите са точно като хората, които описваш в темата си и се възмущаваш от празноглавието им. Успех ти желая. Единствено ти можеш да намериш това, което ще те направи щастлив. Огледай се в себе си. Помощ отвън няма кой да ти даде. Те повечето сами се нуждаят от такава... Просто е жалко, че няма никакви ценности във времето, в което живеем. Ама то как да има, като никой не чете книжки, а всеки гледа Биг Брадър и кеси на шпионката във Фейсбука. Тежко, тежко вино дайте...

13.   Минаха 2 години авторе, намери ли жената?