Проблем с момиче
Здравейте! Излизахме с едно момиче два три пъти и си писахме в продължение на седмица много по социалните мрежи.. Излязохме за трети път и сме се държали нормално. Даже накрая каза беше ми много приятно с теб и аз така и казах и я изпратих, но след като се прибрах видях че ме е блокирала навсякъде телефон, социални мрежи, по никакъв начин не мога да се свържа с нея.. Тя е на 19 аз на 20 според вас от какво може да е? Наистина адски топло се държеше до последно не мога да си го обясня?

Коментари

1.   Правят ги тези мизерии. И при мен се е случвало. Няколко пъти се виждаме - целувки, секс и така от нищото блокаж. Тъпо е, ако си хлътнал нещо леко и почваш да се чудиш къде си сбъркал. Като мине време установяваш, че нищо непреодолимо не е станало.

2.   Здравей, предполагам, че тя е очаквала/чакала ти да дирижираш целите отношения, да се приближаваш към нея и да си настоятелен а когато е видяла, че ти си оставил нещата да се развиват от самосебе или пък тя също трябва да допринася е загубила интерес или пък не те е харесала на живо или не изпитва "тръпка". Знам, че е кофти, но с течение на времето ще престане изобщо да ти пука за жените, абсурдното им поведение, фасони и претенции и просто ще продължаваш нататък без изобщо да го мислиш. Блокирала те? А какво ще обядваш? Какво беше първото? Не помниш и няма значение, продължаваш нататък.

3.   Не търси логика в женското поведение, подминавай все едно нищо не е било. Причини стотици, а за жените са милиони. И един въпрос ти целуна ли я изобщо? От опит ти го казвам, една жена занимава ли се с теб значи има интерес излезне ли на среща с теб значи има по-голям интерес, излезнели втори път значи ако не действаш, както го има този интерес така си заминава. Да факт на някой не им се нрави, че ги натискаш на втора среща просто защото не знаят какво искат, или са били наранени или са излезнали да си вдигнат самочувстието.

4.   Може да си има приятел

5.   Бягай от такива!

6.   Извинявай, че съм груба но.. не те е харесала визуално как не си го разбрал? Млад си, не се задълбочавай толкова. Ето затова не одобрявам връзки от разстояние. На снимката е едно, друго е да се видите наистина с този човек. Не си бил нейния тип или просто е била заета с друг това е.

Ж, 21

7.   Възможно е да била обвързана и да е излизала с тебе "тайно". И приятелят ѝ да е разбрал... след което да ѝ е поставил утиматум: "Или го блокираш отвсякъде, или късаме веднага! "
Познавам подобен случай, но може причината да е друга.

8.   Имала си е гадже, той е разбрал и тя те е блокирала.

9.   Не беше обвързана явно не ме е харесала.. Да сме живи и здрави!

- Автор

10.   Една майна по неин адрес и си готов. Такива не заслужават никакво внимание.

11.   Ако вземеш някоя на 30 едва ли ще те прави на маймуна! От 20 до 30 се оформят, след това улягат и си търсят подходящ партньор! Просто хем искат, но не им стиска! Все едно да имаш пари да си купиш нещо любимо, но да не смееш да влезеш в магазина! Добре, че още нямам гадже!

12.   11, аз го търсех този подходящ партньор 7- 8- години, а съм на 19. Познавам и други такива момичета. Стига определяхте хората по годините! Или искаш сериозна връзка, или не, а хората, които впоследствие се променят от едното към другото не са много!
На 20 не ставала, на 30 ставала. На 20 била златотърсачка, на 30 вече е свястна. Добре, че няма да се обвържа никога.

Black Sabbath

13.   Просто не те е харесала. Преглътни егото и продължи напред без да търсиш под вола теле. Недей да я упрекваш защото с нищо не ти е длъжна. Най малкото си е направила труда да се срещнете и ти като мъж трябва да оцениш този жест! Единствено не ми допадна че не ти е казала след срещата че няма да се получи, и все пак да ти благодари че и ти си си направил труда се се видите. Дори и да не се получат нещата, малко уважение към отсрещната страна никога не е излишно. Прави добро впечатление независимо от развоя на срещата.